Vége??!

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Lunem

Vége??!

Hozzászólás Szerző: Lunem » 2011.04.22. 12:53

Sziasztok!
Én csak kérdeznék... Gyerekek, ennek a játéknak befellegzett? Se húsvét, se fejlesztés, se újdonságok? Rengetegen hagyják abba mostanában, megy el a kedve mindenkinek az egésztől. Ennyi volt a Kapibados? Én nagyon szeretem ezt a játékot, mi sem bizonyítja jobban, mint hogy első vagyok. A világcsodákat is mi csináltuk meg elsőnek. Hamarosan az 5. is be lesz fejezve. És aztán? Kapunk érte pár képet, és kész? Miért nincsenek versenyek, hol vannak az újdonságok, a fejlesztgetések? Ezzel a játékkal senki sem foglalkozik, sutba lett vágva?!
Meglehet, hogy a kérdéseim költőiek... De azért jó lenne, ha valamivel feldobnátok a játékmenetet...

L.
"Ne feledd: csak egyszer kelthetsz első benyomást!"
V.F.

bertad

Re: Vége??!

Hozzászólás Szerző: bertad » 2011.04.23. 13:01

Szia!

Sajnos nekünk nincs infónk róla, hogy lesz-e frissítés és ha igen mikor. A Támogatást kered meg kérlek ezügyben. Ha kapsz konkrét infót, akkor azt megoszthatnád itt a fórumon a többiekkel is :)

Lunem

Re: Vége??!

Hozzászólás Szerző: Lunem » 2011.04.29. 14:41

Ezt a választ kaptam:
"Szia,

Jól érzed, hogy kicsit hanyagolva lett a játék az utóbbi időben, na persze ezt idézőjelesen kell érteni, hiszen
soha nem hanyagolunk egy játékot valójában, de a felhasználónak valóban így tűnhet, ha régóta nem lát semmi
fejlődést a játékon.

Tény, hogy a KapiBados játékosainak tudtuk most a legkevesebbet nyújtani, nem is tagadjuk.

De nincs a játék elfeledve, természetesen továbbra is fejlesztjük, és nem marad örökre változás nélkül. Az
érdeklődésed másolatát pedig eljuttatjuk a fejlesztésekért felelős kollégákhoz, hogy ezzel is nyomatékot adjunk a
magyar játékosközösség Kapibadosszal kapcsolatos igényeinek:)."
"Ne feledd: csak egyszer kelthetsz első benyomást!"
V.F.

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”