Ötletek a játék továbbfejlesztéséről.

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Gabor013

Re: Ötletek a játék továbbfejlesztéséről.

Hozzászólás Szerző: Gabor013 » 2011.02.24. 18:28

Ha a piacra mész és nincs pénzed akkor akárhova kattintasz(a piacon belül) akkor ne jöjjön ki mindig, hogy nincs pénzed. Csak akkor amikor a piacot megnyitod. Azért mennyi meló állandóan bezárni azt! Nagy megyek tájékozódni a játékkal kapcsolatba :D

Gerike99

Hozzászólás Szerző: Gerike99 » 2011.09.10. 13:58

Erre van egy jó módszerem! Ne kattints rá üres zsebbel!xD

pottyos0319

Hozzászólás Szerző: pottyos0319 » 2011.11.11. 19:08

Szép napot :)
Ötletem nekem is lenne. lehetne egy második polc is. nagyon rossz hogy nem tudok mindent betakarítani mert nincs hely.pedig még csak a játék elején vagyok. :oops:

aliz28

Hozzászólás Szerző: aliz28 » 2011.12.05. 14:11

sziasztok..nem szeretek ide feljönni már,mert mindig ugyanaz van :cry:
nekem azzal van bajom,hogy csak egy polc van,és mindig szerződésbe kell elküldjem ami nem fér...
játszom énis az "én kicsi tanyám"-ba és ott adott egy másik polcot..nahát itt is adhatna :roll:

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2011.12.05. 14:14

ÉKT-n sem kaptál csak úgy polcot. Feladatteljesítéshez volt kötve a megvásárlás lehetősége. Ez itt is jelen van. Nézd meg a Feladatlistát és látni fogod, hányadik feladat után lehet még egy polcod.

wiland

Hozzászólás Szerző: wiland » 2012.03.13. 08:32

Sziasztok!
Minden Upjers játékban játszom,de őszintén szólva Kapibados egyre kevésbé kedvelt a számomra.Iszonyú lassan lehet haladni (érési idők hosszúak,kevés polc,kert hiány).Mire letermelem egy feladathoz a szükséges mennyiséget,addigra rámegy a gatyám a vevőkre. iconcry
Tudom,hogy türelem játék,de egyre inkább egy helyben topogok és emiatt ritkábban is jövök fel,pedig szerettem.
A termények nagy helyet foglalnak és sok idő,amíg beérnek.Nem lehetne egy kicsit csökkenteni az érési időket alapból?Fejlesztem az öntözést,de az kevés. questionlips

öröm

Hozzászólás Szerző: öröm » 2012.03.14. 22:16

Az én kicsi tanyámnál lehetne egy olyan terület ahova a lebontottakat rakhatnánk (mivel azt már egyszer megvette az ember és miért nem tarthatja talonban) és amikor ismét szükséges ismét üzembe helyezhetnénk ,másik játékokban ez így van ,s szerintem a játékosok is örülnének neki ,mert a beletett munkájuk Kt.-juk nem veszne el egyrészt ,másrészt ha váltogatni lehetne a területek épületeit ez felgyorsítaná a termelést és a piac sem menne a béka feneke alá mert mindenki meg tudná termelni ami hiányzik ez főkén az induló szervereknél lenne nagy jelentőségű mert ott aki elöl jár nincs kitől megvásárolja ami kell mert ö kezdi ,ez a terményeknél még nem is gond ,mert az megvető a kereskedésben ,de az állati termékeket ha nem termeli a feladatokhoz szinte leállítja az embert ,mert a piacon még nincs és az egyikhez más kell mint a másikhoz és nincs kitől megvenni ,de ha lebontom a területen levő építményt és a feladathoz megfelelőt csinálok ,akkor lemaradok ,mert azok megtérülése általában rosszabb.Tehát ha valakinek van erre jó ötlete azt nagyon szépen köszönöm ,vagy a játék szervezői ezt lehetővé tennék sokkal élvezetesebb lehetne a játék bármilyen intézkedés nagy örömömre szolgálna .
Tisztelettel : öröm

wiland

Hozzászólás Szerző: wiland » 2012.03.16. 16:41

Öröm,bocsi,de ez itt Kapi Bados :lol:

ibolyáskert

Hozzászólás Szerző: ibolyáskert » 2012.04.26. 13:51

Kérlek, oldjátok meg ezt az akadályt a kicsi polccal. Hónapok óta nem jöttem fel a játékra, ezért.
Szerintem, így nem élvezetes a játék. Ezerszer végig nézni, ki mit akar venni, így, ma minden vevőt kiszórtam.
Csak számolásból áll a játék, abból, meg elegem van a valóvilágban is!
Ha, lesz megoldás, arany érem nélkül, majd újból játszom.
Sok sikert hozzá! Ibolyáskert.

Geoka

Hozzászólás Szerző: Geoka » 2012.08.08. 09:38

Sziasztok!
Arra nem lehetne valami megoldást találni hogy ne egyesével kelljen ültetgetni meg locsolni? így nagyon lassan lehet csak haladni,ráadásul sok gyümölcs majdnem egy nap alatt terem meg,lényegében egész nap nem is történik semmi iconcry questionlips

További szép napot és jó játékot!

Geoka

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”