piaci árak

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
AAnt

Re: piaci árak

HozzászólásSzerző: AAnt » 2010.09.07. 09:46

Banyanya írta:Ott sem halt be a piac-a termények nagy része jóval magasabb áron vehető a piacon,mint a boltban.

Na igen, mindenki mást ért azon, hogy behal a piac. Én például azt, hogy bolti ár felett veszik a terményeket. :) Nincs benne játéklehetőség. Valódi piaci modell esetén sosincs olyan korlátlan forrás, ahol az árak nem függenek a megvásárolt mennyiségtől.

Aki termel-elad típusú játékot szeret játszani, annak persze ez jó.

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.09.07. 12:10

Elbeszéltünk egymás mellett :D Én a piac behalását arra értettem,ha mindenki termel-senki nem vásárol és emiatt zuhannak az árak.
A játékot alapjaiban semmiképp nem tudjuk megváltoztatni,ez már a KB-ban is kiderült.A feladatok fixek,egy idő után az árak is állandósulnak,nagy meglepetésekre ne számíts :)Ez egy ilyen játék..őszintén megvallva én pont ezért szeretem.

kataszive

HozzászólásSzerző: kataszive » 2010.11.20. 11:30

Sziasztok!
Az se lenne egy elhanyagolható, hogy ha valamit elakarok adni a piacon, de mégis meggondolom magam, akkor ne vegye el a levont összeget, csak akkor ha el is adom. A másik játéknál ez így működik. Most elvesztettem 17.000 pt-t mert csak hely kellett a polcomon. :( :( :( :cry:

Banyanya
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Banyanya » 2010.11.20. 12:47

Ha hely kell a polcodon, akkor miért nem küldesz magadnak szerződést? A GyIK-ben megtalálod azt a módszert,ami nem kerül pénzbe, de helyet szabadít fel a polcodon:
viewtopic.php?f=13&t=27

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”