Ide írj, ha csak 1 kérdésed lenne, NE ÍRJ BE MÁS TÉMÁJA ALÁ!

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Bence Tó

Re: Ide írj, ha csak 1 kérdésed lenne, NE ÍRJ BE MÁS TÉMÁJA

HozzászólásSzerző: Bence Tó » 2012.11.28. 11:22

Sziasztok :)

Egy kérdésem lenne csak: az egyik vevő ma kér tőlem Kaktuszt.
Eddig ezt nem láttam, hogy ilyet termelhetnék, pedig Ananászász szinten vagyok.
Aranypartom próbáltam venni, de sem a Faiskolába, sem a Bárkaboltban nem tudok venni.
A bazárban megvehető lenne számomra, de ott egy ajánlat sincs.

Hogyan lehet a Kaktuszhoz hozzájutni?

Válaszotokat előre is köszönöm :)

liababy

HozzászólásSzerző: liababy » 2012.11.30. 22:26

Bence Tó írta:Hogyan lehet a Kaktuszhoz hozzájutni?

Ez valószínűleg egy program hiba, ami a november 28-i frissítéssel került bele a játékba. Legalábbis a német fórumra ezt írta a helyi admin. Szerintem egy jelenleg nem létező szint majdani terménye lesz, ami véletlenül kerülhetett bele a játékba most a frissítéssel, és noha minden szinten elérhető a piac szerint a kaktusz, de kapni azt sehol nem lehet, egyik boltban sem.. Biztosan igyekezni fognak majd kijavítani ezt a hibát, mert ugyan ez a probléma benne van a német, holland és több nyelvi verzióban is, mondhatni nemzetközi gond.. Ha találkozol ilyen vevővel, zavard el, mert jobbat nem tehetsz ;)

Bence Tó

HozzászólásSzerző: Bence Tó » 2012.12.01. 09:51

Értem :)
Köszönöm a válaszodat.

liababy

HozzászólásSzerző: liababy » 2012.12.03. 03:38

Na, megoldódott az idő előtt felbukkanó Kaktusz rejtélye:

Ez ugyan az, mint a karácsonyi kaktusz a kertbirodalomban, ami klikkelgetéssel naponta pontbónuszt ad. December 3-tól valószínűleg december 24-ig szaporíthatod a kaktuszt. Mindenki, aki ez idő alatt belép a játékba, ajándékba kap a rendszertől 5 magot, amit elvethet a kertjében és szaporíthatja. Ha elegendőt összegyűjtöttél, akkor valószínűleg január 2-ig beválthatod őket különféle napi ponthozó vitrintárgyakra a kertben levő kaktusz-beváltó helyen.

vkvivien6

HozzászólásSzerző: vkvivien6 » 2013.02.04. 12:30

Sziasztok. És ha nekem nem kell kaktusz? Mit csináljak vele csak foglalja a helyet, eladni nem tudom, s magamnak sem lehet elküldeni szerződésben. Se senki másnak. engem ez zavar.

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.02.04. 12:41

Ültesd el, majd rögtön arasd is le a sarlóval, akkor nem lesz hozam, és azok a magok is elvesznek, amiket elültettél.

De jó lenne, ha olvasnátok is kicsit, mert ebben a fórumban ezt már jópár témában leírtam!!! (karácsonyi kaktusz)
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

zitu14

HozzászólásSzerző: zitu14 » 2013.04.26. 19:23

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy valaha a 4.kert elérhető lesz-e ingyenesen prémium tagság nélkül?
Mert a feladatoknál nem találtam csak azt hogy prémiummal elérhető a 4.kert.
(Feladat 55
Követelmény: 5.555 csillaggyümölcs
Jutalom: 1 további kert (prémium nélkül 3., prémiummal 4. kert)

De én meg azt hallottam hogy elérhető lesz ingyenesen is,feladatok teljesítésével.Akkor lehet hogy csak én nem láttam a feladatoknál vagy rosszul tudom és prémium nélkül soha nem lesz elérhető a 4.-ik kert?

csipkebogyo

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.04.26. 20:07

zitu14 írta:Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni hogy valaha a 4.kert elérhető lesz-e ingyenesen prémium tagság nélkül?
Mert a feladatoknál nem találtam csak azt hogy prémiummal elérhető a 4.kert.
(Feladat 55
Követelmény: 5.555 csillaggyümölcs
Jutalom: 1 további kert (prémium nélkül 3., prémiummal 4. kert)

De én meg azt hallottam hogy elérhető lesz ingyenesen is,feladatok teljesítésével.Akkor lehet hogy csak én nem láttam a feladatoknál vagy rosszul tudom és prémium nélkül soha nem lesz elérhető a 4.-ik kert?

Szerintem valaki összekeverhette Én Kicsi Tanyámmal, ott van olyan, hogy a 4. tanya feladatok teljesítésével érhető el, viszont ott meg a 3. tanyát lehet csak prémiumtagsággal használni. Illetve a másik lehetőség, hogy valaki elkezdte minden alap nélkül terjeszteni, hogy majd elérhető lesz a 4. kert prémium nélkül, és szépen félrevezetett vele egy csomó játékost. Nincs ilyesmi tervbe véve.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

zitu14

HozzászólásSzerző: zitu14 » 2013.04.26. 20:17

csipkebogyo: Szerintem valaki összekeverhette Én Kicsi Tanyámmal, ott van olyan, hogy a 4. tanya feladatok teljesítésével érhető el, viszont ott meg a 3. tanyát lehet csak prémiumtagsággal használni. Illetve a másik lehetőség, hogy valaki elkezdte minden alap nélkül terjeszteni, hogy majd elérhető lesz a 4. kert prémium nélkül, és szépen félrevezetett vele egy csomó játékost. Nincs ilyesmi tervbe véve.

Oké,értem.Köszönöm a válaszod.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”