Koktél mixelés

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
bertad

Re: Koktél mixelés

Hozzászólás Szerző: bertad » 2010.10.15. 22:52

Azért érdemes kipróbálni a kardamomot is. Hátha neked bejön ;)

Még én is kisérletezek vele. Hátha valamelyik újabb növénnyel jó párt alkot :D

Banyanya
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Banyanya » 2010.10.16. 04:22

Nekem volt már olyan,hogy kardamomos koktélra 600 pont felett adtak-sok tapasztalatom nincs vele,mivel általában nem szerepel a legdrágább kérésben.(Én a három közül mindíg azt szolgálom ki,aki a bolt árai szerint legdrágábbat kéri.) Tegnap nem volt jó forgalmam,max pont 234 volt...:(

bertad

Hozzászólás Szerző: bertad » 2010.10.16. 07:24

ma engem se szeretnek. max pont amit kaptam 200 volt. Pedig mindent ugyanúgy csináltam :(

Tannie

Hozzászólás Szerző: Tannie » 2010.10.16. 19:18

Én meg még sosem kaptam 200 pontot sem.... :( De biztos azért, mert még nincsenek nagyon drága gyümölcseim. Talán majd később.
A barna hapsit különösen utálom, annak semmi se jó soha. :evil: :D
Nekem a kövérkés néni a kedvencem, az ad mindig a legtöbb pontot. Meg a gyerek is időnként.
Ha az embert olyannak vesszük, mint amilyen, tulajdonképpen rosszabbá tesszük. De ha olyannak vesszük, amilyennek lennie kell, akkor azzá tesszük Őt, amivé lehetne.
(Goethe)

Levander
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: Levander » 2010.11.19. 13:45

Ne aggódjatok, fognak adni nagyon sokat idővel!

Pár bizonyíték:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

A német fórumon e téren már több, mint 100 oldalt írtak, szóval abból csemegézek kicsit nektek, de bocsássátok meg, hogy nincs lelkierőm mindegyik oldalt elolvasni.

Találtam pár érdemleges tippet, illetve olyan táblázatokat, amik azt mutatják, hogy mennyit szoktak adni a vásárlók általában bizonyos kombinációkért. De előre leszögezem, hogy nem kell keresztbe nyelni, ha kevesebbet ad...
Vannak elég összetett táblázatok is, valamint láttam egy olyan képet, ami úgy nézett ki, mintha Excel-ben elkészített számlálóról készült volna, szóval lehet, hogy van egy olyan táblázat, amelyben számolhatunk. Majd utána nézek...
Ahogy haladok előre az oldalakon, egyre több variáció, új pozitív rekordok jelennek meg. Rengetegen osztják meg a kísérleteik eredményeit. Talán nekünk is ezt kellene tennünk. Majd másolok át ide próbálkozásokat és azok eredményeit, de nem máról holnapra, szóval kérem a türelmeteket. :)
Párszor olyan következtetést is láttam, ahol a pontszámot összefüggésbe hozták a jelenlegi szinttel. Vagyis minél magasabb szinten állsz, annál több pontot ad. Ez persze csak feltételezés, illetve az olvasottak alapján az én következtetésem. Sőt olyanok is vannak, akik próbálnak valamilyen összefüggést találni a vásárlók elhelyezkedése között.

No, de rövid összefoglalva: sok feltevés van. :)

- Fontos a sorrend. Ha azt kéri, hogy csili-gyökér-csili, akkor az nem egyenértékű a két csili-gyökér variációval.

- Azért mert drága gyümölcsöt teszel bele, nem feltétlen jelent több pontot.

Neki veselkedek a táblázatnak, hátha kijön belőle valami. Csak annyi kérdésem lenne, hogy a táblázatban amit kinéztem, ilyen szavak szerepelnek: gyerek, férfi, szőke/sárga, vörös/piros, barna. Na most vajon a hajszínekre gondol, vagy ruházatra? Mert nálam folyton fekete hajú nő jön, meg a dagi szőke, a férfi, a kölyök és a barna hajú, piros fürdőrucis nő. Szerintetek?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Levander 2010.11.19. 19:04-kor.

Tannie

Hozzászólás Szerző: Tannie » 2010.11.19. 14:52

Jó ég, mennyi pont!! :o :shock: Nekem tán még 200-t se adtak soha. Nálam is Általad felsorolt személyek jönnek koktélért, de nagyon ritkán adnak 100 pont fölött, nem tudom, hogy hogyan kellene csinálni, hogy többet adjanak.
De nem baj, akármennyit ad, ad valamennyit, az a lényeg. :) Kivárom, hátha majd nekem is adnak egyszer 4000-t. :)
Ha az embert olyannak vesszük, mint amilyen, tulajdonképpen rosszabbá tesszük. De ha olyannak vesszük, amilyennek lennie kell, akkor azzá tesszük Őt, amivé lehetne.
(Goethe)

Katica71

Hozzászólás Szerző: Katica71 » 2011.01.10. 12:00

Sziasztok!

Nekem is elég változó, hogy melyik vendégen milyen nadrág van. :lol:

Ha jó kedve van a kövér hölgynek, akkor egymás után többször is ad 2000 pont felett, de egyszer csak meggondolja magát, és a "porcelán istent" emlegeti :roll:

Mindegy, nálam az jött be, hogy keresem a licsi+ gyümölcsök kombinációkat, mert azok fizetnek érte a legtöbbet.
Beleteszem a kért 3 növényt, de a licsiből duplán v. triplán és egy gránátalma.
Erre a kombóra kaptam már 3100 pontot is, de volt, hogy semmit. Szóval igazi recept nincs.
Ha szerencsém van, akkor mind 2000 pont felett ad, de ha nincs, akkor csak 600 pont vagy semmi... :shock:

úgyhogy jól jönne az a táblázat :D

Katica

Csacsa

Hozzászólás Szerző: Csacsa » 2011.03.10. 06:23

Én is úgy mixelek, mint Katica, csak nekem a végén kókuszt kell beletenni,akkor ad sokat. Az sem mindegy,hogy egy vagy több szomjas túrista áll a bárban, az utolsónak mindegy mi a 3 termény csak licsi legyen közte és ugye nekem kókusz az utolsó, ha kérte, ha nem.Több vevőnél nem mindegy, mit kér még a licsi mellé.Nekem a rekordom 3900 pont.Szintugrásnál ugyanerre a kombinációra már kevesebbet ad, tehát az új növényt is be kellene vetni valahogy, de még én sem tudom a megoldást :)

cserikukac

Hozzászólás Szerző: cserikukac » 2011.03.11. 23:32

:D :oops:

kispannika

Hozzászólás Szerző: kispannika » 2011.03.14. 23:57

Sziasztok

Segítséget szeretnék kérni a koktélbárral kapcsolatban,ugyanis azt hiszem,hogy nálam hibák vannak.
1,Nálam NEM állnak sorba a vendégek
2,Nekem nem fogynak a növényeim,amiket a koktélokba keverek
3,Nálam senkinek nem ízlik semmi.
4,Én soha nem látom,hogy mikor milyen növény megy a koktélba.Nem kellene azt valahol látnom?Én csak azt látom,hogy a jégkocka megy a pohárba.Nagyon szépen kérlek benneteket,hogy valaki legyen szíves válaszolni ezekre a kérdésekre.Nagyon szépen köszönöm.

Válasz küldése

Vissza: “Általános”