Aranyvásárlásnál 1-el kevesebb pulykát kaptam

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
Plüsike89

Aranyvásárlásnál 1-el kevesebb pulykát kaptam

HozzászólásSzerző: Plüsike89 » 2015.06.02. 13:44

Tisztelt Upjers!

Cca egy órával ezelőtt vásároltam 112 aranyat a játékomba és csak 1 pulykát kaptam, holott 108 után már kettő db jár. Tranzakció szám, amivel az aranyat vettem: 13A302E45929F78B.
Ugyanakkor vettem a Férjemnek is 112 aranyat a Bandika621-es felhasználónak és Ő is csak 1 db pulykát kapott érte. Neki nincs regisztrált upjers fórum bejelentkezéshez lehetősége, mert nem megy Neki az ilyesmi, az adminisztrációt én csinálom mindig. Az Ő felhasználónevére szóló 112 arany tranzakciószáma: 13F302EFC7ECD1A3.
Miután közös a bankszámlánk és arról utaltam mindkét játékba a sajátomba (Plüsike89) és a Férjemébe(Bandika621) ezért is én kérem, hogy mindkettőnknél nézzenek utána a vásárlásnak a tranzakciószámok alapján, továbbá kérem, hogy legyenek szívesek megadni a vásárolt aranyak száma utáni plussz 1db pulykát mindkettőnknek. Lent van még az 1 db, amit kaptunk a tálcán, nem tettük fel a farmjainkra.
Köszönöm! Tisztelettel: Varga Andrásné

Gabesz

Re: Aranyvásárlásnál 1-el kevesebb pulykát kaptam

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.06.02. 14:17

Egy nagyon pici ideig tényleg fennállt ez a gond, de már el is hárítottuk, elvileg utólag meg fog érkezni a hiányzó pulyka. Ha pedig valamiért mégse így lenne, akkor majd kapok értesítést és akkor megoldom manuálisan. Elnézést a kellemetlenségért!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Hibabejelentések”