belépés a játékba

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
kacorkirály

belépés a játékba

HozzászólásSzerző: kacorkirály » 2014.12.01. 22:59

2 napja nem tudok rendesen belépni a játékba, csak forog a kis óra 4-5 percig, és semmi nem történik. Mát nagyon unalmas! Minden 5-6 dik alkalommal sikerül belépnem, de több időm megy el vele, mint a játékkal. Nem lehet megoldani ezt a dolgot, Eddig semmi gond nem volt vele. Így nem érdemes játszani!!!!!

Hanga

Re: belépés a játékba

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.02. 02:54

Szia

Zárd be a játék oldalát, töröld a flash sütit. Ha kész, töröld a gyorsítótárat és a böngésző sütijeit. Ezután indítsd újra a böngészőt.

Olvasd el az alábbi oldalakon leírtakat is:

viewtopic.php?f=411&t=23804

viewforum.php?f=451
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

veis03

belépés a játékba

HozzászólásSzerző: veis03 » 2014.12.04. 13:01

Hali!
Napok óta nem tudok belépni. A következő hibaüzenetet írja ki: A játékot több ablakban is megnyitották!
Mit tehetek?
Veis03

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.12.04. 14:12

Egy ablakban lépj be. A játék érzékeli, hogy be vagy-e jelentkezve és ha igen, akkor hány bejelentkezett ablak próbál éppen a szerverre kommunikálni és arra törekszik, hogy csak egy ilyen ablak legyen. Lehet, hogy véletlen több böngészőfülben nyílik meg a játékod (pl. ha a portálfiókodból nyitod meg a játékot és duplán kattintasz, akkor két ablakban nyílik meg a játék és a második ablakban pont ilyen hibaüzenettel ki fog a játék dobni).
Ezt a vonalat gondold végig és megoldódik a probléma.
Esetleg, bár nem tartom valószínűnek, de esetleg megeshet, hogy valami böngészős gond áll fenn, ezért érzékel a szerver több ablakban bejelentkezettnek, érdemes lehet esetleg megpróbálni másik böngészővel, vagy törölni a böngésző gyorsítótárját, ehhez itt kapsz segítséget: viewtopic.php?f=451&t=22617
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Jolly05

HozzászólásSzerző: Jolly05 » 2015.01.20. 22:24

Sziasztok! Ma egész nap nem tudtam belépni a játékba, azt írja: "töltöm az adatokat 53 % ..." és nem megy tovább. Sütiket töröltem, böngészőt újraindítottam és semmi eredmény. Ilyenkor mi a teendő? Elvesznek a mai gyorsítóim is meg az idő is kiesik. Szívesen fogadnék valami javaslatot ha van valakinek. Köszönettel Jolly

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.01.20. 22:35

Jolly05 írta:Sziasztok! Ma egész nap nem tudtam belépni a játékba, azt írja: "töltöm az adatokat 53 % ..." és nem megy tovább. Sütiket töröltem, böngészőt újraindítottam és semmi eredmény. Ilyenkor mi a teendő? Elvesznek a mai gyorsítóim is meg az idő is kiesik. Szívesen fogadnék valami javaslatot ha van valakinek. Köszönettel Jolly

Szia!

Nekem is volt már ilyen, de most, illetve mostanában nem volt vele gond.
Az előzményeket és a flash sütit is törölted? Ha az is meg volt esetleg próbálj másik böngivel belépni, hátha segít.

Jolly05

HozzászólásSzerző: Jolly05 » 2015.01.21. 08:55

katarzina79 írta:
Jolly05 írta:Sziasztok! Ma egész nap nem tudtam belépni a játékba, azt írja: "töltöm az adatokat 53 % ..." és nem megy tovább. Sütiket töröltem, böngészőt újraindítottam és semmi eredmény. Ilyenkor mi a teendő? Elvesznek a mai gyorsítóim is meg az idő is kiesik. Szívesen fogadnék valami javaslatot ha van valakinek. Köszönettel Jolly

Szia!

Az előzményeket és a flash sütit is törölted? Ha az is meg volt esetleg próbálj másik böngivel belépni, hátha segít.

Köszönöm szépen a választ! Igen, itt a fórumon leírtak szerint töröltem a sütiket. Nekem még sosem fordult ilyen hiba elő, de nem akarok másik böngészőt telepíteni. Majd meglátom, mi lesz, de így a 40. szinten már kicsit bosszantó a dolog :(

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.01.21. 09:01

Jolly05 írta:
katarzina79 írta:

Szia!

Köszönöm szépen a választ! Igen, itt a fórumon leírtak szerint töröltem a sütiket. Nekem még sosem fordult ilyen hiba elő, de nem akarok másik böngészőt telepíteni. Majd meglátom, mi lesz, de így a 40. szinten már kicsit bosszantó a dolog :(

Szia!

Értem..sajna több ötletem nincs. De egy másik böngésző nem árt ha van van a gépeden, sose lehet tudni. Vannak olyan oldalak ami specifikusak és nem szeretik például a chrome-ot, pedig véleményem szerint az a legjobb böngi, különösen a farmos játéknak.

Kívánom hogy gyorsan álljon helyre a dolog és tudjál játszani! :)

bencece

HozzászólásSzerző: bencece » 2015.09.19. 12:04

Nekünk eddig nem volt gondunk a belépéssel, én Firefox alatt, a gyerek IE-n játszik. Ma Firefox alól be tudtunk lépni gond nélkül, de Internet explorerrel két gép sem volt hajlandó belépni, beírtuk a címet és üres fehér oldal (minden más bejött) volt a válasz. Most ebéd után újra megpróbáltuk, és akkor már működött. Közben bejelentkeztek a szövetkezett tagjai is, és kiderült, hogy nekik is ez volt a gondjuk, egész délelőtt nem tudtak belépni, mert csak fehér (üres) oldalt kaptak.

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.09.19. 12:44

bencece írta:Nekünk eddig nem volt gondunk a belépéssel, én Firefox alatt, a gyerek IE-n játszik. Ma Firefox alól be tudtunk lépni gond nélkül, de Internet explorerrel két gép sem volt hajlandó belépni, beírtuk a címet és üres fehér oldal (minden más bejött) volt a válasz. Most ebéd után újra megpróbáltuk, és akkor már működött. Közben bejelentkeztek a szövetkezett tagjai is, és kiderült, hogy nekik is ez volt a gondjuk, egész délelőtt nem tudtak belépni, mert csak fehér (üres) oldalt kaptak.

Szia!

Valóban gond volt a játékkal, pár óráig nem volt elérhető. Megjavították, most minden rendesen működik.
Ha esetleg még most is gondod/gondotok lenne végezzetek egy süti, gyorsítótár illetve előzménytörlést.

Vissza: “Hibabejelentések”