Hiba a játékban.

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
hakka2004

Re: Hiba a játékban.

Hozzászólás Szerző: hakka2004 » 2014.11.13. 10:32

Oké. bocsánat!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.11.14. 10:45

Hakka: kommunikálni kell a szövetkezetben, ez az elsődlegesen legfontosabb dolog. És amikor mindegyik másik hajóács megnézte, hogy ő javítja éppen a hajót és a válaszuk az, hogy nem ők, akkor magadnak is ellenőrizni kell a hajógyáradat.
Ugyanis a hajót éppen te javítod, pontosabban már meg is javítottad, csak be kell gyűjtened a hajót. Kattints a hajógyáradra, ott a termelésre, ott a hajók javítására és megtalálod a szóban forgó hajót.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

hakka2004

Hozzászólás Szerző: hakka2004 » 2014.11.14. 11:03

Ennyire hülyének néztek? Csak mikor itt kérdeztem elküldtem egy körlevelet. Lám annak volt hatása, mert suttyomban ugyan, de valaki lezárta. Sejtem is, hogy ki. Ha annyira utána tudtok nézni a dolgoknak, akkor azt is kellett volna látnotok, és én utána váltottam szakmát, hogy megjavíthassam. De mint ez a a példa is mutatja, ti sem tudtok többet, mint mi játékosok!! :( Kár is volt a segítségeteket kérni, mert tisztára hülyének nézitek az embert!!! :( :( :(

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.11.14. 11:36

hakka2004 írta:Ennyire hülyének néztek? Csak mikor itt kérdeztem elküldtem egy körlevelet. Lám annak volt hatása, mert suttyomban ugyan, de valaki lezárta. Sejtem is, hogy ki. Ha annyira utána tudtok nézni a dolgoknak, akkor azt is kellett volna látnotok, és én utána váltottam szakmát, hogy megjavíthassam. De mint ez a a példa is mutatja, ti sem tudtok többet, mint mi játékosok!! :( Kár is volt a segítségeteket kérni, mert tisztára hülyének nézitek az embert!!! :( :( :(
Azt hiszem nem így kéne reagálni egy jóindulatú válaszra amit az alapján írt az admin amit reggel látott. Ő azt látta, hogy te javítod. Te ugyanis nem jelezted, hogy megoldódott a probléma!
Minden apróságnak nem mindig lehet utána nézni. Az elöljáró felelőssége, hogy tudjon kommunikálni a tagjaival. Tudnia kell megtalálnia a megfelelő hangnemet. És nem épp olyanra gondolok amit most olvastam tőled. Ez egy játék. Mindenki játszani jár fel, azért, hogy kikapcsolódhasson és azért, hogy a mindennapi problémákat egy rövid időre elfelejthesse. Node van játékon kívüli élet is ami miatt esetleg megfeledkezhet valaki a játékbeli teendőiről. Megesik. Nem hiszem, hogy valakire amiatt orrolni kéne, mert véletlenül megfeledkezett egy virtuális hajóról ami csupán egy grafika.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

kisböbe

Hozzászólás Szerző: kisböbe » 2014.12.11. 08:53

Jó reggelt...bőségszaru kártyámat felajánlottam egy barátomnak ami tőlem ugyan elment de neki a kártyatárolójában nem jelent meg. Ilyenkor mit lehet tenni?. köszönöm a segítséget.

katarzina79

Hozzászólás Szerző: katarzina79 » 2014.12.11. 11:12

kisböbe írta:Jó reggelt...bőségszaru kártyámat felajánlottam egy barátomnak ami tőlem ugyan elment de neki a kártyatárolójában nem jelent meg. Ilyenkor mit lehet tenni?. köszönöm a segítséget.
Szia!

A kártyarészleteknél keresse, ne a kártyatárolóban. De ha ott sincs elképzelhető hogy még el sem fogadta amit küldtél neki.
Ha így van akkor itt találja az ajánlatodat.:
Kártyarészletek :arrow: Ajánlatok :arrow: Barátoktól nekem

pedánskert

Hozzászólás Szerző: pedánskert » 2015.01.20. 17:59

Sziasztok!
Tegnap elcseréltem névre szólóan 2 kártyarészletet. Akivel cseréltem megkapta mindkét kártyarészletet én csak az elsőt. A második kártyarészlet egyszerűen eltűnt. Nem ment vissza a felajánlóhoz és nem érkezett meg hozzám. Közzé tettem üzenetben és többen írták, hogy már jártak így. Szeretném, ha orvosolnátok ezt a hibát és mindenki megkapná az elveszett kártyarészletét. Másik téma egy kérés. Elég sűrűn van karbantartás napközben. Ezt nem lehetne ritkábbra venni vagy késő estére tenni?
Segítségeteket köszönöm. :roll:

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.20. 18:18

pedánskert írta:Sziasztok!
Tegnap elcseréltem névre szólóan 2 kártyarészletet. Akivel cseréltem megkapta mindkét kártyarészletet én csak az elsőt. A második kártyarészlet egyszerűen eltűnt. Nem ment vissza a felajánlóhoz és nem érkezett meg hozzám. Közzé tettem üzenetben és többen írták, hogy már jártak így. Szeretném, ha orvosolnátok ezt a hibát és mindenki megkapná az elveszett kártyarészletét. Másik téma egy kérés. Elég sűrűn van karbantartás napközben. Ezt nem lehetne ritkábbra venni vagy késő estére tenni?
Segítségeteket köszönöm. :roll:
Szia

A játék kezdete óta játszom, cserélgetek. Eddig minden lapot megkaptam. Nézd meg, hogy a cserealapnak felajánlott kártyád nem-e került vissza hozzád. Lehet, hogy véletlen elutasította a cseréd, vagy csak egyszerűen letelt a 3 nap és lejárt a csereajánlatod.

Hetente 1x van frissítés/karbantartás, általában kedden, délben. Ezt szoktam is jelezni a Kérdések, Segítség Kezdőknek fórumrészben. Tegnap is így tettem: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=411&t=24574
Ha ritkábban lennének karbantartások, akkor változtatások, újítások is ritkábban lennének. Éjszaka pedig azért nincs karbantartás, mert akkor nem dolgoznak a fejlesztők.

pedánskert

Hozzászólás Szerző: pedánskert » 2015.01.21. 07:34

Szia Hanga!
Az elcserélt kártyarészletek eljutottak a másik félhez, tehát nem is lehet nálam. Ebből kiindulva elfogadta az ajánlatot. Ezt üzenetben meg is beszéltük rögtön a csere után. A csereajánlatokhoz pár óra múlva már nem tudtam visszamenni, mert eltűntek. Nem várták meg a 3 napot. Viszont ma 2 nap késéssel előkerült az elkóborolt kártyarészletem. :D . Valami zavar biztosan volt, mert eddig még nem jártam így. Nekem ugyan már nem kell, mert kiegészítettem a részleteket és azóta már termelek az üzemben, de másnak még segíthetek vele, mivel sok-sok aranyért lehet megvenni. Köszönöm a válaszodat és további jó játékot kívánok. Üdv.: pedánskert :P

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2015.01.21. 09:06

pedánskert írta:Szia Hanga!
Az elcserélt kártyarészletek eljutottak a másik félhez, tehát nem is lehet nálam. Ebből kiindulva elfogadta az ajánlatot. Ezt üzenetben meg is beszéltük rögtön a csere után. A csereajánlatokhoz pár óra múlva már nem tudtam visszamenni, mert eltűntek. Nem várták meg a 3 napot. Viszont ma 2 nap késéssel előkerült az elkóborolt kártyarészletem. :D . Valami zavar biztosan volt, mert eddig még nem jártam így. Nekem ugyan már nem kell, mert kiegészítettem a részleteket és azóta már termelek az üzemben, de másnak még segíthetek vele, mivel sok-sok aranyért lehet megvenni. Köszönöm a válaszodat és további jó játékot kívánok. Üdv.: pedánskert :P
Szia

Nem tudom mi történhetett, mert ilyet még én sem tapasztaltam, de ha ismét előfordul akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu Ott utána tudnak nézni és lehet hamarabb előkerül a kártya. :)

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”