Hiba a játékban.

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
elizabeth50

Hiba a játékban.

Hozzászólás Szerző: elizabeth50 » 2014.02.03. 11:16

Sziasztok! A problémám következő: Eltünt 5 aranyrudam,nem vettem semmit,gyűjtögetem.
A másik problémám, csak a kifőzdébe, és a pékségbe tudtam 2 tanoncot elhelyezni,másfelé nem tudok,mivel piros,hiába próbálkozom.
Szeretném tudni azt is ,24 barátom van,általában egyszerre csinálom meg a besegítést mindenkinél, ezután csak 3 kártyát kapok, a 4-iket miért nem? Előre is köszönöm a választ. sziasztok. elizabeth50

Hanga

Re: Hiba a játékban.

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.03. 17:14

elizabeth50 írta:Sziasztok! A problémám következő: Eltünt 5 aranyrudam,nem vettem semmit,gyűjtögetem.
A másik problémám, csak a kifőzdébe, és a pékségbe tudtam 2 tanoncot elhelyezni,másfelé nem tudok,mivel piros,hiába próbálkozom.
Szeretném tudni azt is ,24 barátom van,általában egyszerre csinálom meg a besegítést mindenkinél, ezután csak 3 kártyát kapok, a 4-iket miért nem? Előre is köszönöm a választ. sziasztok. elizabeth50
Szia

Lehet, hogy az 5 aranyat elnyomtad mikor feltöltöttél egy etetőt, vagy itatót, de írj a Támogatásnak, ott utána tudnak nézni.
(A második oldalon ne válassz fórumot csak kattints a "Következő"-re.)

Lépj be és nézd meg a kifőzdében, valamint a pékségben, hogy van-e hely a 2 munkásnak.

Kép

Csak 3 kártyát kaphat mindenki.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Eprecske

Hozzászólás Szerző: Eprecske » 2014.02.03. 21:12

Sziasztok!

Nem tudom módosítani a piaci standra kitett árumat. Vagyis a legnagyobb díszes standon a 3. árusítóhelyen nem lehet módosítani, a másik kettőn pedig igen. Nem értem, miért.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.04. 10:44

Eprecske írta:Sziasztok!

Nem tudom módosítani a piaci standra kitett árumat. Vagyis a legnagyobb díszes standon a 3. árusítóhelyen nem lehet módosítani, a másik kettőn pedig igen. Nem értem, miért.
Szia

Ha az áru már ki lett téve és rákattintottál a "Módosítások elmentése" gombra, akkor ezután már nem jelenik meg az "Áru módosítása" gomb. Ezután csak úgy tudod lecserélni az árut, ha a sárga nyíllal 0-ra csökkented a az árumennyiséget, majd elmented. Ekkor a tároló újra szabad lesz.

Kép

Eprecske

Hozzászólás Szerző: Eprecske » 2014.02.04. 10:57

Igen, pont ezt próbáltam. A nagy díszes strandon ezzel a módszerrel az első két helyen sikerült módosítani az árut, a harmadik helyen ellenben nem. És ez az, amit furcsállok, hogy ha kétszer megy, harmadszor miért nem? Mindig visszaugrik az eredetileg kitett árura. (Mondjuk most már nincs sok jelentősége, mert eladott mindent, tehát most már szabad a hely, csak tegnap véletlenül kitettem egy olyan árut, amit nem akartam eladni, inkább feldolgozni. Na mindegy, ez van!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.04. 11:00

Eprecske írta:Igen, pont ezt próbáltam. A nagy díszes strandon ezzel a módszerrel az első két helyen sikerült módosítani az árut, a harmadik helyen ellenben nem. És ez az, amit furcsállok, hogy ha kétszer megy, harmadszor miért nem? Mindig visszaugrik az eredetileg kitett árura. (Mondjuk most már nincs sok jelentősége, mert eladott mindent, tehát most már szabad a hely, csak tegnap véletlenül kitettem egy olyan árut, amit nem akartam eladni, inkább feldolgozni. Na mindegy, ez van!
Csak akkor tudod visszavenni az árut a standból, ha van elég hely a raktáradban. Ha nincs hely, akkor a stand visszaáll az eredeti árura és árumennyiségre.

Eprecske

Hozzászólás Szerző: Eprecske » 2014.02.04. 11:30

Ja, így már értem! Akkor lehet, hogy ez volt a baj. Köszönöm szépen a segítséget!

elizabeth50

Hozzászólás Szerző: elizabeth50 » 2014.02.04. 15:02

Sziasztok! Köszönöm szépen a válaszod. elizabeth50

gerle2

Hozzászólás Szerző: gerle2 » 2014.02.04. 15:48

Sziasztok! Nem tudom használni a játékot, mert kb 2 cm-re jobbra van csúszva az egész oldal mikor bejelentkezem és ezért semmilyen üzemet, standot v bármit nem tudok indítani, mivel ha megnyitom nem tudom bezárni mert az már egyik épületnél sem látható, ill érhető el a kurzóval.

Kérlek benneteket segítsetek, így használhatatlan az én farmom.

Köszönettel: gerle2 nicefrown

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.05. 00:18

gerle2 írta:Sziasztok! Nem tudom használni a játékot, mert kb 2 cm-re jobbra van csúszva az egész oldal mikor bejelentkezem és ezért semmilyen üzemet, standot v bármit nem tudok indítani, mivel ha megnyitom nem tudom bezárni mert az már egyik épületnél sem látható, ill érhető el a kurzóval.

Kérlek benneteket segítsetek, így használhatatlan az én farmom.

Köszönettel: gerle2 nicefrown
Szia

Lehet, hogy elállítódott a monitorod. Lépj be a menüjébe és állítsd be a helyes képpozíciót.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”