Kulonleges dekoraciok

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
kezdet

Kulonleges dekoraciok

HozzászólásSzerző: kezdet » 2015.02.20. 08:14

Szep jo reggelt. Az lene a kerdesem, hogy mi szamit kulonleges dekoracionak. Kapok errol vallami listat, vagy a villagcsodak szamitanak csak ebbe a kategoriaba. Elore is koszonom a valaszt.

katarzina79

Re: Kulonleges dekoraciok

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.02.20. 08:20

kezdet írta:Szep jo reggelt. Az lene a kerdesem, hogy mi szamit kulonleges dekoracionak. Kapok errol vallami listat, vagy a villagcsodak szamitanak csak ebbe a kategoriaba. Elore is koszonom a valaszt.

Szia!

Különleges dekorációkról, így szó szerint, én még nem hallottam. A világcsodák elég különlegesek ez tény de nem hívják őket így..valami feladat kapcsán érdekel? Ha konkrétan megírod miért kérdezed hátha tudok segíteni.

kezdet

HozzászólásSzerző: kezdet » 2015.02.20. 08:23

katarzina79 írta:
kezdet írta:Szep jo reggelt. Az lene a kerdesem, hogy mi szamit kulonleges dekoracionak. Kapok errol vallami listat, vagy a villagcsodak szamitanak csak ebbe a kategoriaba. Elore is koszonom a valaszt.

Szia!

Különleges dekorációkról, így szó szerint, én még nem hallottam. A világcsodák elég különlegesek ez tény de nem hívják őket így..valami feladat kapcsán érdekel? Ha konkrétan megírod miért kérdezed hátha tudok segíteni.

Igen , a kovetkezo szinten, 37 szint lesz feladat. Jo elne ha ellehetne erni, hogy olyasmi legyen ami termel is.

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.02.20. 08:28

kezdet írta:
katarzina79 írta:

Szia!

Igen , a kovetkezo szinten, 37 szint lesz feladat. Jo elne ha ellehetne erni, hogy olyasmi legyen ami termel is.

Ja értem...Na szóval ott egyéb kategoriájú dekorációt kér, ezt pedig megtudod venni a boltban.
Bolt :arrow: Dekorációk :arrow: Egyéb dísztárgyak
Nem kell hogy haszna legyen, kirakod, megkapod a jutalmat és mehet vissza a tárolóba. ;)
És zsebelheted be a 10 aranyat. :D

kezdet

HozzászólásSzerző: kezdet » 2015.02.20. 08:33

Koszonom. Akor mar tobb mint felle meglesz mar.
Koszi meg egyszer. Kellemes napot neked.:)

katarzina79

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.02.20. 08:37

Nagyon szívesen máskor is. :)

Neked is csodás napot kívánok! :D

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”