bónuszajándékok

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Borostyán1

bónuszajándékok

Hozzászólás Szerző: Borostyán1 » 2014.07.15. 21:32

Szép estét kívánok!
Azt szeretném megkérdezni,hogy az eddig a játékban bónusz ajándékként adott pl.bohóc, vagy a mostani hóhér, ezeket majd újra felajánlják egyszer újból arany vásárlásakor? Valamint a már elmúlt eventek pl a téli,vagy halloween event egyes kitevői nagyon jók voltak - éppen ezért majd az újak közé egy kis retróként újból bekerülhetnek majd? vagy egyáltalán nem lesznek már többet? Lehet erről tudni valamit.
Sajnos lemaradtam egy-két dologról, és a későbbiekben szívesen pótolnám őket.
Köszi előre is.

Hanga

Re: bónuszajándékok

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.07.16. 10:46

Szia

Ilyen típusú kérdésekre sajnos nem tudunk válaszolni. Nem mindig lehet előre tudni, hogy mi kerül be a játékba. Arról viszont amiől tudunk azért nem adhatunk ki előzetes tájékoztatást, mert amíg nincs hivatalosan bejelentve addig bármi változhat. Lehet, hogy mégsem valósul meg, vagy nem úgy kerül be a játékelem, mint ahogyan azt előre megtervezték.

(Játékosként én is remélem, hogy, mint a My Free Zoo-nál, úgy itt is újra beszerezhetőek lesznek az ajándék állatok és esetleg a korábbi gépi figurákhoz is hozzájuthatunk valamilyen módon. :) )
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Borostyán1

Hozzászólás Szerző: Borostyán1 » 2014.07.16. 18:05

Hanga írta:Szia

Ilyen típusú kérdésekre sajnos nem tudunk válaszolni. Nem mindig lehet előre tudni, hogy mi kerül be a játékba. Arról viszont amiől tudunk azért nem adhatunk ki előzetes tájékoztatást, mert amíg nincs hivatalosan bejelentve addig bármi változhat. Lehet, hogy mégsem valósul meg, vagy nem úgy kerül be a játékelem, mint ahogyan azt előre megtervezték.

(Játékosként én is remélem, hogy, mint a My Free Zoo-nál, úgy itt is újra beszerezhetőek lesznek az ajándék állatok és esetleg a korábbi gépi figurákhoz is hozzájuthatunk valamilyen módon. :) )
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat, akkor marad a remény, hátha.... :)

ciccantoci

Hozzászólás Szerző: ciccantoci » 2014.08.10. 15:24

Sziasztok!
A segítségetek kérném
220 aranyrudat vásároltam és kutyust és cicát is kaptam elvileg...... gyakorlatilag a kártyákra kattintottam ,hogy kiteszem de elkóboroltak mert nem találom az udvaron őket!
frissítettem és újra be is léptem hol keressem ? iconcry
segítségetek várom:
ciccantoci

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.10. 17:15

ciccantoci írta:Sziasztok!
A segítségetek kérném
220 aranyrudat vásároltam és kutyust és cicát is kaptam elvileg...... gyakorlatilag a kártyákra kattintottam ,hogy kiteszem de elkóboroltak mert nem találom az udvaron őket!
frissítettem és újra be is léptem hol keressem ? iconcry
segítségetek várom:
ciccantoci
Szia

Kapcsold ki a látogatókat, úgy lehet, hamarabb megtalálod őket az úton. Ha nem, akkor a cica feje fölött a kihelyezéstől számított 360. percben, a kutyus fölött pedig 12 óra múlva megjelenik egy sárga csillag. Ezt már könnyű észrevenni. :)

ciccantoci

Hozzászólás Szerző: ciccantoci » 2014.08.10. 20:39

Köszönöm a válaszod ,de sajnos nincsenek meg ...
iconcry
Ha az úton kellene sétálniuk akkor végképp----- nem bonyolult az utam csak az alap járdák vannak
mit tegyek? nicefrown

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.08.11. 14:17

ciccantoci írta:Köszönöm a válaszod ,de sajnos nincsenek meg ...
iconcry
Ha az úton kellene sétálniuk akkor végképp----- nem bonyolult az utam csak az alap járdák vannak
mit tegyek? nicefrown
Nézd át a kártyatárolót, ha ott sincsenek, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php

ciccantoci

Hozzászólás Szerző: ciccantoci » 2014.08.11. 22:14

Köszönöm! Írtam és megoldották! lol
ciccantoci

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2014.08.12. 05:31

Az esetleg erre tévedő olvasó tisztánlátásáért: a bónuszcicakutya el lett adva. Nem arról volt tehát szó, hogy valami hiba folytán a játékos nem kapott macskakutyát.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

angyalmami5353

Hozzászólás Szerző: angyalmami5353 » 2014.09.17. 14:33

Szép napot mindenkinek ! szeretném megkérdezni ma vásároltam 600 aranyat és a bónuszt nem kaptam meg -talán azért mert már van kiskutyám -lehetne hercegnőt kapni helyette vagy valami mást - vagy nem jár érte semmi és hol keressem --köszönettel --további jó játékot és munkát kívánok --várom válaszotokat -üdv angyalmami

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”