segitség kérés belépéshez

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
fecok

segitség kérés belépéshez

Hozzászólás Szerző: fecok » 2013.06.26. 18:20

Én már játszok a aqua zoo játékban.szeretnék itt is játszani,de nem tudok regisztrálni, mert nem fogad el. Mit kell tennem ,hogy itt is játszhassak?
Ez ügyben kérek segítséget előre is köszönöm : fecok

csipkebogyo

Re: segitség kérés belépéshez

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.26. 19:14

Olvasd el ezt a témát, és megtudod belőle :):

http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=410&t=20437

Ha van már portálfiókod, akkor annak az adataival simán be tudsz lépni a játékba, illetve ha belépsz a portálba, és rákattintasz az építős játékokra, akkor annak az oldalnak az alján a My Little Farmies képre kattintva egyből tudsz is játszani.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Akasha

Hozzászólás Szerző: Akasha » 2013.06.27. 16:26

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy tegnap regisztráltam a játékra és mikor véletlen kiléptem, már nem engedett vissza még az e-mail címemet sem tudtam vissza igazolni.
Kérlek segítsetek.
játékos nevem: Akasha

Köszönettel
Akasha

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.27. 16:49

Ezt a témát olvasd el: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=410&t=20437

Lépj be a portálba a tegnap regisztrált adataiddal, ott erősítsd meg a mailcímedet, és onnan fogsz tudni belépni a játékba is.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Bambino552

Hozzászólás Szerző: Bambino552 » 2013.06.30. 17:16

Nem tudok aranyrudat venni, telefonon szeretnék, de error-t ír ki.

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.30. 22:34

Megnéztem, nálam is kiírja, holnap jelzem a Támogatásnak. Egyébként az angol szöveg, vagyis:

"Transaction aborted. Should this problem occur repeatedly, please contact our support"

azt jelenti, hogy tranzakció megszakítva és amennyiben a hiba megismételhető, keresd fel a támogató csapatot, alatta pedig ott a Támogatás linkje.

De ezt majd megteszem én holnap, nekem kicsit gyorsabban megy :)
Jó játékot mindenkinek!

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.07.01. 10:25

Bambino552 írta:Nem tudok aranyrudat venni, telefonon szeretnék, de error-t ír ki.
Meg is van a megoldás. :) Miután rákattintottál a telefonhívásos (vagy SMS-es) vásárlási módra, akkor a következő lapon rá kell kattintanod a kiválasztott csomagra is, majd csak azután a vásárlás gombra, mert hiába van csak egy telefonhívásos csomag, ha nem választod ki, és úgy mész tovább, akkor a fenti hsz-ban látható hibaüzit kapod.
Tehát előbb katt a csomagra, és csak utána a vásárlásra :)
Jó játékot mindenkinek!

Bambino552

Hozzászólás Szerző: Bambino552 » 2013.07.02. 19:11

csipkebogyo írta:
Bambino552 írta:Nem tudok aranyrudat venni, telefonon szeretnék, de error-t ír ki.
Meg is van a megoldás. :) Miután rákattintottál a telefonhívásos (vagy SMS-es) vásárlási módra, akkor a következő lapon rá kell kattintanod a kiválasztott csomagra is, majd csak azután a vásárlás gombra, mert hiába van csak egy telefonhívásos csomag, ha nem választod ki, és úgy mész tovább, akkor a fenti hsz-ban látható hibaüzit kapod.
Tehát előbb katt a csomagra, és csak utána a vásárlásra :)

Köszönöm sikerült.

Hennike

Hozzászólás Szerző: Hennike » 2013.07.05. 15:37

Légyszi segítsetek. Felhasználónevem, jelszóm stimmel, be is tölt a gép, de aztán semmi. A saját "falvamat, földemet" nem jeleníti meg, és már majd két órája csak várok. Többször kijelentkeztem aztán újra be, de semmi. Mit tegyek? iconcry

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.07.05. 16:14

Hennike írta:Légyszi segítsetek. Felhasználónevem, jelszóm stimmel, be is tölt a gép, de aztán semmi. A saját "falvamat, földemet" nem jeleníti meg, és már majd két órája csak várok. Többször kijelentkeztem aztán újra be, de semmi. Mit tegyek? iconcry
Hibák a játékban
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”