Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Bibifarm

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Hozzászólás Szerző: Bibifarm » 2014.12.07. 17:07

Elolvastam:)

Ha külföldön tartozkodom akkor a mopay oldalon is lehet magyar tf számról tölteni ha +36 kezdem ..ez nem müködik.
Ausztriában vagyok s igy austria tf számmal töltöm az oldalt kb 1éve .Soha nem volt gond . Pénteken négyszer vásároltam aranyat gond nélkül s ötödikre már nem engedte ,és azóta se engedi. Nem csak a Mylittle farmot de az én kicsi tanyámat sem .

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.07. 17:21

Bibifarm írta:Elolvastam:)

Ha külföldön tartozkodom akkor a mopay oldalon is lehet magyar tf számról tölteni ha +36 kezdem ..ez nem müködik.
Ausztriában vagyok s igy austria tf számmal töltöm az oldalt kb 1éve .Soha nem volt gond . Pénteken négyszer vásároltam aranyat gond nélkül s ötödikre már nem engedte ,és azóta se engedi. Nem csak a Mylittle farmot de az én kicsi tanyámat sem .
Sajnos több tippem nincs. Várd meg a Támogatás válaszát. Ott biztos tudnak segíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Bibifarm

Hozzászólás Szerző: Bibifarm » 2014.12.07. 18:10

Köszönöm szépen !

reci

Hozzászólás Szerző: reci » 2014.12.08. 17:02

A béta verziótól játszom, egy ideig a 2. helyen voltam. Azóta többen megelőztek napi 1 millió pontos haladással. Kérdésem: nagyon hülye vagyok a játékhoz, vagy esetleg lehet-e valami más oka...? Azt tudom, hogy becsülettel játszok az elejétől fogva, nagyon nem is érdekel a helyezésem, de nekem itt valami nem tiszta.

üdv: lodenkabat

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.08. 19:05

reci írta:A béta verziótól játszom, egy ideig a 2. helyen voltam. Azóta többen megelőztek napi 1 millió pontos haladással. Kérdésem: nagyon hülye vagyok a játékhoz, vagy esetleg lehet-e valami más oka...? Azt tudom, hogy becsülettel játszok az elejétől fogva, nagyon nem is érdekel a helyezésem, de nekem itt valami nem tiszta.

üdv: lodenkabat
Több oka lehet: pl.: teljes méretű farm, tölgyes, szövetkezeti bónuszozás, sok idő a játékra

reci

Hozzászólás Szerző: reci » 2014.12.08. 20:28

Ugye ezt nem gondoltad komolyan.... teljes méretű a farmom, 30% bónusszal játsszunk, sokat játszok...folytassam? Kicsit sem hihető, páran vagyunk, akik már fennakadtunk ezen.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.09. 02:28

reci írta:Ugye ezt nem gondoltad komolyan.... teljes méretű a farmom, 30% bónusszal játsszunk, sokat játszok...folytassam? Kicsit sem hihető, páran vagyunk, akik már fennakadtunk ezen.
Komolyan gondoltam. Tölgyesed is van? (Locsolás: 14 ó 20 percenként 88 TP/db, betakarítás: 150 TP/db, ültetés: 4 TP/db) + ha még kapnak szövetkezeti bónuszt is...

kisböbe

Hozzászólás Szerző: kisböbe » 2014.12.13. 07:00

Szervusztok...Kérem hogy gyors segítség nyujtásra lenne szükségem...a hajóinditásnál a fegyver érték 100 akkor milyen elosztásba kerüljön a hajóra, mert bárhogy próbálom sehogy nem fogadja el...csak úgy ha kalóz támadásnak van kitéve. Köszönöm a gyors választ.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.12.13. 08:05

kisböbe írta:Szervusztok...Kérem hogy gyors segítség nyujtásra lenne szükségem...a hajóinditásnál a fegyver érték 100 akkor milyen elosztásba kerüljön a hajóra, mert bárhogy próbálom sehogy nem fogadja el...csak úgy ha kalóz támadásnak van kitéve. Köszönöm a gyors választ.
Szia

Mennyi ágyúnyílás van a hajón? Van csatakígyó (fegyverérték: 13)?

Szlup típusú hajóra (10 ágyúnyílás) csatakígyó nélkül nem tudsz 100 fegyverértékű fegyverzetet bepakolni.

Sárkányhajóra (15 ágyúnyílás) fel lehet pakolni 100 fegyverértékű fegyverzetet ha van falkonod (fegyverérték: 8) is.
Dzsunkára (20 ágyúnyílás), pedig minimum falkonett (fegyverérték: 6) kell.

A fegyvereket vegyesen is fel lehet tenni.

Ha nincs megfelelő hajó, fegyverzet az úthoz, akkor inkább töröljétek az üzleti utat.

Catgirl

Hozzászólás Szerző: Catgirl » 2014.12.13. 17:06

Sziasztok! A karácsonyi játékkal kapcsolatban kérdezném, hogy a megnyerhető rénszarvasokról találok-e valami leírást, ha pedig nincs ilyen, akkor mik a tulajdonságaik. Előre is köszi a választ.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”