Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Timi983

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

HozzászólásSzerző: Timi983 » 2014.05.20. 22:06

Moly73
Rálépsz szövetkezetre és azon belül üzenetekre: ott percre pontosan meg tudod nézni a saját beadásaidat szövetkezetbe, (később pedig más tagokét is) de addig is ha szövibe adtad terméket akkor ott jelezni fogja beadást,ha eladtad akkor nem :sima eladást szerintem sehol nem írja.

1 kérdést ha szabad feltennem: mi az a tevékenység napló :?:

nikolett32

HozzászólásSzerző: nikolett32 » 2014.05.21. 05:50

szia nekem az lenne a kérdésem hogy két napja nem tölt be a játékom de vajon miért? iconcry

Moly73

HozzászólásSzerző: Moly73 » 2014.05.21. 09:54

Timi983 írta:Moly73
Rálépsz szövetkezetre és azon belül üzenetekre: ott percre pontosan meg tudod nézni a saját beadásaidat szövetkezetbe, (később pedig más tagokét is) de addig is ha szövibe adtad terméket akkor ott jelezni fogja beadást,ha eladtad akkor nem :sima eladást szerintem sehol nem írja.

1 kérdést ha szabad feltennem: mi az a tevékenység napló :?:

Szia!
A naplót a képernyő bal oldalán Pista bácsira kattintva találod. Választható fül.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.21. 10:17

nikolett32 írta:szia nekem az lenne a kérdésem hogy két napja nem tölt be a játékom de vajon miért? iconcry

Szia

Lépj ki a játékból, töröld a gyorsítótárat, sütiket, indítsd újra a böngészőt. Ellenőrizd a Flash Player frissességét.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Ha még mindig problémák vannak a játékkal, akkor próbálkozz a Flash Player sütijének törlésével amit ezen az oldalon tudsz megtenni: KATT IDE

Keresd ki a static.mylittlefarmies.de-t, rákattintva jelöld ki, majd válaszd Delete website gombot.

Kép

A megjelenő kis ablakban pedig a Confirm gombra kattints.

Kép

Ha kész, indítsd újra a böngészőt.

Ha még mindig nincs változás, és másfajta böngészőből sem sikerül belépni, akkor írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/neo/index.php
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.21. 10:38

Brinkolibrium írta:Sziasztok!

Nem tudom, feltűnt-e valakinek, hogy a Len ültetéséért nem jár tapasztalati pont... :\
Pedig elég komoly gaznak tűnik...

Üdv!

Brinko

Szia

Jár érte pont, csak ha be van kapcsolva az ültető segéd, akkor 1 len elültetésekor nem mutatja, de ha ráviszed a szintjelzőre (jobb felső sarok) az egeret, akkor le tudod ellenőrizni. :)

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.21. 10:53

katarzina79 írta:Kedves Hanga!

Érdeklődni szeretnék a szövetkezeten belüli ranglista alakulásáról. Konkrétan az érdelek hogy lehet az hogy a frissen belépett tagok magasabb szinten állnak a szövin belül mint aki régebben tag és több terméket adott már be a szövibe.
Arra tippelek hogy az említett tag/tagok az előző szövijükből hozták a pontot. De ha nem így van akkor nem tudom az okát.... :cry:
Kérlek adj felvilágosítást nekem, hogy megnyugtassam a tagokat..)

Üdv:Kata

Szia

Valóban a korábbi szövetkezetükből hozták át az adópontjaik. Az áthozott adópontjaikból láthatják az új szövetkezet vezetői, tagjai, hogy a korábbi szövetkezetben mennyivel járultak hozzá a fejlődéséhez, mennyire voltak aktívak.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.21. 12:09

Timi983 írta:Kedves Renaaata!
Örülök,hogy Neked is tetszik ötlet,de végiggondolva taglétszámos leosztás sem lenne igazságos (van olyan barátom akinek 20-as kertje van míg másiknak 7-es) ,így csak kis kertesek kerülnének hátrányba,mert 2-en sem rendelkeznek akkora földdel mint más 1 maga :( .
Nem értem miért nincs holtverseny :?: nyilván kertmérettől,szinttől stb...függetlenül mindenki legtöbbet adja bele versenybe így nem igazságos,hogy valakit hátrány érjen csak mert kezdetektől van szöviben,vagy kisebb a kertje esetleg nincs olyan épülete valakinek ami versenyhez kell.
De ez volt utolsó hsz.-em ebben a témában,mert nem szeretném szétoffolni topikot :D

Timi, Renaaata, szerintem a szövetkezeti versennyel kapcsolatos elgondolásotokat írjátok be a Javaslatok és Ötletek fórumrészbe. Itt sajnos el fog veszni a sok oldal és sok hozzászólás közt. :|

Lujza

HozzászólásSzerző: Lujza » 2014.05.21. 15:12

Sziasztok!
Nekem nem egészen világos, hogy a Nászutas feladathoz milyen dekorációt kér. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki ezt megmondaná nekem. A Játékban Falina néven szerepelek.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.21. 15:13

Timi utolsó gondolatát vinném tovább, tényleg nem kellene szétoffolni a témát.
Külön hely van a javaslatoknak. A játékban lévő dolgokat el kell fogadni úgy, ahogy vannak, mert igazából nem sok értelme van azt oldalakon át elemezni, hogy most akkor igazságos-e, hogy nincs holtverseny vagy nem igazságos, bármilyen is lenne a rendszer, mindig lenne olyan, aki épp máshogy szeretné. Néha a dolgokat egyszerűen csak el kell fogadni és alkalmazkodni kell hozzájuk. Valahogy meg kellett oldani a funkció működését, ha így csinálta meg a játéktervező és a programozó, akkor ennek mindenképpen van nyomós oka, talán nem akarta a tervező, hogy legyen holtverseny, mert így látta izgalmasabbnak, vagy lehet, hogy programozásilag problémás lett volna megoldani a holtversenyt, és így tovább, érdemes ilyenkor mindig abból kiindulni, hogy a játéküzemeltető szakemberei a lehető legjobbat akarják nektek. Ha pedig még jobb ötleted van, a javaslatok rovata várja az ötleteket.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.21. 15:40

Lujza írta:Sziasztok!
Nekem nem egészen világos, hogy a Nászutas feladathoz milyen dekorációt kér. Nagyon szépen megköszönném, ha valaki ezt megmondaná nekem. A Játékban Falina néven szerepelek.

Szia

Egyéb kategóriájú dísztárgyakat. :)

Kép

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”