Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
csipkebogyo

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed van

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.28. 11:36

valovics írta:Sziasztok.
Hogy tudok pénzt keresni?? noexpr noexpr
válaszokat privibe kérném erre a névre: Döncike6
Olvasd el ezt a témát: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=410&t=20433
Aktívjátékos írta:Sziasztok! A fórumon nagyon kezdő vagyok. Nem tudom abban tudnátok e segíteni, hogy ezt a játékot lehet e tableten játszani. Van a családban már egy tablet, de az nem tölti be. Egy számítógépes szakemberünk azt mondta, lehet hogy ez a játék csak asztali gépre lett kitalálva. Tényleg csak azon lehet játszani?? Válaszotokat köszönöm. :)
Aktívjátékos
A játékhoz megfelelő böngésző (google chrome), Adobe flash player, és szélessávú internet szükséges. Ezek közül az utóbbi kettő a legfontosabb. A tabletekhez nem értek annyira, van a családban, de nem próbáltam ki rajta a játékot. Csak azt tudom, mi kell a játékhoz: rengeteget kell benne kattingatni, mikor ülteted, locsolod és aratod a növényeket, gondozod az állatokat, barátoknál segítesz be. Az épületeket úgy kell kihelyezni, hogy rákattintasz a kártyára, utána "fogd és vidd" módszerrel kell a helyére tenni. A gazdaságban is csak fogd és vidd módszerrel lehet közlekedni, tehát lenyomva kell tartani az egérgombot, és úgy kell arrébb húzni az udvart. Ezt még laptopon sem könnyű megcsinálni, ha nincs hozzá külső egered, és amennyire a tableteket ismerem, azokon se lenne könnyebb, vagy egyáltalán nem is lenne lehetséges. Úgyhogy én is a számítógépes véleményén vagyok: asztali gépre való a játék, esetleg laptopra, ha van hozzá hagyományos PC egér.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Tavacska

Hozzászólás Szerző: Tavacska » 2013.06.28. 11:43

sziasztok :)
olvastam a GYIK-ot, de lehet felületesen, olvastam a hozzászólásokat, de lehet figyelmetlenül :(
azt szeretném kérdezni, hogy az utakat (sárga homokút) milyen módon lehet mozgatni, törölni, eladni...
tehát milyen gombot és hol nyomjak meg, mert még nem jöttem rá, szeretném átrendezni az udvarom :)
előre is köszönöm szépen a választ :)

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.28. 11:48

Tavacska írta:sziasztok :)
olvastam a GYIK-ot, de lehet felületesen, olvastam a hozzászólásokat, de lehet figyelmetlenül :(
azt szeretném kérdezni, hogy az utakat (sárga homokút) milyen módon lehet mozgatni, törölni, eladni...
tehát milyen gombot és hol nyomjak meg, mert még nem jöttem rá, szeretném átrendezni az udvarom :)
A boltban a Járdák kategóriában vehetsz Járdafelszedés kártyát, azt kell az eltávolítani kívánt homokutakra rátenni, de ezzel azok el is vesznek, úgyhogy kell venni helyettük másik homokutat is, és azt letenni oda, ahová gondolod.
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

gzsu76

Hozzászólás Szerző: gzsu76 » 2013.06.28. 11:51

Sziasztok!
Kérdéskör: Elárusítóstand!
1, Visszatehető-e a kártyatartóba?
2, Az egyszerű standon a raktári ár dupláján mennyi idő alatt kel el a 20db termék?
2, Ha több standot veszek, kirakhatom-e egymás mellé és azok annyiszor több értékesítési lehetőségek?
3, A szintem emelkedésével ha újabb (díszesebb, nagyobb) standot veszek mit csinálok a régivel?
Szóval, minden felvilágosítás és gondolat érdekelne-e téren, hogy dönteni tudjak standvásárlás előtt.
Köszönöm előre is.
Kép

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.28. 12:04

gzsu76 írta:Sziasztok!
Kérdéskör: Elárusítóstand!
1, Visszatehető-e a kártyatartóba?
2, Az egyszerű standon a raktári ár dupláján mennyi idő alatt kel el a 20db termék?
3, Ha több standot veszek, kirakhatom-e egymás mellé és azok annyiszor több értékesítési lehetőségek?
4, A szintem emelkedésével ha újabb (díszesebb, nagyobb) standot veszek mit csinálok a régivel?
Szóval, minden felvilágosítás és gondolat érdekelne-e téren, hogy dönteni tudjak standvásárlás előtt.
Köszönöm előre is.
1.: Visszatehető a kártyatartóba, de csak üresen, és ha újra ki akarod tenni, újra számolnod kell az építési idejével.
2.: Minél több vevő van az udvarodban, annál hamarabb veszik meg a standjaidba tett árukat. A vevőidnek mindig csak a fele fog standokban vásárolni, a másik fele a "gondolatos". Ha "drága" vagy "nagyon drága" árat állítasz be, lassabban fog fogyni a terméked. Legjobb azon az áron adni, ami feltöltés után magától megjelenik a standban.
3.: Hiába veszel több kicsi standot és rakod egymás mellé, nem fognak "összeolvadni" egy nagy standdá, tehát három kicsi stand 3x20 helyet jelent, nem 3x50 helyet, mint egy nagy stand.
4.: Amit akarsz. Meg is tarthatod, de el is adhatod. Ám standot mindenképp érdemes venni, mert több bevételt hoz, mint ha raktárból adnád el az árut, már az egyszerű is. De tartsd szem előtt, hogy a pénz itt sem hullik az öledbe, meg kell érte dolgozni, és nem fogsz egyik napról a másikra meggazdagodni.
Jó játékot mindenkinek!

Tavacska

Hozzászólás Szerző: Tavacska » 2013.06.28. 12:08

csipkebogyo írta:
Tavacska írta:sziasztok :)
A boltban a Járdák kategóriában vehetsz Járdafelszedés kártyát, azt kell az eltávolítani kívánt homokutakra rátenni, de ezzel azok el is vesznek, úgyhogy kell venni helyettük másik homokutat is, és azt letenni oda, ahová gondolod.

értem, köszönöm szépen, tényleg nem tudok olvasni, azt hittem arra, hogy valami olcsó, kráteres út :D

Berzsoka

Hozzászólás Szerző: Berzsoka » 2013.06.28. 15:56

Sziasztok!
Az a problémám,hogy a bölcsöt nem tudom berakni a karámba.Ahová mutat a nyil, onnan mindent elraktam és mégse marad ott a bölcső.

ansati

Re: Vetés

Hozzászólás Szerző: ansati » 2013.06.28. 16:14

Ildi1983 írta:sziasztok!
Most kezdtem a játékot a kérdésem az lenne, hogy van 2 krumplim és elszeretném vetni, de nem tudom hogyan kell, mert ha a raktárba rákattintok, akkor csak az eladás lehetősége jön elő. Lehet, hogy meg kell várnom a rozs érését?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv
Ildi

Az én kérdésem is hasonló: meddig kell a boltban megvenni az ültetendő terményeket? Mikor lesz a vetésem visszaforgatható?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.06.28. 17:20

Berzsoka írta:Sziasztok!
Az a problémám,hogy a bölcsöt nem tudom berakni a karámba.Ahová mutat a nyil, onnan mindent elraktam és mégse marad ott a bölcső.
Ezt (csak ebben a témában) kb. 3x leírtam már. Azért nem lehet a bölcsőt a karámba tenni, mert a karám szélességéből a kerítések is foglalnak helyet, és nem marad annyi, hogy beférjen a bölcső. Előbb négyzet alakúra kell bővíteni a karámot (2x2-es karám), és csak akkor fog beférni, ezért van a bölcső kihelyezése a karámbővítésekkel egy feladatban.
ansati írta:
Ildi1983 írta:sziasztok!
Most kezdtem a játékot a kérdésem az lenne, hogy van 2 krumplim és elszeretném vetni, de nem tudom hogyan kell, mert ha a raktárba rákattintok, akkor csak az eladás lehetősége jön elő. Lehet, hogy meg kell várnom a rozs érését?
A segítséget előre is köszönöm!
üdv
Ildi
Az én kérdésem is hasonló: meddig kell a boltban megvenni az ültetendő terményeket? Mikor lesz a vetésem visszaforgatható?
A vetés sosem lesz visszaforgatható. Amit vetni akarsz, azt mindig a boltból kell megvenned, mert a raktárban késztermékek vannak, nem magok, és azokat csak eladni vagy feldolgozni lehet.
Jó játékot mindenkinek!

Talpas

Hozzászólás Szerző: Talpas » 2013.06.28. 21:04

Sziasztok!
Most kezdem és nem tudom hogy kell barátokat szerezni.

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”