Facebook és Iwiw

A csapat hivatalos bejelentései
Lezárt
Gabesz

Facebook és Iwiw

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2011.04.05. 12:49

Kedves Játékosok!

Rövid magyarázatot szeretnénk fűzni a bejelentkezési oldalon lévő Facebook- és Iwiw-gombokhoz.

Ha fent vagy Facebookon:
- a kék színű Tetszik-gombra kattintva a hírfolyamodban mutathatod meg a barátaidnak, hogy tetszik a játékunk.
- a négyzet alakú, kék színű, F-betűt ábrázoló gombbal az adott játék facebookos rajongói oldalához jutsz. Ha azt "tetszikeled", rajongóvá válsz.

Ha fent vagy Iwiwen:
- a fehér színű Szeretem-gombra kattintva a hírfolyamodban mutathatod meg a barátaidnak, hogy szereted a játékunkat.
- a négyzet alakú, fehér színű, Iwiw-gomb egyenesen a játék iwiwes kluboldalához vezet, melyhez ha csatlakozol, klubtaggá válsz.

Miért érdemes rajongóvá, klubtaggá válni? Pl. mert a facebookos vagy iwiwes hírfolyamodon értesülhetsz a játék aktuális híreiről, de szerezhetsz kereskedelmi partnereket, céhtagokat, vagy egyszerűen csak beszélgethetsz a játékostársakkal.

További jó szórakozást kívánunk!

upjers-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Lezárt

Vissza: “Bejelentések”