SMS-vásárlás átmenetileg szünetel! - újra aktív!

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

SMS-vásárlás átmenetileg szünetel! - újra aktív!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.01.06. 14:45

Kedves Játékosok!

Kérjük, ne használjátok további értesítésig az SMS-sel történő érmevásárlási lehetőséget!
Kérjük, NE küldjetek megszokásból (tehát a telefonotokban tárolt számra az esetleg szintén a telefonotokban tárolt kóddal) SMS-t.
Az SMS-fizetés várhatóan 2011.01.07-én válik majd újra elérhetővé, de ez egyelőre csak egy becslés, eltérés adódhat. Ezért ha ekkor szeretnél SMS-sel vásárolni, először nézd meg, frissült-e ugyanez a fórumos bejelentés, és csak akkor vásárolj így, ha itt azt látod, hogy most már lehet vásárolni.

Köszönjük a megértéseteket és a türelmeteket!

Gabesz
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: SMS-vásárlás átmenetileg szünetel!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2011.01.07. 17:46

Kedves Játékosok!

Az SMS-vásárlási lehetőség újra elérhető! Tudj róla, hogy lehetséges, hogy egyelőre angol nyelvű válaszüzenetet kapsz, olyan szöveggel, hogy "Thanks for buying!", azaz "Köszönjük a vásárlást!"!
Ezt a válaszüzenetet a jövő hét folyamán magyar nyelvűre fogjuk változtatni, addig türelmeteket kérjük.
A rendszer tehát használható!
Kérjük, ha igénybe veszed az SMS-vásárlást, nagyon figyelj a pontos kódbevitelre!

Köszönjük a türelmeteket, további kellemes játékot!

Gabesz
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”