Aktuális felhívások!

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Aktuális felhívások!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2010.08.16. 15:48

Kedves Játékosok!

A játékosközösség fejlesztése, építése és jobb kiszolgálása érdekében a ti segítségeteket kérjük!
Tekintsétek meg az alábbi linket:
http://www.jatszopajtas.info/Kozosseg.html

3 aktuális felhívásunk is van jelenleg, mindegyik felhívás a ti érdeketekben zajlik és a ti közreműködéseteket igényli.
Küldhettek be gyerekrajzokat, hogy mindannyian megcsodálhassuk, mit alkotnak a gyermekeink Kertbirodalomról, Én Kicsi Tanyámról, KapiBadosról.
Küldhettek be videosegédanyagokat, hogy ki tudjunk építeni egy videosúgót a játékaink használatáról.
Beküldhetitek a rajongói oldalaitok, céhes, klubos oldalaitok linkjét, bannereit, és mi szívesen közzétesszük egy helyen az összeset.
Illetve bármit beküldhettek, ami hasznos lehet a közösség szempontjából. Minden ötletet szívesen várunk.

Ez az oldalt ugyanis azért jött létre, hogy a ti fantáziátok játszótere legyen, ti készítitek, a ti ötleteitek, a ti igényeitek és a ti kreativitásotok fogja alakítani!

Használjátok az oldalon alul található üzenőt!

Köszönjük előre is!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”