Ingyen bónuszajándék érmevásárláskor

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Ingyen bónuszajándék érmevásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.29. 17:43

2013. október 29-től a érmevásárlással szerezhető ingyenes bónuszajándék egy töklámpás!

Kép

A töklámpást nem lehet megvenni a játékban, de ajándékba érkezik a vitrinedbe minden alkalommal, amikor egyszerre legalább 54 érmét vásárolsz!. Ráadásul a vásárlási ablak bónuszrendszerével minél nagyobb értékben vásárolsz, annál több bónuszérmét kaphatsz.

Kapi Bados csapata
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Ingyen bónuszajándék érmevásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.12.03. 10:40

2013. december 3-tól az érmevásárlással szerezhető ingyenes bónuszajándék egy homokvár!

Kép

A homokvárat nem lehet megvenni a játékban, de ajándékba érkezik a vitrinedbe minden alkalommal, amikor egyszerre legalább 100 érmét vásárolsz!. Ráadásul a vásárlási ablak bónuszrendszerével minél nagyobb értékben vásárolsz, annál több bónuszérmét kaphatsz.

Kapi Bados csapata
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Bejelentések”