Oktoberfest KapiBados paradicsomi szigetén!

A csapat hivatalos bejelentései
Gabesz

Oktoberfest KapiBados paradicsomi szigetén!

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2012.09.21. 10:25

Kedves Szigetlakók!

Szombaton nyitja meg kapuit az idei Oktoberfest.

Várhatóan kb. 7 millió ember fog legurítani 7,5 millió liternyi sört és 100 ökröt sütnek meg nyárson az éhes vendégeknek.

Csempészd te is a szigetedre ennek a varázslatos fesztiválnak a hangulatát!

Most ajándékba kaphatsz egy pintes korsót a vitrinedbe! Ez az exkluzív ajándék nem szerezhető be az aranyparti kincsesládában, hanem ajándékként érkezik a fiókodra minden alkalommal, mikor egyszerre legalább 10 euró értékben vásárolsz érmét!

Kép

Fontos: ha érmét vásárolsz, ellenőrizd a bónuszlehetőségeket is, hiszen akár 30%-kal több érméhez is juthatsz!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

csipkebogyo

Re: Oktoberfest KapiBados paradicsomi szigetén!

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2012.10.15. 09:59

Viszlát Oktoberfest!

Az Oktoberfest véget ért, elfogyott a sör, megsültek az ökrök, a fesztiválozók pedig elfáradtak.

De az ajándék pintes korsót még egy rövid ideig megszerezheted a vitrinedbe, ha egyszerre legalább 10€ értékben vásárolsz érmét!

Érmevásárláskor érdemes átnézni a bónusztáblázatot is, hiszen akár 30%-kal több érme is ütheti a markod!
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Bejelentések”