2016-os Valentin-napi rendezvény

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: 2016-os Valentin-napi rendezvény

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.12. 22:36

Tuatara írta:Sziasztok Játszótársak!
Valaki árulja el nekem, hogy hol lehet a rózsákat megvenni, mert nem jövök rá sehogysem... Bent vagyok Ámor kertjében, de vetni nem tudok... Segítsetek Nagyanyónak! :) :) :)
Köszönettel:
Patanyó-Nagyanyó

Szia

Ámor kertjében kattints a boltra, majd a dekorációk kategóriájára. Azon belül a fáknál találod a rózsákat. :)

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sziszko74

HozzászólásSzerző: sziszko74 » 2016.02.12. 23:30

Az Ámor kertben ha felül rákattintasz a boltra, ott felül megjelenik az angyalkás dekorációs ikon. Ott lesznek bent a rózsabokrok, amiket meg tudsz venni és ki tudod ültetni a kertbe.

icukamagacuki

HozzászólásSzerző: icukamagacuki » 2016.02.13. 08:03

Nagyon csalódott vagyok a Valentin-napi játék miatt! nicefrown
Komolyan reménykedtem benne, h a karácsonyi játékot ért sok kritika után nem lesz többet ilyen szerencsétlenül megszervezett izé! angry
Pedig a kávézó nagyon érdekelne, és a bazár se lenne rossz! (Csak épp még a fűszeres sincs meg...) nicefrown

Ráadásul a dekorációk nagy része egyáltalán nem illik a játék eddigi grafikájához. Ormótlanul, bután néz ki a virágos pavilon, a talicska, a dézsák, a romantikus kút, az agyagcserepes virágok, no és az a .... nagy páva! angry

Egyedül a hintát tudom jó szívvel, viszont borzasztóan drágán megvenni... iconcry
Gyűjtögettem egy csomó tallért, teljesen feleslegesen...

Nagyon-nagyon-nagyon remélem, h a következő játék már nem lesz ilyen kiábrándító! rolleyes

Szerk.: A piros színt az admin és a moderátorok használják.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hanga 2016.02.13. 09:03-kor.
Ok: Piros szín kiszerkesztése

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.13. 09:24

icukamagacuki írta:Nagyon csalódott vagyok a Valentin-napi játék miatt! nicefrown
Komolyan reménykedtem benne, h a karácsonyi játékot ért sok kritika után nem lesz többet ilyen szerencsétlenül megszervezett izé! angry
Pedig a kávézó nagyon érdekelne, és a bazár se lenne rossz! (Csak épp még a fűszeres sincs meg...) nicefrown

Ráadásul a dekorációk nagy része egyáltalán nem illik a játék eddigi grafikájához. Ormótlanul, bután néz ki a virágos pavilon, a talicska, a dézsák, a romantikus kút, az agyagcserepes virágok, no és az a .... nagy páva! angry

Egyedül a hintát tudom jó szívvel, viszont borzasztóan drágán megvenni... iconcry
Gyűjtögettem egy csomó tallért, teljesen feleslegesen...

Nagyon-nagyon-nagyon remélem, h a következő játék már nem lesz ilyen kiábrándító! rolleyes

Saját, játékosi vélemény:

A pavilon lehet, nem teljesen illik az összképbe, de megoldható, hogy jól mutasson:

Kép

Úgymond ajándék volt és az érte kapott ámorpontokkal kevesebbet is kellett költeni Ámor kertjének aktiválására. A talicskával szerintem nincs gond. Még sormintában is jól néz ki. :) A dézsák szerintem cukik. Vettem is belőle. :) Az agyagcserepes virágok, romantikus kút is kihelyezhetőek úgy, hogy mutatósak legyenek. :) A páva valóban nagy, de a kártyán lehet látni a méreteit, így el lehet dönteni, hogy szeretnéd-e megvenni. :)

A múltkori játékhoz képest már volt változás. Akkor 30.000 pont kellett az új területhez, most csak 15 ezer amit tovább lehetett csökkenteni a kalendáriumból kigyűjtött dekorációkkal.

Ami a fűszerest illeti, úgy látszik dömping van belőle, mert most sokszor felbukkan a barátcsillagos kártyák választéka közt. A bazár világcsoda, így meglehet kevesebb jelenik meg a játékban, de kigyűjthető. Sokan a fűszerest is megszerezték. A kávéház termelőépület. Úgy tudom kapható lesz a boltban. Ha így lesz, akkor úgy gondolom megjelenik majd a gyorsítókban, barátcsillagos kártyák közt és esetleg ha aranyos, akkor olcsóbban kiegészíthető. Ez csak feltételezés, de optimistán állok a dologhoz. :)

Picinkefarm

HozzászólásSzerző: Picinkefarm » 2016.02.13. 10:05

Szia Hanga!

Így, hogy szóba került, a fűszeressel kapcsolatban szeretném kérdezni, lehet tudni, hogy vajon havas marad -e nyáron is a sátor? :)

Válaszodat előre is köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.13. 10:39

Picinkefarm írta:Szia Hanga!

Így, hogy szóba került, a fűszeressel kapcsolatban szeretném kérdezni, lehet tudni, hogy vajon havas marad -e nyáron is a sátor? :)

Válaszodat előre is köszönöm!

Szia

Igen, havas marad a sátor. :)

kzprog

HozzászólásSzerző: kzprog » 2016.02.13. 20:31

Sajnos ennél az eventnél is hiányos volt a tájékoztatás. Sejtelmesen leírtátok, hogy a pavilon és a kisautó a későbbiekben kelleni fog. Kitettem, majd visszaszedtem őket, mert nem találtam sehol, hogy mire kell (egyébként is igen nagy helyet foglaltak, de ha tudom mire jó maradtak volna). Csak most olvasva derült ki számomra, hogy pénzt takaríthattam volna meg velük. A másik: látom másoknak sem volt egyértelmű, hogy hol lehet megvenni a rózsákat. Ezt a két dolgot miért nem lehetett időben közölni? Lehet, hogy csak nálunk van ez így (mintha valaki a kérdése után azt írta volna, hogy már megtalálta a választ a német fórumon!?)? Szóval a tájékoztatás szintje messze nem megfelelő, lenne mit javítani rajta! Ha legközelebb is ilyen sejtelmes (hiányos) tájékoztatásba botlok, be le sem kezdek az eventbe!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.13. 21:13

kzprog írta:Sajnos ennél az eventnél is hiányos volt a tájékoztatás. Sejtelmesen leírtátok, hogy a pavilon és a kisautó a későbbiekben kelleni fog. Kitettem, majd visszaszedtem őket, mert nem találtam sehol, hogy mire kell (egyébként is igen nagy helyet foglaltak, de ha tudom mire jó maradtak volna). Csak most olvasva derült ki számomra, hogy pénzt takaríthattam volna meg velük. A másik: látom másoknak sem volt egyértelmű, hogy hol lehet megvenni a rózsákat. Ezt a két dolgot miért nem lehetett időben közölni? Lehet, hogy csak nálunk van ez így (mintha valaki a kérdése után azt írta volna, hogy már megtalálta a választ a német fórumon!?)? Szóval a tájékoztatás szintje messze nem megfelelő, lenne mit javítani rajta! Ha legközelebb is ilyen sejtelmes (hiányos) tájékoztatásba botlok, be le sem kezdek az eventbe!

Nem volt hiányos és sejtelmes a tájékoztatás. A portálban található frissítési naplóban le volt írva:
Kép

de a dekorációk kártyáin is látni lehetett: Kép
Ami pedig a rózsabokrokat illeti, azt ugyanúgy a boltban lehet megvásárolni, mint bármi mást. Számomra egyértelmű volt. Mindenesetre legközelebb majd beleveszem a játékról készített leírásomba. Sajnos nem tudom megoldani, hogy a téma frissítés után rögtön olvasható legyen, mert csak frissítés után, szabadidőmben tudom elkészíteni. Mindent egybevéve, azért azt nem mondanám, hogy a "tájékoztatás szintje messze nem megfelelő". Sok minden le van írva és sok munkám/munkánk is fekszik benne.

trazom

HozzászólásSzerző: trazom » 2016.02.15. 14:04

A fűszeres kinek jön elő a barátságcsillagos kártyák között??
Nem ismerek olyat.. pedig 5.szintű, dobál mindet abból, csak a fűszerest nem.. pedig minden nap begyűjtőm a csillagos kártyákat.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2016.02.15. 14:50

trazom írta:A fűszeres kinek jön elő a barátságcsillagos kártyák között??
Nem ismerek olyat.. pedig 5.szintű, dobál mindet abból, csak a fűszerest nem.. pedig minden nap begyűjtőm a csillagos kártyákat.

Mióta bejött az újabb időszakos játék megszaporodtak a fűszeres lapok a barátcsillagos kártyák közt. Én is sokszor látom, a kolléganőm is és még sokan mások.

Ezt a képet a kolléganőm készítette:
Kép

Vissza: “Általános”