Szövetkezetben aranyrúd visszamenőleg????

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Vera18

Szövetkezetben aranyrúd visszamenőleg????

HozzászólásSzerző: Vera18 » 2015.06.02. 20:05

Kedves Játék alkotók!
Meglepve tapasztaltam, hogy a mai fejlesztés után, a szövetkezetben a további vásárolható raktárhelyek értéke megváltozott visszamenőleg is... úgy értem, hogy amit még 12 óra előtt meg lehetett volna vásárolni tallérért, azt 12 után már csak aranyrúdért lehet. Az teljesen rendben van, hogy vezessétek be ilyen vásárlásokhoz is az aranyrudakat, de visszamenőlegesen, a már egyszer kiajánlott helyek értékét megváltoztatni szerintem inkorrekt.
A másik észrevételem, javaslatom az lenne, hogy ha aranyrudat lehet tallérra váltani, akkor aranyrudat miért nem lehet tallérért venni? Oké, nem 250 tallérért, hanem kicsit drágábban, de persze ésszerűen drágábban...

Köszi:

Vera18

Hanga

Re: Szövetkezetben aranyrúd visszamenőleg????

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.06.02. 20:42

Vera18 írta:Kedves Játék alkotók!
Meglepve tapasztaltam, hogy a mai fejlesztés után, a szövetkezetben a további vásárolható raktárhelyek értéke megváltozott visszamenőleg is... úgy értem, hogy amit még 12 óra előtt meg lehetett volna vásárolni tallérért, azt 12 után már csak aranyrúdért lehet. Az teljesen rendben van, hogy vezessétek be ilyen vásárlásokhoz is az aranyrudakat, de visszamenőlegesen, a már egyszer kiajánlott helyek értékét megváltoztatni szerintem inkorrekt.

Nem lett megváltoztatva, csupán az aranyrudas lehetőségek előre kerültek. A jobb felső sarokban lévő sárga nyilacskával tudsz oldalt váltani.

A másik észrevételem, javaslatom az lenne, hogy ha aranyrudat lehet tallérra váltani, akkor aranyrudat miért nem lehet tallérért venni? Oké, nem 250 tallérért, hanem kicsit drágábban, de persze ésszerűen drágábban...

Köszi:

Vera18

Erre a kérdésre nem tudom a választ. A játék készítőinek biztos volt okuk arra, hogy nem adtak lehetőséget erre az opcióra.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”