Köszönet! :)

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Mesefa

Köszönet! :)

HozzászólásSzerző: Mesefa » 2015.04.29. 19:37

Sziasztok!!

Szeretnék köszönetet mondani a segítőknek, és Katarzina79 moderátornak, és mindenkinek aki segítségemre volt. Köszönöm, köszönöm!! Nagyon boldog vagyok, hogy megkerült az aranyam, és ilyen gyorsan. Ez csak nektek köszönhető, és nem is tudjátok milyen hálás vagyok. Szintet tudtam lépni és mindjárt kettőt. Katarzina79 Te egy nagyon kedves és segítő készséggel meg áldott ember vagy, köszönöm, hogy ismerhetlek!! Az ismeretlen segítőknek is hálás vagyok. Legyen szép napotok, és sok sikert kívánok nektek itt és a magán életetekben is.
Ölellek benneteket! Mesefa:))))))))))))))) grin grin grin shy
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára katarzina79 2015.04.30. 07:24-kor.
Ok: Áthelyezve

katarzina79

Re: Köszönet! :)

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.04.30. 07:31

Mesefa írta:Sziasztok!!

Szeretnék köszönetet mondani a segítőknek, és Katarzina79 moderátornak, és mindenkinek aki segítségemre volt. Köszönöm, köszönöm!! Nagyon boldog vagyok, hogy megkerült az aranyam, és ilyen gyorsan. Ez csak nektek köszönhető, és nem is tudjátok milyen hálás vagyok. Szintet tudtam lépni és mindjárt kettőt. Katarzina79 Te egy nagyon kedves és segítő készséggel meg áldott ember vagy, köszönöm, hogy ismerhetlek!! Az ismeretlen segítőknek is hálás vagyok. Legyen szép napotok, és sok sikert kívánok nektek itt és a magán életetekben is.
Ölellek benneteket! Mesefa:))))))))))))))) grin grin grin shy

Kedves Mesefa!:)

Nagyon örülünk hogy boldogságot okoztunk Neked és köszönjük hogy ezt meg is osztottad velünk.
Én külön köszönöm kedvességed, nagyon szívesen segítek bármikor. :)
Ha bármi gondod van, a jövőben is nyugodtan fordulj hozzánk bizalommal.

További szép napot és jó játékot kívánunk Neked!

Vissza: “Általános”