Hova tűnnek időnként bizonyos áruk? - LEZÁRVA

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
kacorkirály

Hova tűnnek időnként bizonyos áruk? - LEZÁRVA

HozzászólásSzerző: kacorkirály » 2015.02.01. 17:01

Már nem először tapasztalom, hogy bizonyos árufélét beteszek a szövetkezet raktárába, rögtön utána belépek a raktárba, és ott kevesebb van a betett árumennyiségnél. Jelen esetben betettem 34 kenderkócot, és belépve láttam, hogy csak 26 van benn. Vajon hova tűnik a különbözet???????? Miért csalnak még ebben is ?

Hanga

Re: Hova tűnnek időnként bizonyos áruk?

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 17:21

kacorkirály írta:Már nem először tapasztalom, hogy bizonyos árufélét beteszek a szövetkezet raktárába, rögtön utána belépek a raktárba, és ott kevesebb van a betett árumennyiségnél. Jelen esetben betettem 34 kenderkócot, és belépve láttam, hogy csak 26 van benn. Vajon hova tűnik a különbözet???????? Miért csalnak még ebben is ?

Ebben is? Mi értelme volna?
A hiányzó kenderkóc lehet oda lett adva a rászorulóknak, vagy a kereskedő használt fel belőle árurakomány készítéséhez.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

kacorkirály

HozzászólásSzerző: kacorkirály » 2015.02.01. 18:20

Miután én vagyok a kereskedő, és SENKI nem tette be a rászorulóknak, ráadásul 20 másodperc sem telt el a két "tevékenység "között , így nem történhetett más. csak , hogy elnyelte a föld vagy a játék, vagy a király :( és még egyszer hangsúlyozom: NEM AZ ELSŐ ESET!!!!!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 18:38

kacorkirály írta:Miután én vagyok a kereskedő, és SENKI nem tette be a rászorulóknak, ráadásul 20 másodperc sem telt el a két "tevékenység "között , így nem történhetett más. csak , hogy elnyelte a föld vagy a játék, vagy a király :( és még egyszer hangsúlyozom: NEM AZ ELSŐ ESET!!!!!

Nem maradt a raktáradban a hiányzó kenderkóc? Az üzenőfal szerint mennyit adtál be?

kacorkirály

HozzászólásSzerző: kacorkirály » 2015.02.01. 21:02

Az üzenőfalon a rendes mennyiség van feltüntetve, amennyit beadtam. A kereskedői termelésnél viszont az alacsonyabb mennyiség szerepel és utána ,megnéztem a raktárt is , ahol szintén a kevesebb mennyiség volt található .

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.02.01. 21:08

kacorkirály írta:Az üzenőfalon a rendes mennyiség van feltüntetve, amennyit beadtam. A kereskedői termelésnél viszont az alacsonyabb mennyiség szerepel és utána ,megnéztem a raktárt is , ahol szintén a kevesebb mennyiség volt található .

Több tippem sajnos nincs. Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu ott lehet, hogy utána tudnak nézni annak mi történt a kenderkócokkal.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.02. 12:35

Ezt a témát lezárom, nem való az általános rovatba, talán inkább a hibabejelentésekhez passzolna, de tekintve, hogy milyen választ fogok erre adni egy sorral alább, oda se való igazán.
Mert kettő dolog a fontos:
1. Kritikus esetben szívesen ránézünk valakinek a fiókjára a támogatáson keresztül, ha megkapunk minden szükséges információt a problémáról. Sokszor megesik, hogy pontosan meg tudjuk mondani, mi történt, máskor nem tudjuk, mert hiába naplózunk sok mindent, még mi se fogjuk tudni megmondani mindennek a sorsát, illetve figyelembe kell venni az ezerféle lehetséges félreértést is.
2. Hibák néha adódhatnak, de azok jellemzően nem "eltűnéses jellegűek". Az egyenlegedben mindig megbízhatsz, a szerver pont azért van, hogy az ember helyett tévedés nélkül tartson nyilván dolgokat. Ha nem értesz egyet az egyenleggel, akkor a játékvilág szabályaival magyarázható lehetséges logikus okokat kell számba venni. Más szóval, mielőtt a 99,999%-ban képtelen dologból indulunk ki, mi szerint eltűnnek spontán a dolgok a fiókról, az előtt minden más ennél jóval valószínűbb okot tessék végiggondolni, és ott lesz valahol a megoldás. Nyugodtan kizárhatod, kacorkirály, hogy bármilyen gond lenne ezzel a dologgal, és külön megkérlek rá, hogy ne használj nagybetűs kiabálást a fórumon, illetve ne az legyen a kiindulópont, hogy "ezek még ebben is csalnak", mert ez egy nem igazán jóindulatú feltételezés és sehova se vezet, ha a probléma nyugodt végiggondolása helyett tényleg komolyan elhiszed, hogy valami gonosz szervermumus elcsalja direkt a termékeidet. Ha ez a feltételezés egy pillanatig is megfordul a fejedben, akkor a játék nem lesz szórakoztató és nincs értelme. Ha játszol, akkor kérlek, hogy az üzemeltető felé legyen egy kis bizalmad, köszönöm szépen!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”