Növények

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
csakanya

Növények

HozzászólásSzerző: csakanya » 2014.12.09. 16:21

Kedves Admin. miért nem lehetne az Ánizst, meggyfát egy alacsonyabb szintre berakni angry , nem hiszem el,hogy folyton azt a fajta növényt kell ültetniés már nagyon unalmas, nem elég ,hogy lassan megy a szintlépés, hanem még boszantjátok az embert , az ujj holmik berakásával,de 42-es szintöl. Ez nagyon felháboritó. és ezért fogjátok a játékosokat elveszitenni. angry

Hanga

Re: Növények

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.12.09. 17:31

csakanya írta:Kedves Admin. miért nem lehetne az Ánizst, meggyfát egy alacsonyabb szintre berakni angry , nem hiszem el,hogy folyton azt a fajta növényt kell ültetniés már nagyon unalmas, nem elég ,hogy lassan megy a szintlépés, hanem még boszantjátok az embert , az ujj holmik berakásával,de 42-es szintöl. Ez nagyon felháboritó. és ezért fogjátok a játékosokat elveszitenni. angry

Szia

Nem az adminon múlik az, hogy mi milyen szintre kerül. Egyébként a 42-es nem is olyan vészes. Lehet morogni is miatta, de nincs értelme. Sok olyan fejlesztés történt ami az alacsonyabb szintűeknek is jó. Most ők célt kaptak, a magasabb szintűek meg új termelési lehetőséget.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Kaktuszvirága

HozzászólásSzerző: Kaktuszvirága » 2015.01.28. 20:51

Sziasztok!

Úgy hallottam, hogy lehet füvet venni, amit az "elolvadt" hótakaró helyett le lehetne tenni és az állatkák a karámokban nem a sarat dagasztanák.

Hol lehet a füvet beszerezni, mert én hiába kerestem, nem találtam!
Sem a dekorációknál, sem a növényeknél, sehol :(

Kérlek Benneteket, aki tudja az írja meg nekem, azt is, ha szinthez van kötve a füves terület vásárlása

Előre is köszönöm
Kaktuszvirága

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.01.28. 20:59

Szia

A boltban kapható terepfelszedés kártyával tudod füvessé tenni a földes területet.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Általános”