Szövetkezet

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
szzslil

Szövetkezet

HozzászólásSzerző: szzslil » 2014.04.29. 06:07

Szia !

Mi az értelme ?
Az alapjátékban, a megtermelt áruért játékpénzt és tp-t kapunk. Ezért emelkedik a szintünk és fejleszthetjük a farmunkat.
A szövetkezetbe beadott áruval csak a szövetkezet szintje emelkedik. De minek, ha az alapjátékban ez nem hoz hasznot a tagoknak? Sőt kifejezett veszteség.
A versenyben esélyünk sincs az "aranyosok" mellett . Azért nem bánom, mert nem tudnám hova rakni a szobor gyüjteményt.
Én sem vagyok saját pénztárcám ellensége, de....................
Az ötletek rovatban folytatom.

Zsu

Hanga

Re: Szövetkezet

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.29. 06:13

A szövetkezet szintjének emelkedésével újabb taghelyek is elérhetővé válnak. Ha lesz elég tagotok, tudtok majd 7-napos beadási célt is indítani.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

szzslil

HozzászólásSzerző: szzslil » 2014.04.29. 07:23

Hanga írta:A szövetkezet szintjének emelkedésével újabb taghelyek is elérhetővé válnak. Ha lesz elég tagotok, tudtok majd 7-napos beadási célt is indítani.

Szia Hanga!
Nem akarlak nyaggatni, de abból mi haszna lesz a tagoknak az alapjátékban? Többen jöttek és mentek. Nem értik, mint ahogy én sem, miért jó - mire jó ez így.
Kérlek olvasd el az ötletemet /ötletek-szövetkezet /

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.29. 13:35

Zsu: ezek a játékok mindig változnak. Valóban megeshet, hogy pl. érkezik egy funkció és úgy látod, hogy nincs értelme. Sőt, lehet, tényleg nincs. Ilyenkor megteheted, hogy nem csinálod és kész.
Persze attól, hogy valaminek adott pillanatban nem látszik az értelme, nem biztos, hogy nem lesz. Lehet, hogy alszol kettőt és hoppá, megint változott valami és most már jó lenne egy magas szintű szövetkezet.
Tehát nagyjából ez most arról szól, hogy ha szeretnéd, csináld, hanem, nem, hogy mi lesz később, még én se tudom:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Jutka49

HozzászólásSzerző: Jutka49 » 2014.05.02. 11:43

Kérlek Benneteket segítsetek! Az egyik szövetkezeti társam nem tud a szövetkezet raktárából adni a rászorulóknak. Így, ha tele a raktár nem tud szövetségi adót beadni. Nálam ez a funkció normálisan működik. Mi lehet a probléma? A szövetkezet vezetője még nem adott választ, lehet, hogy ő sem tudja! :(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.05.02. 12:35

Jutka49 írta:Kérlek Benneteket segítsetek! Az egyik szövetkezeti társam nem tud a szövetkezet raktárából adni a rászorulóknak. Így, ha tele a raktár nem tud szövetségi adót beadni. Nálam ez a funkció normálisan működik. Mi lehet a probléma? A szövetkezet vezetője még nem adott választ, lehet, hogy ő sem tudja! :(

Szia

Azért nem tud rászorulóknak adományozni, mert "sima" tag. Ahhoz, hogy adományozhasson, rendelkeznie kell valamilyen titulussal (konzul, ülnök).

Jutka49

HozzászólásSzerző: Jutka49 » 2014.05.02. 13:17

Szia!

Köszönöm a gyors választ!
Jutka

zsuzsu8425

HozzászólásSzerző: zsuzsu8425 » 2014.08.27. 10:27

sziasztok,lenne egy kérdésem,a szövetkezet keres játékost oldalra tettem ki hirdetést és azt irja,hogy van 34 hozzászólás de sajnos nem tudom,hogyan nézhetem meg őket,segitene valaki?előre is köszönöm.

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.27. 10:44

zsuzsu8425 írta:sziasztok,lenne egy kérdésem,a szövetkezet keres játékost oldalra tettem ki hirdetést és azt irja,hogy van 34 hozzászólás de sajnos nem tudom,hogyan nézhetem meg őket,segitene valaki?előre is köszönöm.

Szia

A ➸ SZÖVETKEZET KERES JÁTÉKOST témában volt 34 hozzászólás. A tiéd a 39. a 4. oldalon.

Kép

Vissza: “Általános”