féloldalú szövetkezeti hirdetések

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Kaktusztvirága

Re: féloldalú szövetkezeti hirdetések

HozzászólásSzerző: Kaktusztvirága » 2014.05.04. 20:02

mesilili5

Részben egyetértek Veled, mert én is olvastam most a szövetkezetek írásait és egy kicsit elszomorító kép alakult ki bennem, mert olyannal is találkoztam már, ami olyasmit ígér, ami egyáltalán nem ő biztosít, valamint olyan telesítéskényszerrel súlytja a tagságát, hogy elképesztő. De hát ilyen is van.

Azért nem lehet minden szövetkezetet egy kalap alá venni. Tudom a több mint 120 szövi bemutatkozó szövegét nem fogod végig olvasni, de például a miénk pont azzal kezdi, hogy a mi szövetezetünk mit nyújt a tagjainak!

Azért vannak korrekt szövetkezeti vezetők is :))

tezsemacska

Re: féloldalú szövetkezeti hirdetések

HozzászólásSzerző: tezsemacska » 2014.05.26. 15:43

Sziasztok!:)
Megvallom őszintén én is bocsátottam már el szövetkezeti tagot ráadásul olyat aki szó szerint könyörgött,hogy vegyük fel.
Azt írta napi 1-2-szer fent van a farmon, ahhoz képest nemhogy 1-2 napig de több napig feléje sem szagolt. Szinte semmit nem adott be. Írtam neki egy levelet mielőtt kiraktam volna (05.12) a mai napig nem olvasta el. De nem ő az egyetlen olyan aki nem olvasta el a levelem pedig jelentkezett a szövinkbe és állítólag naponta többször is jár a farmján.
Szerintem nincs azzal semmi gond,hogy a szövetkezeteknek elvárásaik vannak.Minden játékban vannak elvárások. Egy kézilabda csapatba sem fognak olyat felvenni aki nem tudja elkapni a labdát vagy a tenisz válogatott sem vesz fel olyat aki még életében nem látott teniszütőt. Nálunk például (LángCica szövetkezet) csak a farm mérete van megszabva de az is csak pár nap óta és a versenyek miatt,de az,hogy ki mekkora mennyiséget adjon be az nincs.Természetesen azt nem fogom szó nélkül hagyni ha azt látom,hogy valaki a mások által kikapart gesztenyét eszegeti és nem veszi ki a csapatmunkából a részét. Van 10-s farmméretnél kisebb farmmal játszó játékosunk is nem is egy, de ugyanolyan elhivatottságot érez a csapatért,mint az a játékos akinek 20-s szintű farmja van. A lényeg,hogy tudjunk csapatban EGYÜTT játszani .
Szépséges napot mindenkinek! :)
tezsemacska

Vissza: “Általános”