Méhészet

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Hanga

Re: Méhészet

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.17. 17:56

valovics írta:Azt szeretném kérdezni hogy ha vége a játéknak és valaki nem tudtavégig csinálni a méhészetet vissza hozzák hogy lehet cserélni vagy meg a megfelelő szinten meg venni?
Üdv:Döncike6

A méhészet, a többi világcsoda épülethez hasonlóan forgatható lesz barátcsillagos kártyákból. Csak forgatással és cserével lehet majd beszerezni a részleteket. Aranyrúddal nem lehet kiegészíteni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

sysy69

HozzászólásSzerző: sysy69 » 2014.02.19. 14:09

Szeretném megkérdezni,hogy a valentin-napi játéknak vége de nem találom a méhészetemet,pedig teljesítettem a feladatot;ennek utána tudnék nézni valahol,lehet hogy mégsem volt meg az összes szív?Én úgy láttam,hogy minden ajándék mellett ott volt a pipa,de a méhészetet nem találom.Minden mást megkaptam.
Üdv:sysy69

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.02.19. 14:12

sysy69 írta:Szeretném megkérdezni,hogy a valentin-napi játéknak vége de nem találom a méhészetemet,pedig teljesítettem a feladatot;ennek utána tudnék nézni valahol,lehet hogy mégsem volt meg az összes szív?Én úgy láttam,hogy minden ajándék mellett ott volt a pipa,de a méhészetet nem találom.Minden mást megkaptam.

A méhészet a kártyarészletek között van. Ha megvan a 40 részlet, be tudod váltani.

sysy69

HozzászólásSzerző: sysy69 » 2014.02.19. 14:18

Hanga írta:
sysy69 írta:Szeretném megkérdezni,hogy a valentin-napi játéknak vége de nem találom a méhészetemet,pedig teljesítettem a feladatot;ennek utána tudnék nézni valahol,lehet hogy mégsem volt meg az összes szív?Én úgy láttam,hogy minden ajándék mellett ott volt a pipa,de a méhészetet nem találom.Minden mást megkaptam.

A méhészet a kártyarészletek között van. Ha megvan a 40 részlet, be tudod váltani.

Köszönöm a gyors választ,már meg is találtam. :)

valovics

HozzászólásSzerző: valovics » 2014.02.19. 18:35

Hanga írta:
valovics írta:Azt szeretném kérdezni hogy ha vége a játéknak és valaki nem tudtavégig csinálni a méhészetet vissza hozzák hogy lehet cserélni vagy meg a megfelelő szinten meg venni?
Üdv:Döncike6

A méhészet, a többi világcsoda épülethez hasonlóan forgatható lesz barátcsillagos kártyákból. Csak forgatással és cserével lehet majd beszerezni a részleteket. Aranyrúddal nem lehet kiegészíteni.

Köszönöm.

Kikikike

HozzászólásSzerző: Kikikike » 2014.04.15. 22:02

Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy ha teljesítettem a szivecskegyűjtést, meg is kaptam a méhészetet, de nem építettem be, miért veszítettem el, és lett az egész épületből egyetlen részlet/40.
A választ előre is köszönöm!
Kikike

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.15. 22:12

Kikikike írta:Sziasztok!
Engem az érdekelne, hogy ha teljesítettem a szivecskegyűjtést, meg is kaptam a méhészetet, de nem építettem be, miért veszítettem el, és lett az egész épületből egyetlen részlet/40.
Kikike

Szia

Ha a valentin-napi játék végén beváltottad a méhészet részleteket akkor az épület a kártyatárolódba került. Ott megnézted?

Kép

Kikikike

HozzászólásSzerző: Kikikike » 2014.04.18. 10:47

Hanga írta:
Kikikike írta:Sziasztok!
Kikike

Szia

Ha a valentin-napi játék végén beváltottad a méhészet részleteket akkor az épület a kártyatárolódba került. Ott megnézted?

Kép

Szia!

Igen, megnéztem. Meg is volt, egy darabig. De mivel nem volt helyem, hogy beépítsem, egy ideig nem is néztem felé. Míg egyszer csak azt vettem észre, hogy a részleteknél van 1/40, a kész épületek közt pedig semmi.
Nem értem:(

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.04.21. 13:33

Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kell kattintani.)

Kikikike

HozzászólásSzerző: Kikikike » 2014.04.22. 22:33

Hanga írta:Szia

Írj a Támogatásnak: https://support.upjers.com/index.php?lang=hu
(Az űrlap második oldalán a "Következő" gombra kell kattintani.)

Köszönöm, már rendeződött is. Be is építettem gyorsan:)

Vissza: “Általános”