Játék érdekessé tétele.

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
suzyyyka

Játék érdekessé tétele.

HozzászólásSzerző: suzyyyka » 2014.01.28. 20:41

Sziasztok!

Sajnos teljesen ellaposodott a játék. Elveszítette a varázsát. Nincs benne semmi olyan ami egy átlag, pénz nélkül játszó játékosnak kihívás lenne. Mindíg csak azt olvasom belépéskor, hogy most malacot most ezt-azt vegyek szép kis pénzért. Én azonban szórakozni jöttem ide, nem a kicsike pénzem költeni. Már a 39. szinten vagyok és nincs mit tennem, mert mint mondtam nem költök. Már cserélni sem lehet, mert ami kellene, azt senki nem adja, pl.: angolnázó, kívánságkút, stb. Ezeken kívül más minden megvan már. Teljesen érdektelenné vált a játék.

Tudom, hogy most nem tetsző dolgokat írtam, és vagy törlést vagy kizárást von maga után, annak ellenére, hogy bántó, illetve sértő dolgokat nem írtam, csak a véleményem, de az olvasott tapasztalatok alapján, már jóval kevesebbért is leszedtek embereket a tízkörmükről.
Üdvözlettel: suzyyyka

Várom a következményt!

Hanga

Re: Játék érdekessé tétele.

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.01.28. 21:11

Szia

Csak azt tudom ajánlani, hogy légy egy kis türelemmel. Lehet, hogy a következő, vagy az azt követő frissítéssel jön olyan újdonság a játékba ami újra meghozza a játékkedved. A játékot folyamatosan fejlesztik. Eddig is voltak olyan újdonságok amiket valós pénz befektetése nélkül is elérhettél. Pl. a kelmefestő, a szamóca, a zab, időszakos játékok... Ki tudja, lehet egyszer itt is lesz céh, klub, vagy hasonló, de lehet visszateszik majd a kibővített toplistát. Nem lehet tudni.

A véleményed természetesen leírhatod, nincs is ezzel gond. Ilyesmikért nem szoktunk senkit kizárni a fórumról. A lényeg, hogy kulturált, baráti hangnemben legyen megfogalmazva. Szerintem a mi fórumunk elég türelmes még a mérges játékosokkal is. Nem hiszem, hogy sok olyan fórum lenne ami nálunk toleránsabb. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

suzyyyka

HozzászólásSzerző: suzyyyka » 2014.01.29. 09:58

Hanga írta:Szia

Csak azt tudom ajánlani, hogy légy egy kis türelemmel. Lehet, hogy a következő, vagy az azt követő frissítéssel jön olyan újdonság a játékba ami újra meghozza a játékkedved. A játékot folyamatosan fejlesztik. Eddig is voltak olyan újdonságok amiket valós pénz befektetése nélkül is elérhettél. Pl. a kelmefestő, a szamóca, a zab, időszakos játékok... Ki tudja, lehet egyszer itt is lesz céh, klub, vagy hasonló, de lehet visszateszik majd a kibővített toplistát. Nem lehet tudni.

A véleményed természetesen leírhatod, nincs is ezzel gond. Ilyesmikért nem szoktunk senkit kizárni a fórumról. A lényeg, hogy kulturált, baráti hangnemben legyen megfogalmazva. Szerintem a mi fórumunk elég türelmes még a mérges játékosokkal is. Nem hiszem, hogy sok olyan fórum lenne ami nálunk toleránsabb. :)

Szia!
Köszönöm válaszod, de amit az újdonságokról írtál, már megszereztem és használtam/lom is.
Szórakoztató játékot Mindenkinek.

SummerSavannah

HozzászólásSzerző: SummerSavannah » 2014.03.10. 12:57

Hanga írta:Szia

Szia Hanga !
Bár első szótól az utolsóig egyetértek "suzyyyka" játékostársammal (pedig én még költök is a játékra!) nagyon pozitív tényként ismerem el, hogy valóban ez az egyetlen játék, ahol a fórumozókat nem elmebeteg bűnözőkként kezelik.
Néha én is dühös voltam, ez nyilván a hsz-aimon is meglátszott, de még soha nem kellett úgy elhagynom a fórumot, hogy ne csillapodtam volna le és ne kaptam volna ismét kedvet a játékhoz.
Nem tudom, hogy ez ennél a játéknál tendencia, vagy a te személyiségedet tükrözi, (...esetleg mindkettő együtt), de ismeretlenül(?) is maximálisan szimpatizálok veled, pedig nem mindig értettünk egyet. Köszönöm a segítőkészségedet, a kedvességedet és általában a munkádat!
Téged az Isten is arra teremtett, hogy emberekkel foglalkozz ! wink

Vissza: “Általános”