Megszakadt,elveszett!

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
béby77

Megszakadt,elveszett!

Hozzászólás Szerző: béby77 » 2013.12.17. 13:27

Sziasztok!
Örülök a karácsonyi ajándék gyűjtő játéknak,de a befejezés elszomorított.Már teljesen zöld volt a skála jelzés,de nem pipálta még ki a végét.Gyorsan vettem még hóembert,hogy az már biztos elég,hogy megkaphassak minden ajándékot.Elvileg a vétel sikerült,de mire kitehettem volna a vásárolt ajándékot,arra megszakadt a játék.Pár pillanat múlva újból visszatudtam lépni,de nem mutatta a vásárlások között az ajándékot.Újra akartam venni,de sajna abban a pillanatban vége lett a játéknak,és pár száz pont és a szerverszakadás miatt úszott az utolsó rénszarvasom.Pedig arra hajtottam,pénz és aranyat nem kímélve. Az szomorít el leginkább,hogy nem rajtam múlt a befejezés.De tanultam belőle,többé nem veszek aranyat és lehet abba is hagyom a játékot.
További jó szórakozást! :(

Hanga

Re: Megszakadt,elveszett!

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.17. 13:34

Szia

Sajnálom, hogy így jártál, de az ilyen időszakos játékoknál érdemes órákkal, vagy akár egy nappal előbb kihelyezni a díszeket és nem az utolsó pillanatig várni.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

béby77

Hozzászólás Szerző: béby77 » 2013.12.17. 14:19

:) így jártam!
3 napja kint volt 99%-a,az az egy % hiányzott.De azt hiszem már nincs jelentősége.
Majd a mangalicát keresztezem a rénszarvassal,mert 1-1 van mindkettőből,remélem nem egyneműek :D
Amúgy meg most legalább visszapörgetem a tallér egy részét,a megvett és eladásra szánt dolgokból.Van bőven :)
Köszi a válaszodat Hanga.
Meghitt,Boldog Karácsonyt neked és minden játékosnak!

joshsolman

Hozzászólás Szerző: joshsolman » 2013.12.17. 14:37

Ezt nem értem, órákkal vagy napokkal előtt kihelyezni.. Merthogy? Akkor miért pár napos a játék, és miért van időhöz kötve?!! Nem azért hogy ennyi időnk legyen a cuccok kihelyezésére?... Helyezzük ki inkább 4 órával előtte az a biztos.. És ha én 11:55-kor helyezem kis, és a ti rendszeretek olyan nagylelkű hogy 5 percet nem is figyel? Persze 30 ezer forintot beleöltem a játékba de még így se lesz meg.. Néha felháborító a fejlesztők és a programok gondolkodása...

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.17. 15:22

béby77 írta::) így jártam!
3 napja kint volt 99%-a,az az egy % hiányzott.De azt hiszem már nincs jelentősége.
Majd a mangalicát keresztezem a rénszarvassal,mert 1-1 van mindkettőből,remélem nem egyneműek :D
Amúgy meg most legalább visszapörgetem a tallér egy részét,a megvett és eladásra szánt dolgokból.Van bőven :)
Köszi a válaszodat Hanga.
Meghitt,Boldog Karácsonyt neked és minden játékosnak!
Örülök, hogy pozitívan állsz a történtekhez. :)

Én is Kellemes, Békés, Boldog Ünnepeket kívánok. :)
joshsolman írta:Ezt nem értem, órákkal vagy napokkal előtt kihelyezni.. Merthogy? Akkor miért pár napos a játék, és miért van időhöz kötve?!! Nem azért hogy ennyi időnk legyen a cuccok kihelyezésére?... Helyezzük ki inkább 4 órával előtte az a biztos.. És ha én 11:55-kor helyezem kis, és a ti rendszeretek olyan nagylelkű hogy 5 percet nem is figyel? Persze 30 ezer forintot beleöltem a játékba de még így se lesz meg.. Néha felháborító a fejlesztők és a programok gondolkodása...
Nem csak azért fontos, hogy a kiírt határidőnél órákkal előbb kihelyezd a dekorációt, mert esetleg megfeledkezhetsz róla, hanem azért is, mert a szerveridő eltérhet a számítógéped órájától.

etucika52

Hozzászólás Szerző: etucika52 » 2014.02.04. 17:41

Már nem tudom hova jelezzem, így megpróbálok itt segítséget kérni, hátha más is járt már így mint Én. Ma 15,23-kor vásároltam 5080 ft-ért aranyrudat. A számlámról levonta, visszajelzést kaptam amiben megköszönték a vásárlást, de az aranyat sajnos nem kaptam meg. Írtam a "Támogatás" munkatársainak, eddig semmi választ nem kaptam arról, mi történhetett. Ha valaki tud ebben segíteni, megköszönném. Az aranyrúdra nagy szükségem lenne, mivel területet szerettem volna fejleszteni. Bárki tájékoztatását nagyon megköszönném. etucika52

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.02.05. 00:13

etucika52 írta:Már nem tudom hova jelezzem, így megpróbálok itt segítséget kérni, hátha más is járt már így mint Én. Ma 15,23-kor vásároltam 5080 ft-ért aranyrudat. A számlámról levonta, visszajelzést kaptam amiben megköszönték a vásárlást, de az aranyat sajnos nem kaptam meg. Írtam a "Támogatás" munkatársainak, eddig semmi választ nem kaptam arról, mi történhetett. Ha valaki tud ebben segíteni, megköszönném. Az aranyrúdra nagy szükségem lenne, mivel területet szerettem volna fejleszteni. Bárki tájékoztatását nagyon megköszönném. etucika52
Légy egy kis türelemmel. A Támogatás válaszolni fog. :) Addig is, olvasd el a Vásárlási segédletet: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=414&t=21131

lustikutty

Hozzászólás Szerző: lustikutty » 2014.03.04. 11:11

Sziasztok
lehet nem a megfelelő helyre irom a problémámat de már unom az egészet!
Kb.1 hónapja (lehet 2 is ) állandóan kidobál,játszom kb 2 percet közbe forog egy kis "óra" jellegű és kilép kiirja h általános hiba :(
Így teljesen élvezhetetlen a játék :(
Már lentebb vettem a grafikai felbontást,töröltem sütiket de most lett elegem de nagyon nem szeretném abba hagyni emiatt mert nagyon jó játéknak tartom

Előre is köszönöm a segitséget

Üdv:Lustikutty (Timi)

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.03.04. 11:25

lustikutty írta:Sziasztok
lehet nem a megfelelő helyre irom a problémámat de már unom az egészet!
Kb.1 hónapja (lehet 2 is ) állandóan kidobál,játszom kb 2 percet közbe forog egy kis "óra" jellegű és kilép kiirja h általános hiba :(
Így teljesen élvezhetetlen a játék :(
Már lentebb vettem a grafikai felbontást,töröltem sütiket de most lett elegem de nagyon nem szeretném abba hagyni emiatt mert nagyon jó játéknak tartom

Előre is köszönöm a segitséget

Üdv:Lustikutty (Timi)
Szia

Frissítsd a Flash Playered, ha nem segít, próbáld ki a játékot másik böngészőben.

Olvasd el a Megjelenítés, betöltődés, böngésző, flash, stb. fórumrészben lévő két témát is.

Válasz küldése

Vissza: “Általános”