Segítsetek!!!! LEZÁRVA

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Marabunta

Re: Segítsetek!!!!

HozzászólásSzerző: Marabunta » 2013.09.02. 10:18

Sziasztok!Tudja valaki az írnok egy egy vásárlás után meddig marad a farmon,régen nem volt időhöz kötve.Most mintha azt olvastam volna hogy holnaptól megszűnik.Köszönöm

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2013.09.02. 10:39

Marabunta írta:Sziasztok!Tudja valaki az írnok egy egy vásárlás után meddig marad a farmon,régen nem volt időhöz kötve.Most mintha azt olvastam volna hogy holnaptól megszűnik.Köszönöm

A holnapi frissítéssel változik az aranyvásárlás mellé járó ajándék, ami most az írnok.
Azok a figurák amiket korábban kaptál és a farmodon vannak (mutatványos, hírnök, írnok) nem tünnek el. Örökre a farmodon maradnak ajándékokat potyogtatva. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

schultzkrisz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: schultzkrisz » 2013.09.03. 10:42

sziasztok nekem is meg a páromnak is van fiókja és nem enged be azt írja hogy ismeretlen felhasználó név és nem lehet belépni mit tegyek? veryangry

Bratyesz

HozzászólásSzerző: Bratyesz » 2013.09.03. 10:48

Nálam is ez van. veryangry
Kép

Bratyesz

HozzászólásSzerző: Bratyesz » 2013.09.03. 10:49

Bratyesz írta:Nálam is ez van. veryangry

Közben megoldódott... :) :)
Kép

schultzkrisz
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: schultzkrisz » 2013.09.03. 10:54

itt is megoldódott

valovics

HozzászólásSzerző: valovics » 2013.09.03. 14:31

Van fiókom még se tudok belépni azt írja ismeretlen felhasználó mért???????? nicefrown nicefrown nicefrown

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.03. 14:41

Próbáld újra, menni fog, köszi!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

valovics

HozzászólásSzerző: valovics » 2013.09.03. 14:53

Közsí Gabesz
Már be tudok lépmi nicesmile nicesmile

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.09.03. 15:47

Vulpius, egy szót hozzáfűznék ahhoz a tracerthez, amit bemásoltál.
Az, amit bemásoltál, az egy normál eredményre vezető útvonalkövetés. Amit abban látsz, nem utal hibára. Főleg nem nálunk lévő hibára.
Mi azt tudjuk, hiszen érzékeltük a bejelentésekből, hogy egy bizonyos szolgáltatónknál lévő játékosaink lassúságot tapasztalnak, és figyelünk is a dologra, mert habár a bemásolt útvonalkövetés nem utal közvetlenül gondra, de ott középtájt - az is lehet, hogy az internetszolgáltatód és közöttünk - nincs is kizárva a gond.
Ugyanakkor mi nem vagyunk internetszolgáltató. Hacsak nem azt látod az útvonalkövetésben, hogy konkrétan az upjerses résznél elakad az egész, akkor igazán mi nem sokat tudunk tenni azon túl, hogy figyelünk a problémára, természetesen jelezzük a gondot a szerverközpont felé is, illetve megkérjük a játékosainkat, hogy jelezzék a problémát az internetszolgáltatónak. Hogy ott milyen választ és kivizsgálást kap a játékos, sajnos ezt se tudjuk befolyásolni.
Tehát mi megértjük, ha kellemetlen, hogy egy játékosnál lassú a játék, hogyne lenne kellemetlen, mi is azt szeretnénk, ha gyorsan és gondmentesen tudna minden játékosunk játszani. De néha nem olyan egyszerűek a dolgok, ahogy azt levezetted, viszont nem vet ránk túl jó fényt, amiket leírtál.
Én azt is tudom, hogy mindig lehetne jobb a játékosok tájékoztatása is. Csak tudod egyrészt nem tudhatjuk mindig pontosan, hogy egy játékosnál éppen miért lassú egy játék (bármi lehet, lehet, hogy nem bírja a gépe, vagy bekorlátozták a mobilnetjét, és így tovább), tehát korlátozottan tudunk pontos tanáccsal szolgálni, illetve ha van egy sejtésünk, hogy itt vagy ott lehet a gond, de az nem a mi vállalatunkkal kapcsolatos, akkor nagyon óvatosan kell fogalmaznunk, ezt bizonyára megérted. Így is meglehetősen célirányosan irányítottuk az ezen problémát jelző játékosokat a szolgáltatójukhoz. Nem teljesen arról van szó tehát, mint amit leírtál, és olyan kellemetlen ez, amikor valaki eldönti, hogy ebben meg abban ludasak vagyunk, feljön a fórumra és jól elmondja, hogy ő márpedig tudja, hogy mi a helyzet és mi pedig ilyenek, meg olyanok, így meg úgy, és így tovább...
Néha egyszerűen csak meg kell bennünk bízni annyira, hogy elhiszi a játékos, hogy a legjobbat akarjuk neki, hogy mi is azt szeretnénk, ha játszani tudna gond nélkül, a játékosok gondjaira figyelünk és a legjobb tudásunk szerint igyekszünk őket a megoldásban segíteni. És még ha ezt nem is hiszi el valaki, legalább ne ijesszen meg vagy vezessen félre más játékosokat feleslegesen. Tehát én azt értékelem, hogy utánanéztél a dolognak, készítettél útvonalkövetést, foglalkoztál a dologgal, segíteni próbáltál nekünk, hogy segíthessünk a problémán, csak az a többi kis kinyilatkoztatás és kijelentő módba tett megjegyzés nem volt a legszerencsésebb. És minél több ilyen nem túl szerencsés megjegyzés van egy posztban, annál nehezebb rá érdemlegeset válaszolni, reagálni, hiszen látod, most is írom itt a litániát, magyarázkodok, hisz eleve védekezni kell a sok hozzánk vágott vád miatt, de ráadásul nem nagyon van értelme, mert ha nem hiszel nekem, akkor úgyis mindegy, mit írok, nem igaz?
Tehát kérlek, figyelj már majd erre, jó? Köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vissza: “Általános”