Segítsetek!!!! LEZÁRVA

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
renegade101

Re: Segítsetek!!!!

Hozzászólás Szerző: renegade101 » 2013.08.25. 12:12

és a bejegyzések törlése az meg egy vicc

ha nem tetszik a véleményem cáfold meg de ha kitörlöd magadat minősíted és persze akinek dolgozol már ha vagy, de még egyszer

a pénzemért szolgáltatást akarok!!

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.08.25. 12:18

Annyiban azért mégis az én ügyem,hogy a fórumon én vagyok jelen, tehát aki nem a Támogatáshoz fordul, az engem talál meg első körben.
Én csak annyi infot kaptam, hogy egy konkrét netszolgáltatóval van gond, de közben lehet, hogy a németek intézik ezt a bandwidth dolgot, amit mondasz.
Egyébként a 7. lépésnél a fra az Frankfurt, a következőben az nbg pedig Nürnberg, nincs francia kitérés.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vulpius

Hozzászólás Szerző: Vulpius » 2013.08.25. 12:26

Igen, később kapcsoltam, hogy azok németek, nem franciák, a fra bekavart, pedig előtte ott van Frankfurt, mint konkrét név...:)

Tehát, összegezzük a problémát:

Egy NÉMET szerverrel és német elérhetőséggel rendelkező játék (ott a végén a .de a tracknek, most megnéztem:P) adatcsomagja elakad.
A csomag német oldalon, egy német szolgáltatónál akad el (RDSnet és a "core-backbone" (akármi is ez) között).
De én zargassam a magyar szolgáltatót, egy D betűset, hogy javítson, pedig nála semmiféle probléma nem áll fent.

Hát izé...
Tudom, tudom jól, hogy te is kapod az infót, hogy ezt kellene mondani, meg az adminok erre gondoltak, mint megoldás, te meg csak közlöd velünk, de azért az upjers személyzete ne nézzen már madárnak, nem tollas a hátam, mert baromira sértő, hogy ennyivel próbálják lerendezni a problémát.
Nekem kellett utánajárni, mi a gond (Hangáéknak külön köszi a német linkért), mert a csapat még mindig ott tart, hogy a D betűs szolgáltató romlott el...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vulpius 2013.08.25. 12:27-kor.

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.08.25. 12:27

renegade101 írta:és a bejegyzések törlése az meg egy vicc

ha nem tetszik a véleményem cáfold meg de ha kitörlöd magadat minősíted és persze akinek dolgozol már ha vagy, de még egyszer

Megkérlek, hogy tartsd be a Fórumszabályzat ezen pontjait:
Az üzeneteken moderátorok által végzett módosításokat rendszerint egy általában piros színű megjegyzés is kíséri. Ezek utasításokat tartalmaznak, vagy kommentárt, hogy miért kellett az üzenetet módosítani. Kérjük, ezeket a kommentárokat vedd figyelembe későbbi üzenetek létrehozásakor!
Mindig tartsd be az adminisztrátorok vagy a moderátorcsapat utasításait. Szigorúan tilos újrafogalmazni egy már lezárt vagy eltávolított témát, mivel ez ellentétes irányú művelet a moderátorcsapat tagjainak döntéséhez, tevékenységéhez képest.
Fontos szem előtt tartani, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy kommunikációs platformként szolgáljon a játékosaink számára.(...)Jelentős különbség van az építő párbeszéd és a minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk között, melyek esetleg alkalmasak a jó hírünk aláásására, játékosok félrevezetésére, megijesztésére, hergelésére. Fenntartjuk a jogot arra, hogy kommentár nélkül eltávolítsuk azon hozzászólásokat (ill. lezárjuk és eltávolítsuk a hozzájuk tartozó témát), melyek ebbe a kategóriába esnek és a hamis képet festhetnek a játékainkról vagy a vállalatunkról.
Mint Vulpius tracerjeiből kiderül, a cég dolgozik a hiba elhárításán, tehát felesleges itt indulatoskodnod. Ugyanakkor én is visszavontam a hozzászólásom egy részét, mert az neked szólt, nem a nagyközönségnek. Megkérlek, hogy fejezd be ezt az indulatoskodást, és fórumozz a Szabályzatnak megfelelően, ellenkező esetben én is kénytelen leszek a Szabályzatnak megfelelően eljárni. Köszönöm!
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

hzsokaa

Hozzászólás Szerző: hzsokaa » 2013.08.25. 12:43

csipkebogyo írta:
renegade101 írta:és a bejegyzések törlése az meg egy vicc

Megkérlek, hogy tartsd be a Fórumszabályzat ezen pontjait:
Az üzeneteken moderátorok által végzett módosításokat rendszerint egy általában piros színű megjegyzés is kíséri. Ezek utasításokat tartalmaznak, vagy kommentárt, hogy miért kellett az üzenetet módosítani. Kérjük, ezeket a kommentárokat vedd figyelembe későbbi üzenetek létrehozásakor!
Mindig tartsd be az adminisztrátorok vagy a moderátorcsapat utasításait. Szigorúan tilos újrafogalmazni egy már lezárt vagy eltávolított témát, mivel ez ellentétes irányú művelet a moderátorcsapat tagjainak döntéséhez, tevékenységéhez képest.
Fontos szem előtt tartani, hogy a fórum elsődleges célja az, hogy kommunikációs platformként szolgáljon a játékosaink számára.(...)Jelentős különbség van az építő párbeszéd és a minden alapot nélkülöző spekuláció, a tudatosan félrevezető közlések, a gyanúsítások és provokációk között, melyek esetleg alkalmasak a jó hírünk aláásására, játékosok félrevezetésére, megijesztésére, hergelésére. Fenntartjuk a jogot arra, hogy kommentár nélkül eltávolítsuk azon hozzászólásokat (ill. lezárjuk és eltávolítsuk a hozzájuk tartozó témát), melyek ebbe a kategóriába esnek és a hamis képet festhetnek a játékainkról vagy a vállalatunkról.
Mint Vulpius tracerjeiből kiderül, a cég dolgozik a hiba elhárításán, tehát felesleges itt indulatoskodnod. Ugyanakkor én is visszavontam a hozzászólásom egy részét, mert az neked szólt, nem a nagyközönségnek. Megkérlek, hogy fejezd be ezt az indulatoskodást, és fórumozz a Szabályzatnak megfelelően, ellenkező esetben én is kénytelen leszek a Szabályzatnak megfelelően eljárni. Köszönöm!

oké, oké, ezt értem én...
de az én hozzászólásomat miért törölted?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.08.25. 12:46

Mert az is az enyémhez kapcsolódott, amit szintén kitöröltem. És nem is neked szólt az az írás, kár volt rá reagálnod. Ha gondolod, a moderátorokkal kapcsolatos észrevételedet megbeszélhetjük privátban.
Jó játékot mindenkinek!

hzsokaa

Hozzászólás Szerző: hzsokaa » 2013.08.25. 12:53

csipkebogyo írta:Mert az is az enyémhez kapcsolódott, amit szintén kitöröltem. És nem is neked szólt az az írás, kár volt rá reagálnod. Ha gondolod, a moderátorokkal kapcsolatos észrevételedet megbeszélhetjük privátban.

nekem problémám volt ma délelőtt a játékkal, ezért írtam meg a kérdéseimet és az észrevételeimet és mivel nyitott a fórum, az mindenkihez szól és minden hozzászólás számára nyitva áll...
privát levelezést meg csak ismerősökkel és barátokkal folytatok

további szép napot és sikeres munkát

pocckiraly

Hozzászólás Szerző: pocckiraly » 2013.08.31. 09:10

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy épületet hogyan lehet eladni?
szerver 1.

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.08.31. 09:27

pocckiraly írta:Sziasztok!
Ha a farmon van, akkor előtte le kell bontanod. Ezután a kártyalécre/raktárba kerül.

Az épületet eladhatod a boltból Kép
és a raktárból is Kép.

Kattints az eladás ikonjára:
Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

pocckiraly

Hozzászólás Szerző: pocckiraly » 2013.09.01. 20:06

Hanga írta:
pocckiraly írta:Sziasztok!
Ha a farmon van, akkor előtte le kell bontanod. Ezután a kártyalécre/raktárba kerül.

Az épületet eladhatod a boltból Kép
és a raktárból is Kép.

Kattints az eladás ikonjára:
Kép
Szia Hanga!
Kösz a választ!!!
szerver 1.

Lezárt

Vissza: “Általános”