Karbantartás

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
csakabajvan

Re: Karbantartás

HozzászólásSzerző: csakabajvan » 2014.06.04. 09:56

hakka2004 írta:Hát kérlek, aludtam rá egyet, de ugyanaz a véleményem!!! ÁTLÁTHATATLAN!!! NEM TUDOM? HOGY MENNYI NYERSANYAGOM VAN!!! Ki kérte, hogy változtassatok a már jól működő dolgokon? Azon kell változtatni, ami nem működik, és panasz van rá! De úgy látom, hogy inkább ez az alakítás vált ki panaszt!!! Addig nem játszom, amíg nem változtatjátok vissza! Ezúton kérek mindenkit, akinek nem tettszik az újítás, hagyja abba a játékot, míg vissza nem állítják a régi helyzetet!! Előre is köszönöm: hakka2004

Csatlakozom, egyetértek, én sem játszok addig. Jeleztük a problémát addig várunk amíg nem lesz a régi minden(szövetkezetek már tárgyalnak erről a játék megvonásról)!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.04. 10:16

Ma valamiféle finomítás érkezik a nap folyamán a termelési folyamathoz, valószínűleg nem lesz leállás, csak egyszer kidobja a játékost a játék, rögtön vissza lehet majd lépni.
A változtatásra azért van szükség, mert egy később érkező új tartalomhoz kell a termelési rendszer logikájának termelt árura és nem a nyersanyagra való vonatkoztatása, igyekszünk ezt úgy megcsinálni, hogy a lehető legjobb legyen.

Tipp: kérem, aki úgy gondolja, hogy forradalmat kell szerveznie a játékkészítő mumus ellen, az valóban hagyja abba a játékot (kérem, hogy ne használjuk már arra a fórumot, hogy egymást jól felhergeljük). Remélem, hogy a továbbcsiszolt rendszer jobban fog tetszeni mindenkinek:).
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Tuatara

HozzászólásSzerző: Tuatara » 2014.06.04. 11:07

Hanga írta:Frissítési napló: viewtopic.php?f=408&t=20462&p=562788#p562788

Kedves Hanga!
Köszönjük, hogy vetted a fáradságot, és elkészítetted a fenti ismertetőt! :) :) :)
Szokatlan, de már használható a játék ezáltal. :)
Szeretettel:
Patanyó- Nagyanyó

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.06.04. 12:16

Tuatara írta:Kedves Hanga!
Köszönjük, hogy vetted a fáradságot, és elkészítetted a fenti ismertetőt! :) :) :)
Szokatlan, de már használható a játék ezáltal. :)
Szeretettel:
Patanyó- Nagyanyó

Szia :)

Történt némi változás. Amint tudom, frissítem a leírást. :)
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

hakka2004

HozzászólásSzerző: hakka2004 » 2014.06.04. 12:34

Nevezzétek aminek akarjátok, ezzel nagyot rontottatok a játékon!! Remélem addig finomítotok rajta, míg visszaadjátok a régit! Sajnos, én addig nem játszom, csak belépek, hátha meggondoljátok magatokat!! :))

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.06.04. 13:18

hakka2004 írta:Nevezzétek aminek akarjátok, ezzel nagyot rontottatok a játékon!! Remélem addig finomítotok rajta, míg visszaadjátok a régit! Sajnos, én addig nem játszom, csak belépek, hátha meggondoljátok magatokat!! :))

A régi már nem kerül vissza. Ha a változtatások miatt nem szeretnél játszani, az a te döntésed.
Egyébként nem értelek. A mostani módosítással a korábbihoz képest sokkal átláthatóbbá vált a termelés.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.04. 13:21

Itt a legfrissebb tudnivaló:

viewtopic.php?f=408&p=562917#p562917
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Vulpius

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2014.06.04. 16:19

Alakul, alakul, sőt, már nagyon is jó.

Egy dolgot kivéve, és ez a legelején is zavart, ez a legzavaróbb. A félig üres, de egyébként termelést végző épület azt jelzi, hogy üres. Csak akkor tűnik el az ikon, ha minden gyártósor üzemel.
Ezt nem lehet eltüntetni, legalább ideiglenesen, kéremszépen?

Gabesz: Arról a jövőben bekerülő funkcióról lehet egy kis mézesmadzagot kérnünk? Legalább azt, hogy KB-ra mikorra kerül be? :)

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.05. 05:28

Nem lehet sajnos, egyrészt mert mindenről én se tudok, a tervezőknek megvan az a szabadsága, hogy akár engem is meglephetnek váratlanul valami új tartalommal, másrészt meg ami benne van már a belső menetrendekben, az meg bármikor bármilyen módon változhat még, mire online kerül, ezért jellemzően nem szoktunk előre kotyogni, mert ha meg nem úgy lesz vagy nem akkor lesz úgy, akkor csalódna a játékos.
Most jelenleg annyit tudok, hogy a funkciónak ezen átalakítása azért is kellett, hogy be tudjunk passzintani a játékba valami egyebet is, de még én se tudom, mi az. Lehet, hogy valami új termény lesz, vagy ki tudja:).

Vulpius

HozzászólásSzerző: Vulpius » 2014.06.05. 19:15

Majd kiderül. Érzésem szerint kicsit több lesz, mint egyetlen új termény... :)

Viszont a szemet zavaró "félig tele ház is üres ház" állandó jelzése (azaz az "üres" ikon) máig megvan. Ezt nem lehet eltüntetni, kikapcsolni? Leginkább szemet bántó és kicsit időrabló is, ugyanis néha meg kell néznem az épületeket, hogy most teljesen üresek, vagy zajlik bennük termelés, úgy is elérem ezt, hogy rájuk viszem az egeret és az idő megjelenik. De akkoris, végig kell pásztáznom mindet. És ez fölösleges mozdulat.
Ha ez is a későbbi fejlesztés része, akkor megpróbálom megszokni, és a többiek is meg fogják. A rendszer jó lett, a második nekifutásra már jobb, mint az eredeti. Csak az az ikon ne lenne kint állandóan... :)

Vissza: “Általános”