Karbantartás

Mi történik a játékban? Ez a szekció a helye minden, a játékra vonatkozó közlésnek.
Meryenn1018

Re: Karbantartás

Hozzászólás Szerző: Meryenn1018 » 2013.10.08. 18:38

Hurrá !!!! Nagyon örülünk . iconcry grin angry
Arról a Fórum melyik oldalán olvashatunk, hogy az egyes kisebb szinteken pénzért is lehet területet venni , nem csak aranyért ? nicefrown nicefrown

""""Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.08. 13:23
Kedves Játékosok!

Ma a következő változások érkeztek a játékba:

A 16. udvarbővítés immár aranyrúdért is megszerezhető.
A vándorkupecekkel ezentúl jobban megéri üzletelni, mert mostantól kétszer annyi tapasztalati pontot adnak az áruért cserébe!

Éppen világcsodakártyákhoz gyűjtöd a kártyarészleteket? Akkor érdemes vetni egy pillantást az aktuális bónuszajándékunkra is!

Jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat """"

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.10. 09:37

Meryenn1018, én leírom, hogy mik az aktuális hírek.
Én is szeretném, ha a játékban minden elérhető lenneé tallérért, sőt, én legszívesebben a hipermarketben is tallérért vásárolnék, nem pengő forintért.
A jó szándék tehát megvan, de egy játékot el kell tartani, valakinek azt ki kell fizetni, hogy a játéknak legyenek szerverei, fóruma, programozója, és így tovább, erről itt írok bővebben, ha érdekel, olvasd el: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=414&t=21118

Ha elolvastad, kérek szépen egy kis megértést és légy szíves, ne legyél te a következő, aki egy kicsit jól odamond nekünk emiatt a fórumon, mert értelmetlen, és csak jól felmérgeli, aki erre jár, nem erre való a fórum (itt a fórumszabályzat, kérlek, alkalmazkodj hozzá), köszönöm szépen.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Meryenn1018

Hozzászólás Szerző: Meryenn1018 » 2013.10.10. 10:48

Gabesz írta:Meryenn1018, én leírom, hogy mik az aktuális hírek.
Én is szeretném, ha a játékban minden elérhető lenneé tallérért, sőt, én legszívesebben a hipermarketben is tallérért vásárolnék, nem pengő forintért.
A jó szándék tehát megvan, de egy játékot el kell tartani, valakinek azt ki kell fizetni, hogy a játéknak legyenek szerverei, fóruma, programozója, és így tovább, erről itt írok bővebben, ha érdekel, olvasd el: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=414&t=21118

Ha elolvastad, kérek szépen egy kis megértést és légy szíves, ne legyél te a következő, aki egy kicsit jól odamond nekünk emiatt a fórumon, mert értelmetlen, és csak jól felmérgeli, aki erre jár, nem erre való a fórum (itt a fórumszabályzat, kérlek, alkalmazkodj hozzá), köszönöm szépen.
Üdvözöllek Kedves Gabesz !

Amit írtál maximálisan megértem és minden tiszteletem azoknak akik azért fáradoznak, hogy szórakoztató programokat írjanak és ezt nap mint nap jobbá tegyék.
Ám nem mindenki tud több 10.000 Ft-ot áldozni 1-1 játékra. Én is mint még rajtam kívül sokan mások bérből-fizetésből élek és küzdök a minden napokkal. Természetesen eddig is és ezután is szívesen áldozok a játékra 1-2- szer pár ezer Ft-ot, de jelenlegi állás szerint ha tovább akarnék haladni min. 20-25 Ft-ot kellene rááldozni. Az épület bővítéseket és a terület vásárlást is csak aranyért tudom megcsinálni, ehhez 600 aranyra lenne szükség. Tudom, hogy nem kell minden egyszerre. De ha nem növelem a területet, akkor minek az épület bővítés, nem tudok termelni semmit amit gyárthatnék.Ráadásul ha elköltöm épületekre, akkor soha nem fogok területet növelni. Én blokkoltam, csak azért járok fel, hogy vetek és aratok. Haladni sehova nem haladok.

Nagyon sok játékban használnak hétvégi eventeket, amikor a prémium fejlesztéseket pénzért lehet megvásárolni. Ez azért is jó, mert így valóban azok élhetnek a lehetőséggel akik aktív játékosok. Higgyétek el nagyon jó működik. Ha most pénzért tudnék területet bővíteni, mert kaptunk egy ajándék lehetőséget, biztos szívesen áldoznék aranyra, hogy bővíthessem valamelyik épületemet, de így nincs értelme. Várok 5-6 évet mire összejön a 160 arany és megveszem a területet, már ha bele nem unok én is, mint a baráti listámon lévő játékosokból már 12.

További sok sikert a játékhoz !
Üdv. : Meryenn

Ui: Nem az a lényeg, hogy hányan regisztrálnak 1 játékba, ha nem, hogy mennyien maradnak benne.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.10. 13:06

Meryenn, értelek, és ezt lehet boncolgatni ezer oldalon keresztül, de szépen kérlek, ne boncolgassuk, mert nem fogok rá tudni mit mondani, egyszerűen értelmetlen az ezen való lovaglás. Hosszan leírtam, hogy hogy lehet fenntartani az ilyen játékokat és én ezt beidéztem neked, annál többet, ha megszakadok se fogok tudni mondani. Én is jobban örülnék neki, ha valaki megszponzorálná a játékfejlesztő munkánkat és akkor teljesen ki is vehetnénk az önként vásárolható tartalmakat a játékokból és lehetne benne minden ingyenes, de nem történik ilyen sajnos, ennek hiányában pedig a "free to play"-modellt vagyunk kénytelenek követni, azaz szükség van prémiumtartalmak beépítésére azért, hogy fenn tudjon maradni a játék és ingyen is ki tudjon vele kapcsolódni az, aki szeretne. Hidd el, hogy jelenleg ez a legjobb modell az ilyen játékok üzemeltetésére és ha lenne jobb, akkor nem lennénk restek arra váltani.
Mindenki azt szeretné, hogy minél tovább és minél "ingyenebb" játszhass velünk, nincs ezzel ellentétes törekvés, és mivel nincs ellentétes törekvés, mivel ugyanazt szeretnénk, ezért okafogyott ezt elemezni a fórumon.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.10. 13:13

Máshogy mondom: ha pl. eddig úgy játszottál x órát, hogy egy forintot se költöttél a játékra, akkor tudj róla, hogy ezt az x órányi szórakozásodat valaki kifizette és lehetővé tette. Azok, akik támogatták a játék kifejlesztését és üzemeltetését. Enélkül a játék létre se jött volna és azt az x órát mással kellett volna töltened. Tudjuk, hogy nem tud mindenki támogatni egy ilyen játékot, és igyekszünk a lehető legtöbb tartalmat ingyenesen elérhetővé tenni, viszont úgy kell egyensúlyoznunk, hogy legyen ingyen elérhető tartalom is, de stabilan működni is tudjon a játék. Lehet, hogy ez furcsán hangzik, de a te érdeked is tehát, hogy legyenek "aranyas" tartalmak is a játékban, mivel ebből van az a játék, amivel játszol, enélkül nem lenne egyáltalán.

Gabesz

Hozzászólás Szerző: Gabesz » 2013.10.10. 13:21

Megint máshogy mondom:)...
... tehát, ha én bejelentem, hogy egy magas szintű területbővítés immár aranyért is kiváltható (amit egyébként a játékosaink kértek), akkor az azért jó, mert aki olyan helyzetben van, hogy megteheti és meg is tisztel minket vele, az itt lehetőséget kap, hogy ne kelljen tallért gyűjtögetnie, hanem hamar megszerezhesse a bővítést. Cserébe támogatja a játékot, és ezáltal lehetővé teszi, hogy talán épp a következő fejlesztés hozzon olyan tartalmat, amivel kellemes kikapcsolódásra lelsz.
Kérdezed, hogy mikor lesz olyan bejelentés, hogy egyéb, jelenleg csak aranyért megvehető bővítést tallérért is meg lehet majd venni. Én ezt előre nem tudom, de elképzelhető, hogy éppen az, hogy a 16-os aranyért is kiváltható lett, járul egyszer hozzá, hogy egy másik meg tallérért lesz elérhető.
Minden összefügg mindennel és minden azon múlik, hogy hogy tudjuk stabilan működtetni a játékot és a legjobb tudásunk szerint azért dolgozunk minden nap, hogy minél több tartalom lehessen talléros.

ivett0202

sziasztok :)

Hozzászólás Szerző: ivett0202 » 2013.12.04. 08:16

Van 2 problémám/hibajelzésem, amelyek tegnap délután óta állnak fenn.
1. a barátaim statisztikáiban nem látom a vevőik számát, tegnapelőtt még megvolt.
2. a sikerek(ben) eddig csak 1-szer jelezte a megtörtént eseményt, ma már 3-szor üzeni ugyanazt.
Nem gond, kilőttem mind a 3-at csak az 3 darab klikk (marhára romlik az egerem razz )

Ircsi74

Hozzászólás Szerző: Ircsi74 » 2013.12.04. 10:01

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy a kutya milyen időközönként ad ajándékot,mert most reggel leszedtem az írnokot és mutatványost,no meg a hercegnőt,de a kutya az smucigoskodott.
Köszi a választ questionlips

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.04. 17:26

_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.12.04. 18:49

Ircsi74 írta:Sziasztok!
Az lenne a kérdésem,hogy a kutya milyen időközönként ad ajándékot,mert most reggel leszedtem az írnokot és mutatványost,no meg a hercegnőt,de a kutya az smucigoskodott.
Köszi a választ questionlips
A kutyus már adja a bónuszt. :)

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Válasz küldése

Vissza: “Általános”