Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.22. 15:20

Kedves Gazdálkodók!

Különleges nap közeleg, július 23-án lesz egy éves a My Little Farmies játék.

Szeretnénk veletek együtt ünnepelni ezt a jeles napot, ezért egy kis meglepetést eszeltünk ki, minden játékos, aki július 23-tól 28-ig belép a játékba, minden nap kap egy ezüst gyorsítót (a napi bronz helyett).

Sőt, ha három egymást követő nap is belépsz a szülinapi hét alatt, akkor egy arany gyorsító üti a markodat!

További jó hír, hogy visszatért a játékba két korábbi prémiumállat is. Immár kigyűjthető kártyarészletekből a galloway marha és a halloweeni malac.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszállatról sem.

Jó szórakozást, köszönjük, hogy velünk játszottatok ebben az évben, játsszatok velünk a My Little Farmies játék második életévében is!

Your My Little Farmies-Team
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.29. 12:53

Kedves Játékosok!

A mai frissítés egy új termelői láncot hozott!

Ugyanis mától minden legalább 26. szinten álló játékos kendert ültethet, amit fel is dolgozhat!

Kép

A learatott kenderkócból erős kötelet lehet készíteni a kötélverőnél. Abból pedig kiváló kötéllétrát készít az asztalos.

Kép Kép --> Kép

De ez még nem minden:

Még több raktárhely:

A raktár immár 4 újabb szinttel bővíthető, egyenként +50 raktárhellyel. A 15. raktárbővítési szint a 35. szinttől érhető el. Az új szintek tallérért vagy aranyért vehetők meg.

A részleteket a spoiler-gombra kattintva láthatod:

• 15. raktárszint: a 35. szinttől; +50 raktárhely; 150 aranyrúd vagy 50,000,000 tallér
  • 16. raktárszint: a 36. szinttől; +50 raktárhely; 150 aranyrúd
  • 17. raktárszint: a 37. szinttől; +50 raktárhely; 150 aranyrúd vagy 75,000,000 tallér
  • 18. raktárszint: a 38. szinttől; +50 raktárhely; 150 aranyrúd

De mit ér a raktárhely, ha nincs, ki dolgozzon a gazdaságban, ezért tettünk a játékba 4 új béreslakszintet, melyek a 41. szinttől érhetők el.

A részleteket a spoiler-gombra kattintva láthatod:

• 7. szintű béreslak: a 41. szinttől; +5 munkahely; 150 aranyrúd vagy 30,000,000 tallér
  • 8. szintű béreslak: a 41. szinttől; +5 munkahely; 150 aranyrúd
  • 9. szintű béreslak: a 41. szinttől; +5 munkahely; 150 aranyrúd vagy 50,000,000 tallér
  • 10. szintű béreslak: a 41. szinttől; +5 munkahely; 150 aranyrúd

De ez még mindig nem minden, mert a szövetkezetek is kaptak további raktárhelyet és taghelyet.

Négy új taghely érhető el a szövetkezetben, mégpedig a 19-22. szövetkezeti szinttől.

A szövetkezeti boltban pedig két új raktárhely vehető, egyenként +100 hellyel.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.05. 11:07

Kedves Játékosok!

Tombol a nyár. A My Little Farmies játékban napszúrást kaptak a vándorkupecek!

Kép

A kupeces akciós hét alatt, azaz augusztus 12 deléig dupla annyi tapasztalati pontot és tallért adnak a vándorkupecek!

Az akciós héten a növénytermesztés során végzett trágyázás (a növény azonnali "megnövesztése") csak fele annyi aranyrúdba kerül (de legalább 1-be).

További újdonság, hogy immár egy 21. udvarbővítés is elérhető.

Ne feledkezz el az új bónuszajándékunkról sem!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.12. 11:32

Kedves Gazdák!

Nyáron kifejezetten kellemes viselet a pamut, jól szellőzik, nem izzad bele az ember, és ha mégis, akkor meg felszívja:).

De honnan tegyünk szert pamutruhákra? Naná, hogy a frissen játékba érkezett gyapotcserje lesz a megoldás!

Kép

A gyapotcserje nem önmagában, hanem egy teljes termelési lánccal érkezett a My Little Farmies játékba!

A gyapotcserje aranyrúdért vásárolható meg a boltban a 40. szinttől.

Kép

A learatott gyapotból pamutszövetet készíthetsz a takácsműhelyben. Abból pedig a szabó ruhát készít.

A divatosabb, színes ruhákat szereted? Akkor fordulj a kelmefestőhöz, ő befesti neked a nyers színű ruhádat.

Kép-->Kép --> Kép

Ne feledkezz el megnézni az aktuális bónuszajándékainkat se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.19. 11:42

Kedves Gazdák!

Akartok egy színes vílágot a My Little Farmies-ban?

Hívd meg a barátaidat, segítsetek egymásnak a gazdaságokban, és cseréljetek különböző tárgyakat!
Mindegyik meghívott barátért aki eléri a 15 szintet a játékban, kapsz 10 aranyrúdat az 1000 tallér helyett!

Kérjük, vedd figyelembe, hogy a toborzás csak akkor érvényes ha a barát a megfelelő link segítségével regisztrál a játékba!

Kép

Természetesen lehet játékosokat toborozni a baráti listában való szabad helyeken keresztül is.

Kép

További jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.02. 11:39

Kedves Játékosok!

A 16. szinttől 80 aranyrúdért megvásárolhatóvá vált egy új épület, a piaci kikiáltó épülete. Az épületet kártyarészletekből is kigyűjtheted, ehhez 30 részletet kell beszerezned gyorsítócsomagok, baráti ajándékkártyák vagy cserebere útján (sőt, az ajándékpotyogtató bónuszkarakterek is el-elpottyanthatnak néha egy ilyen épületrészletet).

A piaci kikiáltó épülete a boltban az épületek kategóriája alatt érhető el.

Ügyelj rá, hogy ebből az épületből megépítve egyszerre csak egy lehet az udvarodban. Ha már megépítetted, amíg az az épület megvan neked, addig nem tudod az épületet újra megvenni vagy kigyűjteni részletekből.

Kép

És miért hasznos egy ilyen épület? Mert amikor "belépsz" ebbe az épületbe, egy áttekintést láthatsz az összes vevőd aktuális igényéről, egyetlen pillantással láthatod, mit tudsz ebből teljesíteni és mit nem, sőt, ha valamit teljesíteni tudsz, egy kattintással meg is teheted.

A kezelőfelület gyakorlatilag önmagáért beszél, különösebb magyarázat szükségtelen, reméljük, hasznosnak találjátok majd.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.23. 10:58

Kedves Igazgatók!

A ma délben várható, kb. 30-60 perces karbantartás a következő újdonságot hozza.

Itt az ősz, ideje megmutatni az ősz szépségeit a My Little Farmies gazdaságaiba látogató vendégeknek is az udvar tarka-barka színekbe öltöztetésével! Ehhez teremt jó alkalmat a My Little Farmies őszi játéka!

Kép

Az őszi napi játék során egyrészt szuper őszi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsoda épületet is, a szarvasgombász tanyát is!

Kép

A szarvasgombász tanya egy világcsoda épület, azaz csak kártyarészletekből tehető össze, melyhez 50 kártyarészletet kell összegyűjtened. Az őszi játék után is gyűjthetőek a részletek, de az őszi játékkal gyűjtögetés nélkül megszerezheted akár az összes részletét.

Ha rákattintasz a szarvasgombász tanyára és befizeted a gombász díját, ő megy és szarvasgombát Kép hoz neked.

• 2 szarvasgombából és 1 tejből szarvasgombás sajtot készíthetsz a tejcsarnokban
    Kép
  • 2 szarvasgombából 2 szarvasgombás olajat sajtolhatsz az olajsajtolóban
    Kép
  • 1 szarvasgombás olajból és 1 vajból szarvasgombás vajat készíthetsz a tejcsarnokban
    Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen szeptember 30-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó őszi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd az almapontokat. Minél több almapontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék szeptember 30-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi almapontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található alma ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.30. 12:33

Kedves Játékosok!
Az őszi játék véget ért. A szarvasgombász tanya immár játékban van, mint világcsoda épület, 50 kártyarészletből gyűjthető ki.

Kép

Értéke 75000 tallér, 50 részlete van, a népszerűsége 7500, a szarvasgombász megbízásának ára 12000 tallér, a gombász gombakeresésének időtartama 660 perc, amikor is 10 szarvasgombát hoz neked.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.07. 11:30

Kedves Játékosok!

A szövetkezetek mostantól tengeri üzleti utakra indulhatnak!

Kép

A szövetkezeti tagok mostantól szakmát választhatnak és a szakmához tartozó új szövetkezeti épületben végezhetik a szakmájukhoz kapcsolódó szövetkezeti feladatokat, azaz mindenki kiveheti a részét a különféle üzleti utak előkészítésében, amivel hírnévpontokra és egzotikus árukra tehet szert a szövetkezet.
Amikor csatlakozol egy szövetkezethez, meg is kér a rendszer, hogy válassz foglalkozást:

Amikor szakmát választasz, mindig láthatod, hogy az adott céhben az adott szakmát hány tag képviseli adott időben, tudhatod tehát, hogy mely szakma művelőjére van igazán szükség. Minden szakmát korlátlan számú tag képviselhet a szövetkezetben, de az gond, ha egyes szakmákat sokan művelik, míg egy-egy szakmát meg senki se. A szakma 24 óránként változtatható, az ennél hirtelenebb változtatás aranyba kerül.

Hogy kinek mi a foglalkozása, láthatod a taglistában is a szakmajelző ikonok segítségével:

Kép = hajóács
Kép = fegyverkovács
Kép = toborzótiszt
Kép = kereskedő

Kép

Egy szakmában egyszerre egy feladattal bíbelődhetsz. Ne feledd, hogy a feladatokat nem csak teljesíteni kell, hanem először el kell őket vállalni, majd teljesítés után be kell őket fejezni. Nagyon fontos, hogy ügyesen együttműködjetek a szövetkezeten belül és kommunikáljatok róla, hogy éppen mikor kinek milyen feladattal kéne foglalkoznia. Ha a szövetkezetet elhagyod, 24 órát kell várnod, mielőtt másikhoz csatlakozhatsz.

Az új funkcióról mindent megtudhatsz ebben a GYIK-témában.

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat sem!

Figyelem: kérjük, vegyétek figyelembe, hogy ez egy nagyon nagy szabású frissítés volt, nagyon sokat dolgoztunk rajta, de a bonyolultsága miatt az élő szerveren akár hibák is kijöhetnek. Mi a funkciót még fokozatosan csiszolgatjuk, optimalizáljuk majd.

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.14. 12:21

Kedves Játékosok!

Az utóbbi frissítéssel javítottunk a szövetkezeti üzleti utak működési teljesítményén, illetve egy újabb bővítési lehetőséget tettünk a játékba!

Ne feledkezzetek el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Vissza: “Bejelentések”