Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.28. 12:45

Figyelem, kiegészítés a sörfőzési akcióhoz:

az akció időtartamának lejártakor egy kisebb kiesés fog jönni, számítsatok rá. Mikor a szerver elérhetetlenné válik, a folyamatban lévő termelések automatikusan "elkészülnek", a játékos megkapja a pontjait.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.03. 15:03

Kedves Játékosok!

Optimalizáltuk a gyártási folyamatot. Mostanáig azt kellett megadnod, hogy hány nyersanyagot akarsz felhasználni.

Kép

Mától azt kell feltüntetni, hogy mennyi terméket szeretnél gyártani!

Kép

A módosításra a későbbi fejlesztések miatt is szükség volt.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.04. 12:28

Kedves Játékosok!

Csiszoltunk egy kicsit az új termelési rendszeren, hogy még jobban használható és könnyebben értető legyen, ezzel kapcsolatban beszéljen magáért az alábbi kép.

Kép

Ha pedig már kiválasztottad a nyersanyagot, már csak azt kell eldöntened, hány terméket gyártanál le.

Kép

A szerkesztett képekért köszönet Hangának!

MLF-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.10. 12:25

Kedves Játékosok!

Végre itt a várva-várt pillanat:
Csütörtökön kezdődik a 2014-es labdarúgó-világbajnokság!

Természetesen nem maradhat el a vb-játék sem, de most rendhagyó módon. Három körből áll a játék, vagy lehetne úgy is mondani, hogy három játék követi majd egymást. A játékokkal teljesen új termelőépületeket szerezhetsz!

Az első játékkör ma kezdődik és június 17-e 11:59-ig tart!

Mivel a modern labdarúgás még nem létezett a középkorban, ezért a vb témáját "középkorosítottuk", a My Little Farmies játékban most minden a labdajátékról szól.

Hogy működik a játék?

A játék 3 köre alatt különféle vébés-labdajátékos dekorációt találsz a boltban.

Az első vb-játék időtartama alatt az udvarba kihelyezett vb-díszek csoportkörös labdákat hoznak neked.

Ha elegendő csoportkörös labdát gyűjtöttél az első játékkör végére, június 17-e 11:59 óráig, akkor egy teljesen új termelőépületet is beszerezhetsz, az ércbányát!

Kép

Az épület a játék lejártával elérhetővé válik a boltban is a 19-es szinttől, de magasabb lesz az ára, mint amennyi ráfordítással a játék során meg lehet szerezni. Tehát megéri részt venni az első vb-játékban, ráadásul ez az első termelőépület, amiben egynél több nyersanyagból lehet majd árut készíteni!

Egész pontosan a bányászok munkáját kell támogatni és a támogatástól függően rezet, ónt vagy vasat bányásznak.

KépRézérc:
2 egység rézérchez 1 kecsketej és 2 savanyúkáposzta kell
KépÓnérc:
2 egység ónérchez 2 almabor, 2 tökleves és 1 szamócás süti kell
KépVasérc:
2 egység vasérchez 2 árpasör, 3 zabkása és 2 palacsinta kell

Az épület 50 kártyarészletből is kigyűjthető, a részletek gyűjtése a játék után máris lehetséges, de ha ügyes vagy, a játékkal beszerezheted az egész épületet.

FONTOS: mivel a vb-játék 3 önálló játékkörből áll, ezért az egyes körökben vett és kihelyezett dekorációs elemek mindig csak a saját körükben számítanak, a többi körben nem!

Fontos: a játék június 17-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Hogy mennyi csoportkörös labdát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található virág ikonjára kattintasz!

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást a vb-játékunkhoz és természetesen az igazi vébéhez is!

My Little Farmies-Team

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.17. 11:46

Kedves Játékosok!

Véget ért a világbajnoki játéksorozatunk első játékköre. Azok a jutalmak, amelyeket megszereztél, a következő belépéseddel érkeznek a fiókodra.

A labdarúgó vébés játéksorozatunk második köre a következő héten, június 24-én indul egy játékfrissítés után, amikor is lehetőséged lesz megszerezni egy újabb izgalmas termelőépületet. Az első játékkörben vásárolt dekorációkugyan NEM számítanak majd a következő játékban a labdapontszerzés tekintetében, de érdemes őket megtartani, mindenképp ezt javasoljuk, mert az újabb kör díszei remekül passzolnak majd hozzájuk!

Az első játékkör végeztével a 19-es szinttől elérhető lett a boltban az ércbánya.

Kép

A vevők a 20. szinttől kezdenek kérni rézércet, a 26. szinttől ónércet, a 42. szinttől pedig vasércet.

Az ércbánya mostantól cserebere útján is beszerezhető, sőt, gépi bónuszkarakter illetve gyorsító is hozhat ércbánya részletet.

Új jelecske a termelőépületek felett
Egy új jelecskét hoztunk a játékba. Ha a termelőépület felett piros jelecske jelenik meg, az azt jelenti, hogy adott pillanatban egyáltalán nincs folyamatban lévő termelés az adott épületben. Ha pedig zöld jelecske jelenik meg, az azt jelenti, hogy van ugyan folyamatban lévő termelés az épületben, de van üresjáratban lévő termelősor is:

Kép Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról és a világbajnoki bónuszakcióról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.24. 12:56

Kedves Játékosok!

Zajlik a labdarúgó-világbajnokság és számos izgalmas meccset nézhettünk már meg a tv-n keresztül (vagy a szerencsésebbek akár élőben is Brazíliában).

Itt az ideje, hogy elinduljon a mi kis házi világbajnokságunk második köre, ami majd július 1-én délben ér véget!

Érkezett néhány új világbajnoki dísztárgy, például újabb zászlóvivők, egy kortyolgató asszonyság és egy sörmérés, melyek kihelyezésével döntős labdákat gyűjthetsz.

Kép

Ha sikerül elegendő döntős labdát gyűjtened a játék lejárta előtt, tied lehet egy újabb termelő épület, a szénégető!

Kép

A szénégető elérhető lesz majd a boltban is a 2. játékkör lejártakor a 20. szinttől, de ott drágábban lesz beszerezhető, tehát érdemes a vb-játékkal beszerezni!

A szénégetőben faszenet állíthatsz elő:

Kép Juhar faszén: 3 juhar faszén készül 1 juhar fatörzsből.
Kép Tölgy faszén: 5 tölgy faszén készül 1 tölgy fatörzsből.
Kép Vörösfenyő faszén: 6 vörösfenyő faszén készül 1 vörösfenyő fatörzsből.

A szénégető 60 kártyarészletből rakható ki. Ha a játék során összegyűjtöd az összes részletet, a kártyarészleteidnél összeállíthatod az egész épületet.

FONTOS: mivel a vb-játék 3 önálló játékkörből áll, ezért az egyes körökben vett és kihelyezett dekorációs elemek mindig csak a saját körükben számítanak, a többi körben nem! Az első kör dekorációi nem számítanak a másodikba, de a második kör dekorációi se fognak majd beszámítani a harmadikba.

Fontos: a játék július 01-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Hogy mennyi döntős labdát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található labda ikonjára kattintasz!

Kép

Érkezett egy új bónuszajándék is!

Jó szórakozást a második játékkörhöz!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.01. 12:44

Kedves Játékosok!

Véget ért a világbajnoki játéksorozatunk második játékköre. Azok a jutalmak, amelyeket megszereztél, a következő belépéseddel érkeznek a fiókodra.

A labdarúgó vébés játéksorozatunk harmadik köre a következő héten, július 08-án indul egy játékfrissítés után, amikor is lehetőséged lesz megszerezni egy újabb izgalmas termelőépületet. Az első és második játékkörben vásárolt dekorációk ugyan NEM számítanak majd a következő játékban a labdapontszerzés tekintetében, de érdemes őket megtartani, mindenképp ezt javasoljuk, mert az újabb kör díszei remekül passzolnak majd hozzájuk!

Az első játékkör végeztével a 20-es szinttől elérhető lett a boltban a szénégető.

Kép

A vevők a 21-22. szinttől kezdenek kérni a juhar, tölgy és vörösfenyő faszenet.

A szénégető mostantól cserebere útján is beszerezhető, sőt, gépi bónuszkarakter illetve gyorsító is hozhat szénégetőrészletet.

Új kényelmi funkció a piaci standoknál

Mától - ha már "benéztél" egy piaci standodra - nem kell újra és újra kilépni a piaci standról, ha a következőre váltanál, hanem az erre szolgáló, új nyilacskákkal egyszerűen lépegethetsz a standok közt:

Kép

Ráadásul most már nem kell sokat nyomkodnod, ha a maximálisan standra tehető árumennyiséget állítanád be, hiszen ez már egy kattintással lehetséges:

Kép

Árutermeléssel kapcsolatos információk:

Ha rákattintasz a raktárad bal oldalán egy termékre, azonnal az annak feldolgozására képes, szabad ingyenes termelőhellyel bíró épülethez visz a játék.
Ha van termelőépület, de minden ingyenes termelőhely használatban van, akkor oda visz, ahol még van megfelelő, prémiumvalutáért aktiválható termelősor. Ha pedig ilyen termelőépületed sincs, mert egyáltalán nincs megfelelő épületed, akkor a boltba visz a játék, ahol megveheted a megfelelő termelőépületet.

Kép --> Kép

Ha egy aratásra kész növényre kattintasz, a játék oda visz a tanyádon, ahol learathatod azt.

Kép --> Kép

Ha egy olyan növényre kattintasz, ami még nem érett meg vagy egyáltalán nem is ültettél belőle, akkor a boltnak azon részlegébe kerülsz, ahol vehetsz a szóban forgó növényből.

Kép --> Kép

Mindez vonatkozik az állatokra is.

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról és a világbajnoki bónuszakcióról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.07. 15:29

Kedves Játékosok!

Lassan közeleg a labdarúgó-világbajnokság vége, fokozódnak az izgalmak.

Ezért július 8-án indul a déli karbantartási leállást követően a mi kis házi világbajnokságunk harmadik köre, mely majd július 15-én délben ér véget!

Érkezett néhány új világbajnoki dísztárgy, például újabb zászlóvivők, egy trombitás szurkoló és egy lacikonyha, melyek kihelyezésével világbajnoki labdákat gyűjthetsz.

Kép
(a kép illusztráció az első és második játékkör elemeivel)

Ha sikerül elegendő világbajnoki labdát gyűjtened a játék lejárta előtt, tied lehet egy újabb termelő épület, az olvasztókohó!

Kép

Az olvasztókohó elérhető lesz majd a boltban is a 3. játékkör lejártakor a 21. szinttől, de ott drágábban lesz beszerezhető, tehát érdemes a vb-játékkal beszerezni!

Az olvasztókohóban fémrudakat állíthatsz elő:

Kép Rézrúd: 2 rézrúd készül 1 rézércből és 3 juhar faszénből.
Kép Ónrúd: 2 ónrúd készül 1 ónércből és 2 vörösfenyő faszénből.
Kép Bronzrúd: 2 bronzrúd készül 1 rézrúdból, 1 ónrúdból és 2 vörösfenyő faszénből.
Kép Vasrúd: 2 vasrúd készül 1 vasércből és 2 tölgy faszénből.
Kép Acélrúd: 2 acélrúd készül 2 vasrúdból, 1 juhar faszénből és 2 tölgy faszénből.

Az olvasztókohó 75 kártyarészletből rakható ki. Ha a játék során összegyűjtöd az összes részletet, a kártyarészleteidnél összeállíthatod az egész épületet.

FONTOS: mivel a vb-játék 3 önálló játékkörből áll, ezért az egyes körökben vett és kihelyezett dekorációs elemek mindig csak a saját körükben számítanak, a többi körben nem! Viszont a korábbi körök dekorációi kiválóan illenek a harmadik kör elemeihez, érdemes őket kombinálni kihelyezéskor.

Fontos: a játék július 15-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Hogy mennyi világbajnoki labdát gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található labda ikonjára kattintasz!

Kép

Jó szórakozást a harmadik játékkörhöz!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.14. 13:37

Kedves Termelők!

Németország megnyerte a labdarúgó-világbajnokságot!

Ennek alkalmából egy új, időszakos ajándék tűnik fel a boltban a ma délután 15 órás frissítés után: a világbajnoki kupa.

Kép

A faluba helyezve a világbajnoki kupa 500 labdapontot hoz neked a focivébés játékunkban (ami 15-én délben véget ér).

A világbajnoki kupa annyiban különbözik a focivébés játék többi dekorációs elemétől, hogy egészen július 22-e deléig a játékban marad.

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.15. 12:12

Kedves Játékosok!

Véget ért a világbajnoki játéksorozatunk harmadik játékköre. Azok a jutalmak, amelyeket megszereztél, a következő belépéseddel érkeznek a fiókodra.

A harmadik játékkör végeztével a 21-es szinttől elérhető lett a boltban az olvasztókohó.

Kép

A vevők a 21. szinttől kezdik kérni az olvasztókohó termékeit.

Az olvasztókohó mostantól cserebere útján is beszerezhető, sőt, gépi bónuszkarakter illetve gyorsító is hozhat kohórészletet.

További újdonságok: új funkció a termelési egységekben

A kérésetekre mostantól egy kattintással beállíthatjátok az adott termelési helyen maximálisan elindítható termelési mennyiséget.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Vissza: “Bejelentések”