Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.08. 09:01

Kedves Játékosok!

Itt az ősz és a nyár ízei után a környék lakói új ízekre vágynak. Szerencsére van is új íz!

A ma 12 órás frissítéssel elérhetővé válik a drágakőboltban egy új szántóföldi növény, a mustár, és vele egy új termelési lánc!

• Mustár
      Kép
      Szintfeltétel: 37
      Egy elültetett mustárpalánta hozama 2 mustár

• Mustármag
        Kép
        Termelés helye: füvesház
        1x mustár => 2x mustármag
        Eladási ár: 100 tallér

• Asztali mustár
          Kép
          Szintfeltétel: 37
          Termelés helye: olajsajtoló
          5x mustármag + 1x borecet => 2x asztali mustár
          Eladási ár: 1000 tallér

• Mustáros tojás
            Kép
            Termelés helye: vendéglő
            1x asztali mustár + 3x tojás + 2x krumpli => 1x mustáros tojás
            Eladási ár: 2550 tallér

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.15. 12:34

Kedves Gazdák!

A vágóhídon mostantól több állatfélét lehet feldolgozni (az állatfeldolgozás természetesen továbbra is csak választható, nem kötelező játéktartalom).

Birka rész
Kép
    Eladási ár: 1600 tallér
    • Birka --> 1 birka rész in 360 perc alatt
    • Racka juh --> 4 birka rész 600 perc alatt

Kecske rész
Kép
    Eladási ár: 2050 tallér
      Kecske --> 4 kecske rész 360 perc alatt
      Wallis-völgyi kecske --> 3 kecske rész 150 perc alatt
      Angórakecske --> 4 kecske rész 840 perc alatt

Elérhetővé vált továbbá egy 28. udvarbővítési lehetőség is 320 aranyrúdért. Megjegyzés: helyszűke miatt jelen esetben nem érkezett hozzá új kupec.

A vevők elkezdenek érdeklődni a diós termékek iránt, hiszen a diófa elérhető a drágakőboltban.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.22. 12:18

Kedves Játékosok!

Őszi játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy őszi díszekkel dekoráld a településedet!

Kép

Az őszi játék során egyrészt szuper őszi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsodaépületet is, a szarvas szobrot is!

Kép

A szarvas szobor a felállítását követően 5 óránként akár 3 véletlenszerű ajándékot ad neked!

A játék során megszerzett szarvas szobor 50 kártyarészlet formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

Hogy működik a játék? Mától egészen szeptember 29-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó őszi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a gesztenyepontokat. Minél több gesztenyepontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék szeptember 29-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi gesztenyepontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található gesztenye ikonjára kattintasz!

Kép

TIPP: gesztenyepontot nem ad, de díszítéshez remekül használható az őszi rét terep, mely elérhetővé vált a boltban a terepek kategóriája alatt!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.09.29. 11:13

Kedves Játékosok!

Az őszi játék ma véget ér, egy hozzávetőlegesen 60 perces leállással. Aki megszerezte a szarvas szobor minden részletét, ügyeljen rá, hogy azt részletekben is kapja meg, tehát nem fogja rögtön megtalálni egész tárgyként, előbb össze kell állítani a részletekből.

További jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.20. 11:41

Kedves Játékosok!

Térképész érkezett a környékre, ki eddig fel nem fedezett, csodás tájakat is ismer.

Kép

Egy régi házat nézett ki magának a város szélén, itt szeretne dolgozgatni a térképein.

Kép

Az épületet a 40. szinttől lehet megvenni 150 aranyrúdért vagy 15.000.000 tallérért. Amint ez megtörtént, a térképész munkába áll.

Világjáró tengeri medvéktől származó hírek alapján összeállította egy különleges tájegységhez, a Ceres-földekhez vezető térképet:

Kép

Azt regélik, a Ceres-földeken olyan termékeny a talaj, hogy a növények dupla olyan gyorsan nőnek. Ez személyesen is látni kell, nem igaz? Úgyhogy már készítheted is az expedíciót.

Ahhoz, hogy elérj a Ceres-földekre, először bizonyos feltételeket kell teljesítened.

Ha minden feltétel adott, akkor megnyílik előtted a Ceres-földek nevű tájegység, ahol 25 új szántóföld áll a rendelkezésedre, hogy termékeny talaján dupla olyan gyorsan termelj.

A hasznos területet növelni is lehet, egyrészt el lehet távolítani az akadályokat, másrészt az udvarbővítéshez hasonlóan bővíteni is lehet.

A térképész nyitva tartja a szemét-fülét, és amint új tájegységekről hall, máris összeállítja az oda vezető térképeket.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.27. 13:21

Kedves Játékosok!

Halloweeni játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy halloweeni díszekkel dekoráld a településedet!

Kép

A halloweeni játék során egyrészt szuper halloweeni dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsodaépületet is, a gargoyle szobrot is!

Kép

A gargoyle szobor a felállítását követően 4 óránként 1-10 drágakővel lep meg!

A játék során megszerzett gargoyle szobor 50 kártyarészlet formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

Hogy működik a játék? Mától egészen november 3-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó halloweeni dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a denevérpontokat. Minél több denevérpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék november 3-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Hogy mennyi denevérpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található denevér ikonjára kattintasz!

Kép

TIPP: denevérpontot nem ad, de díszítéshez remekül használható a hantolt föld terep, mely elérhetővé vált a boltban a terepek kategóriája alatt!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.10.27. 13:32

Kedves Játékosok!

Halloweeni játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy halloweeni díszekkel dekoráld a településedet!

Kép

A halloweeni játék során egyrészt szuper halloweeni dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsodaépületet is, a gargoyle szobrot is!

Kép

A gargoyle szobor a felállítását követően 4 óránként 1-10 drágakővel lep meg!

A játék során megszerzett gargoyle szobor 50 kártyarészlet formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

Hogy működik a játék? Mától egészen november 3-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó halloweeni dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a denevérpontokat. Minél több denevérpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék november 3-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Hogy mennyi denevérpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található denevér ikonjára kattintasz!

Kép

TIPP: denevérpontot nem ad, de díszítéshez remekül használható a hantolt föld terep, mely elérhetővé vált a boltban a terepek kategóriája alatt!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.03. 14:34

Kedves Játékosok

Új tartalmak váltak elérhetővé a drágakőboltban. Szép őszi dekorációkat szerezhetsz be itt, de elérhető a vadászlak, az írnok és a halloweeni malac is.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.10. 13:53

Kedves Játékosok!

Hűs az idő. My Little Farmies ügyes mesterei számos lehetőséget kínálnak hideg ellen, textilruhákat, zsíros húsokat, egy kis bort, mit fel lehet forralni, de bőr ruhákhoz egyelőre sehol semmi alapanyag. Pedig a bőr igazán jó a hideg ellen.

Kép

Ez változik most meg a cserzőműhely felépítésének lehetőségével. Az épület a 30. szinttől építhető meg 125 aranyrúdért, vagy kirakható 12 kártyarészletből is.

A cserzőműhely a vágóhídról származó állati részeket tudja bőrré feldolgozni!

Sertésbőr
Kép
  • Eladási ár: 530 tallér
  • Nyersanyag: 1x sertés rész
  • Hozam: 3x sertésbőr
  • Termelési idő: 30 perc

Marhabőr
Kép
  • Eladási ár: 600 tallér
  • Nyersanyag: 1x marha rész
  • Hozam: 4x marhabőr
  • Termelési idő: 60 perc

Szarvasbőr
Kép
  • Eladási ár: 830 tallér
  • Nyersanyag: 1x vad rész
  • Hozam: 4x szarvasbőr
  • Termelési idő: 90 perc

Birkabőr
Kép
  • Eladási ár: 1.025 tallér
  • Nyersanyag: 1x birka rész
  • Hozam: 2x birkabőr
  • Termelési idő: 45 perc

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.11.24. 12:45

Kedves Játékosok!

Visszatért a játékba a fürj, immár beszerezhető a drágakőboltban 310 drágakőért!

Kép

Ez a kis madár kis állatoknak való karámban érzi jól magát, ahol 6 helyet foglal és legfeljebb 12-en tarthatók egy karámban. A felnőtt fürjek alkalmanként 2 tojást is tojnak!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Vissza: “Bejelentések”