Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.01.13. 14:04

Kedves Játékosok!

A mai frissítéssel egy régi ismerős tért vissza a játékba, a mutatványos. Annyira tetszett neki a múltkorában a településed, hogy szeretne hozzád költözni.

Kép

A mutatványos mostantól gyorsítócsomagokban jelenhet meg részlet formájában (8 részlet szükséges a teljes mutatványoshoz)!

A mutatványos a településed járdáin sétálgat és 300 percenként meglep ezzel-azzal, például pontokkal, kártyarészletekkel, terménnyel, vagy tallérral. Akkor akar adni neked valamit, amikor megjelenik a feje felett egy csillag, ilyenkor kattints rá, mert csak így tudod begyűjteni az ajándékot.

Kép

Jó szórakozást

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.01.20. 12:16

Kedves Játékosok!

Gondolván a legfejlettebb települések polgármestereinek igényeire tettünk egy 24. udvarbővítési lehetőséget is a játékba, a bővítés 320 aranyért vásárolható meg.

[*]Karácsony elmúlt, a hó elolvadt a My Little Farmies szántóin.[/list]

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.03. 19:44

Kedves Játékosok!

A mai frissítés apró, de hasznos változásokat hozott.

Jobbá tettük a játékon belüli beállítási lehetőségeket.

Új menüpontok érhetők el, melyekkel beállíthatod, hogy jelenjen vagy tűnjön-e el a "szántó" terepgrafika a játékod során, kitakarhatod/láthatóvá teheted a szövetkezeti épületeket.

Kép

Illetve a szövetkezeteknél az üzleti utak előkészítésének funkciójánál most már látható a kiválasztott hajó állapota és annak üzleti út során várható amortizációja.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem!

Jó szórakozást!

MLF-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.10. 12:07

Kedves Igazgatók!

A ma délben várható, kb. 30-60 perces karbantartás a következő újdonságot hozza.

Valentin-napi játék indul a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy romantikus helyet csinálj a településedből!

Kép

Az valentin-napi játék során egyrészt szuper valentin-napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új termelőépületet is, a vendéglőt is!

Kép

Mit lehet tudni a vendéglőről?
A vendéglőben négy finom fogást készíthetsz:

Bérespecsenye

Kép

Hozzávalók:
    • 1 rakott krumpli
    • 1 szilvalé
    • 1 rozskenyér
    Eladási ár: 330 tallér

Parasztreggeli

Kép

Hozzávalók:
    • 1 rozskenyér
    • 1 kecskesajt
    • 1 búzasör
    Eladási ár: 3500 tallér

Halásztál

Kép

Hozzávalók:
    • 1 krumpli
    • 1 füstölt angolna
    • 1 bor
    Eladási ár: 3225 tallér

Vadásztányéros

Kép

Hozzávalók:
    • 1 vaddisznósült
    • 1 savanyúkáposzta
    • 1 almabor
    Eladási ár: 3470 tallér

Hogy működik a játék? Mától egészen február 17-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó valentin-napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a rózsapontokat. Minél több rózsapontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék február 17-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi rózsapontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található rózsa ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.02.24. 13:11

Kedves Játékosok!

Kép

Március 3-a deléig tart a duplagyorsítós akciónk!

Az akció ideje alatt egyet fizetsz, kettőt kapsz, ha gyorsítót vásárolsz!

További újdonság, hogy a mangalica (egy korábbi bónuszállat) mostantól megjelenhet a gyorsítókban!

A mangalicát jól ismerjük, min magyarok, ebben a játékban a gyapjas állatok közé igazodik, tehát a gyapjútermelésedre lehet jó hatással a beszerzése.

Kép

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.03. 13:43

Kedves Játékosok!

Mint tudjátok, a játékban időről-időre lehet szerezni egy-egy bónuszajándékot, mely gyakran ajándékadó "vendég" az udvaron. Aki nem szokta ezeket a bónuszajándékokat beszerezni, idővel hozzá is érkezhetnek ilyen vendégek, hiszen az egyes bónuszajándékok egy idő után a játék alaprészeivé válhatnak.
Így aztán esélyes, hogy előbb-utóbb sok-sok hercegnő, mikulás, viking, eszkimó, és így tovább, sétál a településed utcáin és osztogatja az ajándékait. Egy idő után strapás lehet ezeknek a begyűjtése.

Kép

Ezért aztán elérhetővé vált a játékban egy aranyért megvásárolható épület, a vendégnyilvántartó.

A vendégnyilvántartó hasonlóan működik, mint a piaci kikiáltó, egyszerűsíti a vendégek ajándékainak áttekintését és begyűjtését.

**Továbbá a részletes beállításoknál immár lehetőség van arra is, hogy a saját udvarod nézetében ne jelenítse meg a játékablak a bónuszvendégeket. Természetesen az ajándékaikat ekkor is be tudod gyűjteni a vendégnyilvántartón keresztül.

Ez leginkább a hatalmas településeket vezető játékosokat érintheti, ahol könnyebbé teheti a számítógép számára a játékablak megjelenítését, ha egyes izgő-mozgó részek ki vannak takarva.**

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.10. 11:48

Kedves Játékosok!

A mai frissítés egy új bónuszajándékot hozott, melyről ide kattintva olvashatsz bővebben, illetve elérhetővé vált a játékban 320 aranyért a 25. bővítési lehetőség.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.17. 07:42

Kedves Játékosok!

A ma déli frissítés, a raktárépület számára hoz újabb bővítési lehetőségeket.

Kép

4 új bővítési szint válik elérhetővé:

23. raktárbővítés
  • Szintfeltétel: 43
  • Kapacitás: +50
  • TP a fejlesztésért: 7.500
  • Ár: 150.000.000 tallér vagy 150 aranyrúd

24. raktárbővítés
  • Szintfeltétel: 44
  • Ár: 150 aranyrúd
Ennél a bővítési szintnél a raktárépület megjelenése is csinosodik.

25. raktárbővítés
  • Szintfeltétel: 45
  • Ár: 175.000.000 tallér vagy 150 aranyrúd

26. raktárbővítés
  • Szintfeltétel: 46
  • Ár: 150 aranyrúd

Változott a szövetségi verseny rendszere:

Mostantól az üzleti utak egzotikus árucikkei is tárgyai lehetnek a szövetségi versenyeknek.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.24. 14:31

Kedves Játékosok!

Itt a tavasz, ideje a kerti munkáknak, most lehet megalapozni az évre a szép és bőven termő kertet. Ezért trágyázási akciót hirdetünk!

Kép

Március 31-e deléig a szokásosnál jelentősen olcsóbb a trágyázás ára a My Little Farmies játékban. Minél drágább az adott növénynél a trágyázás eredeti ára, annál nagyobb a megtakarításod, ha most trágyázol!

A trágyázás funkcióját az elültetett növényre kattintva éred el:

Kép

A trágyázásnak hála a növény azonnal megérik, lehet aratni!

Jó szórakozást!

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2015.03.31. 13:22

Kedves Igazgatók!

Húsvéti játék indult a My Little Farmies játékban! Jó alkalom ez arra, hogy húsvéti díszekbe öltöztesd a településedet!

Kép

A húsvéti játék során egyrészt szuper húsvéti dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsoda épületet is, a törpbányát is!

A törpbánya különféle érceket, fémeket hozhat neked a konyhára. Megbízhatod a benne dolgozó törpöket, hogy menjenek bányászni, és mikor a törpök 300 perc múlva visszatérnek, 2-6 érc vagy fém lesz a tarsolyukban a számodra.

Kép

A játék során megszerzett törpbánya 50 kártyarészletek formájában jelenik meg majd a fiókodon, illetve a játék után kártyarészletekből gyűjthető ki.

A tavalyi húsvéti játék jutalma most újra megnyerhető: a racka juh!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen április 7-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó húsvéti dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a nárciszpontokat. Minél több nárciszpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék április 7-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi nárciszpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található nárcisz ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Vissza: “Bejelentések”