Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.18. 12:50

Kedves Játékosok!

Megérkezett az olajsajtoló üzem, a My Little Farmies legújabb termelőegysége, ahol finom olajokat készíthettek a kuncsaftok számára.

Kép

Az olajsajtolóban a következő termékeket állíthatod elő jelenleg:

• tökmagolajat készíthetsz tökből
    Kép
  • szőlőmagolajat készíthetsz szőlőből
    Kép
  • kukoricaolajat készíthetsz morzsolt kukoricából
    Kép

Az olajsajtoló a 45. szinttől érhető el a boltban, vagy kártyarészletek útján is beszerezhető!

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat sem!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.25. 12:56

Kedves Játékosok!

Megérkezett az olajfa is!

Kép

A 45. szinttől tehát immár olivát is termelhetsz, abból pedig olivaolajat sajtolhatsz az olajsajtolóban. Ez talán az egyik legnemesebb olajfajta.

KépKép

Hogy legyen hely bőséggel az udvaron, az udvar kapott egy újabb bővítési lehetőséget, de gondoltunk a raktárra is, ami pedig immár további 4 alkalommal bővíthető.

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.10. 15:29

Kedves Gazdák!

A mai frissítéssel végre lehetősége van a My Little Farmies gazdáinak, hogy összefogjanak, szövetkezetekbe tömörüljenek.

Legyél bár tag vagy elöljáró, versenyezz a ranglisták előkelő helyéért vagy hajts a bónuszokra, mindenki megtalálja a neki leginkább megfelelő szövetkezetet.

A szövetkezeti tagok tallért és termékeket is beadhatnak, amiért adópontban részesülnek, ami által egyre előkelőbb címük lesz a szövetkezetben. Az árukkal az adott szerver heti versenyeiben lehet részt venni. A győztes szövetkezetek szoborrészleteket kapnak jutalmul.

A szövetkezet vezetői meghatározhatnak egy beadási célt is. Ha a tagok adott idő alatt beadják a kitűzött célt, minden tag bónuszt kap az állatok gondozásakor és növények öntözésekor és aratásakor.

További információért kattints a spoiler-gombra!

Szövetkezet alapítása, belépés egy szövetkezetbe.

Minden játékos, aki már legalább a 12. szinten áll, szövetkezetet alapíthat az erre szolgáló gombbal:

Kép

A bal oldali gombra való kattintással meg is alapul a szövetkezet:

Kép

A szövetkezet alapításának ára 150.000 tallér. A szövetkezet alapítója a főnök, ő automatikusan "elöljáró" lesz. Az elöljáró vehet fel új tagokat, oszthat ki rangokat, határozhat meg beadási célt és adhat be versenybe árut a szövetkezet raktárából.

Kép

Új tagokat a szövetkezeti áttekintőnézetben lehet meghívni:

Kép

Egy szövetkezetnek az elején három tagja lehet, de lehet további taghelyeket venni a boltban.

Ha csatlakozni szeretnél egy szövetkezethez, szükséged lesz tőlük egy meghívóra. Egyszerűen írj nekik egy üzenetet a ranglistán vagy keresőn keresztül az "Üzenetírás"-gombbal. Ezután várj. A szövetkezet elöljárója megkapja az üzenetedet és ha úgy akarja, akkor majd küld neked meghívást.

Ha az üzenetíró gomb nem aktívt, akkor az azért van, mert a szövetkezet beállította, hogy nem kíván üzeneteket fogadni a ranglistán keresztül. Tehát ilyenkor vagy nincs tagfelvétel, vagy a szövetkezet kíván szemezgetni a játékosok közt és csak azt hívja meg, akit szeretne.

A közös szövetkezeti munkához nem kell egymás barátlistáján is szerepelnetek.

Kép

Ha megérkezett a meghívó, rajtad a sor, hogy elfogadd.

Amint egy szövetkezet tagjává válik egy játékos, az udvara felső részénél máris megjelenik a szövetkezeti iroda. Az iroda eltérően nézhet ki a szövetkezet szintjétől függően.

KépKépKép

Szövetkezeti rangok

Egy szövetkezetben a tagtársak különféle rangokat tölthetnek be különféle felelősségekkel és jogokkal.

Az elöljáró a főmufti. A szövetkezet irányításával kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzésében támogatják őt a konzulok, illetve az ülnökök. Minden további tag sima tag.

A szövetkezet irányítása

A tagok rangjait az elöljáró kezelheti az áttekintésben. Egy kattintás az adott tagra és megjelenik egy gomb balra:

Kép

Az elöljáró tudja egy tag rangját módosítani:

Kép

Új tagok, további raktárhelyek szerzése a boltban

A beadott tallérból további taghelyeket és raktárhelyeket lehet vásárolni.

Mindezt a boltban teheted meg a megfelelő kategóriánál:

Kép

A raktárbővítésnél vehetsz raktárhelyet, a szövetkezetfejlesztésnél taghelyeket.

Kép Kép

Adományok és adópontok

Ahhoz, hogy a szövetkezet versenyezni tudjon, hajtani tudjon a beadási célért, bővítéseket hajthasson végre, a tagoknak tallér- vagy termékadományokat kell befizetniük.

Minél több adományt teszel, annál több adópontot kapsz. Az adóponttal egyre előkelőbb címeket érhetsz el, tehát egyre nőhet a tekintélyed a szövetkezetben.

Adományozni az erre szolgáló gombbal tudsz a raktárban.

Kép --> Kép

Beadási célok

Beadási célt az elöljáró és a konzulok határozhatnak meg, amit aztán a rendelkezésre álló idő alatt meg kell próbálni teljesíteni. Itt csak a tallérbeadások számítanak. Ha teljesíti a célt a tagság, akkor minden tag bónuszban részesül. Annál többet, minél magasabb volt a beadási cél. Ilyenkor tehát az online töltött játékidő alatt a tagok egy ideig több pontot kapnak állatok gondozásakor és növények öntözésekor, aratásakor.

Szövetkezeti pénztár

A szövetkezet pénztárában lévő tallért a szövetkezet bővítéseire lehet költeni.

Heti verseny - Verseny más szövetkezetekkel, hírnévpontok

Minden héten van egy hétnapos szövetkezeti verseny. Ilyenkor a király kér bizonyos termékeket a szövetkezetektől! A versenybe árut az elöljáró, a konzulok és az ülnökök adhatnak be, ilyenkor a szövetkezeti raktár készletéből történik a beadás.

A szövetkezeti tagok láthatják, hogy más tagok mennyit adtak be és milyen jutalom kecsegtet. A szövetkezet a verseny végén a helyezése alapján hírnévpontot kap, ami a szövetkezet szintbéli előrehaladásához fontos.

Illetve minden tag, aki már legalább 14 napja a szövetkezet tagja (az első 14 nap mindig próbaidő), kap egy helyezésnek megfelelő mennyiségű arany, ezüst és bronz szoborrészletet, minden szobornak 15 részlete van.

Kép

A részletek kiosztása a helyezéstől függ:

1-15. hely = az arany szobor 15-1 részlete
16-30. hely = az ezüst szobor 15-1 részlete
31-45. hely = a bronz szobor 15-1 részlete

Tehát az 1. helyezett 15 arany szoborrészletet kap, a 2. hely 14 arany szoborrészletet kap, és így tovább.
A 16. helyezett 15 ezüst szoborrészletet kap, a 17. helyezett 14 ezüst szoborrészletet kap, és így tovább.
A 31. helyezett 15 bronz szoborrészletet kap, a 32. helyezett 14 bronz szoborrészletet, és így tovább.

Hogy lehet még hírnévpontot szerezni?

A szövetkezet raktárából a rászorulóknak is lehet adományozni, ilyenkor annak értékétől függően hírnévpontot kap a szövetkezet.

Kép --> Kép

Jó szórakozást a újdonságokhoz!

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat se!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.15. 12:52

Kedves Játékosok!

Közeleg a húsvét, itt az ideje, hogy húsvétihangulatú díszekkel öltöztesd fel a parasztgazdaságodat!
Ezért elindult a My Little Farmies húsvéti játéka!
Kép

A húsvéti játék során egyrészt szuper húsvéti dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új állatot is, a racka juhot is!

Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen április 22-e, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó húsvéti dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a húsvéti tojásokat. Minél több húsvéti tojást gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék április 22-én ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi tojáspontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található húsvéti tojás ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.29. 12:59

Kedves Játékosok!

Indul a meggyszezon!

Kép

A legalább 41. szinten álló játékosok immár meggyfát is vehetnek a My Little Farmies játékban, hogy a leszüretelt meggyet rögtön fel is dolgozzák!

Kép

A meggyből meggylét préselhetsz a présházban, abból pedig meggybort készíthetsz a borospincében.

Kép --> Kép

Figyelem: a szövetkezeti funkció könnyebb bevezetését elősegítő kedvezményt kivezetjük a játékból, tehát a szövetkezetek esetében létező 14 napos próbaidőről szóló szabály életbe lép a 2014 május 1 utána szövetkezetbe való belépések esetén. ( ITT olvashatsz erről többet.)

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.06. 12:11

Kedves Játékosok!

Mostanában van/volt az anyukák napja (országonként változó napon), itt az ideje, hogy anyák napi hangulatú díszekkel öltöztesd fel a parasztgazdaságodat!
Ezért elindult a My Little Farmies anyák napi játéka!
Kép

Az anyák napi játék során egyrészt szuper anyák napi dísztárgyakkal dekorálhatod fel az udvarodat, másrészt ezzel még vonzó ajándékokat is nyerhetsz, akár egy új világcsoda épületet is, a vadászlakot is!

Kép

A vadászlak egy világcsoda épület, azaz csak kártyarészletekből tehető össze, melyhez 50 kártyarészletet kell összegyűjtened. Az anyák napi játék után is gyűjthetőek a részletek, de az anyák napi játékkal gyűjtögetés nélkül megszerezheted akár az összes részletét.

Ha rákattintasz a vadászlakra és befizeted a vadász díját, ő megy és vadhúst hoz neked.

Kép

A vadhúsból vadpástétomot készíthetsz a pékségben, füstölt őzcombot a füstölőben és vaddisznósültet a kifőzdében.

Kép Kép Kép

Hogy működik a játék? Mától egészen május 13-a, magyar idő szerint 12 óráig, egy csomó anyák napi dekorációs elemet találsz a boltban. Használd ezeket, díszítsd fel velük az udvarodat és gyűjtsd a virágpontokat. Minél több virágpontot gyűjtesz, annál több és jobb ajándék vár rád a játék lejártakor.

Fontos: a játék május 13-án ér véget, magyar idő szerint 12 órakor. Csak az ekkor az udvarodban lévő dekorációk számítanak a játék szempontjából! Figyelj rá, hogy a te országodban mikor van magyar idő szerint 12 óra, és semmi, de semmi esetre se hagyd a dekorációk udvarodba helyezését az utolsó pillanatokra, legalább 3-4 órával, vagy inkább már előző nap készítsd fel az udvarodat a játék lejártára!

Kép

Hogy mennyi virágpontot gyűjtöttél már, azt láthatod, ha megnyitod a játékablakot úgy, hogy a jobb oldalon található virág ikonjára kattintasz!

Kép

Ne maradj le az aktuális bónuszajándékunkról se!

További jó szórakozást kívánunk!

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.13. 14:27

Kedves Játékosok!

Két elemmel bővült ma a játék.

Újabb prémium bővítési lehetőség érkezett, tehát most még több helyed lehet a szántóföldeknek, termelőegységeknek.

Plusz mostantól tömeges üzeneteket küldhetsz a szövetkezeti tagtársaknak és barátoknak. Csak válaszd ki a címzetteket a megfelelő gombbal:

Kép

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.20. 12:37

Kedves Játékosok!

Ma a következő változások történtek a játékban

Kereskedés szövetkezeti tagtársakkal

Mától a szövetkezeti tagtársakkal is tudsz kártyarészletet csereberélni.

Kép

További szálláshelyek a béreslakban

Amint eléred a 40. és 41. szintet, újabb 5-5 szálláshely válik aktiválhatóvá a béreslakban.

Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról sem.

My Little Farmies-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.27. 13:21

Kedves Játékosok!

Mától minden legalább 40. szinten álló játékos főzhet rozssört a sörfőzdében. Csak termelj rozst és máris feldolgozhatod a betakarított magokat rozssörré!

Kép

De ez még nem minden: mindegy, milyen sört főzöl a sörfőzdében, legyen az búza-, árpa- vagy rozssör, 2014. június 3-a 11:59-ig (magyar idő szerint), csak fele annyi alapanyag kell majd ehhez, a termelési idő pedig csak fél olyan hosszú, de pontot viszont kétszer annyit kapsz a termelés végén!

Kép

Jó szórakozást a sörfőzéshez!

Változtattunk a szövetkezeti rendszeren:

A szövetkezetbe való belépés után kezdődő, kötelező próbaidő időtartamát 8 napra csökkentettük. Tehát most ennyi az az idő, amíg az új tag nem részesül a szövetkezet által versenyen esetlegesen nyert szoborrészletekből. Persze adópontokat már ekkor is gyűjthet, illetve megkapja a beadási cél elérésből származó bónuszokat is.

Ne feledd az aktuális bónuszajándékunkat se!

Jó szórakozást!

My Little Farmies-csapat

Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.28. 09:59

Figyelem, kiegészítés: a szilvalétermelés is be lett téve a sörfőző akcióba, hogy a legkisebb szintállású játékosok is szerezhessenek sok-sok duplapontot.
Pontosítás: a szilva esetén a nyersanyagszükséglet is a szokásos, és egy adott végtermék után is ugyanannyi pontot kap a játékos, de most az akció időtartama alatt dupla annyi szilvalé készül (tehát emiatt végül is mégis csak dupla annyi pontot kap a játékos).

Vissza: “Bejelentések”