bejelentés LEZÁRVA

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
katarzina79

Re: bejelentés

HozzászólásSzerző: katarzina79 » 2015.06.22. 09:56

gabi197 írta:Szia,Sziasztok:-)
Remélem,jó helyre írtam problémám van a kis és közép karámok nem jelennek meg, se a farmomon,se a vásárláskor,a raktárban sem látszik,
sem kirakáskor és ha látogatom a barátaim azoknál sem látom. Nem tudok tenyészteni sem mert az ólak és bölcsők sem látszanak.
Már írtam,de lehet,hogy rossz helyre.Kérném a mielőbbi segítséget mert nem tudok haladni és mivel nem látszik még a raktárba sem tudom visszavenni,hogy mást tegyek ki helyette. Nagyon szépen köszönöm a mielőbbi segítséget.Már minden frissítési lehetőséget megpróbáltam.
Köszönöm,köszönömmmmmmm Gabriella

Szia!

Most nem jó helyre írtál, ez a 11 Legends játék fóruma, a My Little Farmies játék fórumát itt találod:
viewforum.php?f=404

Hanga írt is választ neked oda, a tegnapi bejelentésed alá. Itt olvashatod:

viewtopic.php?f=413&t=24585&p=582320#p582320

gabi197

HozzászólásSzerző: gabi197 » 2015.07.02. 09:37

Szia,sziasztok
Érdeklődni szeretnék,hogy tegnap a kártyáknál egy vágóhíd részletet sikerült kiválasztanom,de a kártyák közé nem került, mi lehet az
oka, előre is köszönöm a választ :-))) pedig nagyon örültem neki. Kösszike questionlips

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2015.07.02. 10:09

gabi197 írta:Szia,sziasztok
Érdeklődni szeretnék,hogy tegnap a kártyáknál egy vágóhíd részletet sikerült kiválasztanom,de a kártyák közé nem került, mi lehet az
oka, előre is köszönöm a választ :-))) pedig nagyon örültem neki. Kösszike questionlips

Szia

A kártyarészletet nézd meg a 4-es szintű részletek közt.

Korábban a kolléganőm már írta, hogy ez a 11 Legends fóruma.

A témát lezárom. Megkérem a My Little Farmies játékosait, hogy a játékhoz tartozó fórumra írjanak: viewforum.php?f=404 Köszönöm.
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Hibabejelentések”