L$

Problémád van a játékkal? Kérjük, itt tedd közzé. Ne feledd megadni a szükséges információkat sem, különben nem fogunk tudni segíteni!
woolf01

L$

Hozzászólás Szerző: woolf01 » 2013.08.30. 14:11

nemlehet valahogy a L$-T átküldeni egy másik felhasználónak???? :?:

csipkebogyo

Re: L$

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.08.31. 10:22

Ilyenre nincs lehetőség.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

rogyo12

Hozzászólás Szerző: rogyo12 » 2013.09.23. 16:58

Elküldtem az sms-t 288gól és nem érkezett meg a felhasználo nevemre viszont a pénzt levonta!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2013.09.23. 17:38

rogyo12 írta:Elküldtem az sms-t 288gól és nem érkezett meg a felhasználo nevemre viszont a pénzt levonta!
Szia

Keresd fel a Mopay oldalát.
Kattints rá a "login"-ra. Írd be azt a telefonszámot amin rendelted az aranyat. Ezután írd be a kódot, majd katt a loginra.
Kép
A telefonodra kapsz egy kódot. Ezt a megnyíló ablakba kell beírni.
Ezután bejutsz az oldalra. Van egy voucher kódos fül. Ezen az oldalon találod meg a vásárlásod és annak kódját.
Mikor megvan a kód az alábbi módon kell eljárni:
MIT LEHET TENNI, HA VOUCHER KÓDOT KAPTAM A MY.MOPAY.COM OLDALRA?
Már csak annyi hiányzik, hogy belépsz a játékosfiókodba, megnyitod a vásárlási ablakot és beváltod a voucher kódodat a prémiumvalutára.

Nyisd meg újra a vásárlási ablakot és válaszd ki ugyanazt a MOPAY-SMS vásárlási lehetőséget, mint amit korábban igénybe akartál venni. Nyisd fel a felületet a VÁSÁRLÁS-gombbal, mintha csak vásárolni akarnál.

Majd itt a szokott sms-beküldés helyett a következőt csináld:

- kattints a "Promóciós vagy ajándék vouchered szeretnéd használni?" linkre.

- az ezután megjelenő ablakban add meg a mobilszámod újra, helyesen.

- majd írd be a my.mopay.com oldalon megtalált kuponkódodat (voucher kódot) az erre szolgáló rubrikába.

A Folytatás gombra kattintva a tranzakció befejeződik és az érmék megjelennek a fiókodon.

Ha többször is kaptál voucher kódot, többször is meg kell ismételni ezt a folyamatot.

Amire figyelj:

- abban az sms-vásárlási ablakban járj, amiben korábban, tehát ne keverd a 768 forintos ablakot a 2032 forintos ablakkal,
- a beváltáskor azt a telefonszámot add meg, amiről tényleg vásároltál, azaz amiről beküldted az sms-t és amire a válasz-sms érkezett,
- a telefonszámot 06XXXXXXXXX formátumban add meg,
- a kódot maximálisan pontosan írd be. Ami kisbetű, legyen kicsi, a nagy legyen nagy, ne írj pl. nullát o-betű helyett és fordítva, stb.

Ha ezeket szem előtt tartod, a beváltásnak sikerülnie kell.
Forrás: http://forum.hu.upjers.com/viewtopic.php?f=153&t=19584
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

MIQ23

Hozzászólás Szerző: MIQ23 » 2014.01.09. 11:22

hellóka! az a problémám hogy most épitettem meg a stadiont 5000 férőhejesre! és játszottam 2 mérkőzést több mint 4 ezer szurkoló volt a mérkőzésen és kaptam kb 300L$-árt azért szerintem ez rohadt kevés! főleg ugy hogy az 1000 férőhejes stadionomba eljött max 900 szurkoló és akkor kaptam ojan 8-850L$-árt ami reális is szerintem. nemtudom mi lehet a gond ha tudnátok segiteni megköszönném! csak mert igy felesleges volt 20 ezer L$ árt beleölnöm a stadionba ha minden meccsért csak 300 akat kapok!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.09. 12:17

MIQ23 írta:hellóka! az a problémám hogy most épitettem meg a stadiont 5000 férőhejesre! és játszottam 2 mérkőzést több mint 4 ezer szurkoló volt a mérkőzésen és kaptam kb 300L$-árt azért szerintem ez rohadt kevés! főleg ugy hogy az 1000 férőhejes stadionomba eljött max 900 szurkoló és akkor kaptam ojan 8-850L$-árt ami reális is szerintem. nemtudom mi lehet a gond ha tudnátok segiteni megköszönném! csak mert igy felesleges volt 20 ezer L$ árt beleölnöm a stadionba ha minden meccsért csak 300 akat kapok!
Szia

Nemrégiben bővítettem 15 ezresre a stadionom.

A mérkőzések után valamennyivel több pénzt kapok, de az ami lényegesen nagyobb lett, az a meccsek után járó pont.
Kép
Amikor az 1000 férőhelyed után több pénzt kaptál, jóval kevesebb volt a pont. A pont pedig fontos a szintlépéshez és ahhoz, hogy bővüljön a Szuvenírbolt kínálata, használhasd a Drukkervasutat és erősebb csapatod lehessen. (Ha pl. 10-es szinten állsz, akkor hiába edzed a játékosaid magasabb erősségre, az összerősséged mindig annyi lehet ahányas szinten vagy.)

MIQ23

Hozzászólás Szerző: MIQ23 » 2014.01.10. 07:49

hellóka! az a problémám hogy most épitettem meg a stadiont 5000 férőhejesre! és játszottam 2 mérkőzést több mint 4 ezer szurkoló volt a mérkőzésen és kaptam kb 300L$-árt azért szerintem ez rohadt kevés! főleg ugy hogy az 1000 férőhejes stadionomba eljött max 900 szurkoló és akkor kaptam ojan 8-850L$-árt ami reális is szerintem. nemtudom mi lehet a gond ha tudnátok segiteni megköszönném! csak mert igy felesleges volt 20 ezer L$ árt beleölnöm a stadionba ha minden meccsért csak 300 akat kapok!

Hanga

Hozzászólás Szerző: Hanga » 2014.01.10. 07:57

Légyszíves legközelebb mielőtt bemásolod újra a kérdésed, nézd meg, hogy érkezett-e már válasz.

Válasz küldése

Vissza: “Hibabejelentések”