edzés

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
brumipapa

edzés

HozzászólásSzerző: brumipapa » 2013.05.30. 07:33

Az jutott eszembe, hogy edzhetnénk egymás játékosait. Teszem azt én tudom edzeni az agilitást, a technikát és a pontosságot. Na most az agilitást mindenki tudja, de a másik kettőre keresnék cserepartnert. Mondjuk ha tudsz cselezést edzeni, vagy megfontoltságot akkor átküldeném a játékosom és edzenél rajta néhányat. Természetesen te is átküldheted nekem és én meg edzem azt, amit te nem tudsz. Szerintem ez nem volna hülyeség, mert jelenleg van pár képesség, ami "elszalad", míg a többire egyelőre esély sincs, hogy fejlesszem.
A játékosok átadását a piacon keresztül képzelem, méghozzá a játékos értékének kb. a 180%-ért, így kiküszöbölendő, hogy megvedd a játékosom és aztán ne add vissza;)
Nekem jelenleg 7-es, 8-as szintű játékosaim vannak, hasonlóakkal rendelkező cserepartnert keresek.
Gondolom világos, hogy nem fogom kicserélni a 7-es csatáromat egy 4-es kapusra:)
Bárki, aki belefog ebbe, csak saját felelősségre tegye! Nem vagyok én se admin, se semmi, felelősséget csak a saját becsületemet illetően tudok vállalni.
Ha érdekel valakit a biznisz kérem írjon a játékban brumipapa névre!

Tomeeka

Re: edzés

HozzászólásSzerző: Tomeeka » 2013.05.30. 12:44

brumipapa írta:Az jutott eszembe, hogy edzhetnénk egymás játékosait. Teszem azt én tudom edzeni az agilitást, a technikát és a pontosságot. Na most az agilitást mindenki tudja, de a másik kettőre keresnék cserepartnert. Mondjuk ha tudsz cselezést edzeni, vagy megfontoltságot akkor átküldeném a játékosom és edzenél rajta néhányat. Természetesen te is átküldheted nekem és én meg edzem azt, amit te nem tudsz. Szerintem ez nem volna hülyeség, mert jelenleg van pár képesség, ami "elszalad", míg a többire egyelőre esély sincs, hogy fejlesszem.
A játékosok átadását a piacon keresztül képzelem, méghozzá a játékos értékének kb. a 180%-ért, így kiküszöbölendő, hogy megvedd a játékosom és aztán ne add vissza;)
Nekem jelenleg 7-es, 8-as szintű játékosaim vannak, hasonlóakkal rendelkező cserepartnert keresek.
Gondolom világos, hogy nem fogom kicserélni a 7-es csatáromat egy 4-es kapusra:)
Bárki, aki belefog ebbe, csak saját felelősségre tegye! Nem vagyok én se admin, se semmi, felelősséget csak a saját becsületemet illetően tudok vállalni.

Érdekes ötlet, de itt a bizalom elég fontos szerepben lenne!
Sok a léhűtő, később át is vághatnak, szerintem ezt gyorsan vesd el :)

FC CFKA

HozzászólásSzerző: FC CFKA » 2013.05.31. 11:52

hát én nem ezeném más játékosát az biztos :)

gyikooc

HozzászólásSzerző: gyikooc » 2013.07.24. 08:31

Én szívesen edzeném a játékosaidat brumipapa

Atti
Kapcsolat:

HozzászólásSzerző: Atti » 2013.10.06. 11:37

Tomeeka írta:
brumipapa írta:Az jutott eszembe, hogy edzhetnénk egymás játékosait. Teszem azt én tudom edzeni az agilitást, a technikát és a pontosságot. Na most az agilitást mindenki tudja, de a másik kettőre keresnék cserepartnert. Mondjuk ha tudsz cselezést edzeni, vagy megfontoltságot akkor átküldeném a játékosom és edzenél rajta néhányat. Természetesen te is átküldheted nekem és én meg edzem azt, amit te nem tudsz. Szerintem ez nem volna hülyeség, mert jelenleg van pár képesség, ami "elszalad", míg a többire egyelőre esély sincs, hogy fejlesszem.

Érdekes ötlet, de itt a bizalom elég fontos szerepben lenne!
Sok a léhűtő, később át is vághatnak, szerintem ezt gyorsan vesd el :)

Én belemennék, de csak az alábbi funkcióval:
Ha valakinek meg kéne edzeni a játékosát, küldene egy különleges rendszerüzenetet, amiben meg lenne adva hogy mennyibe kerül az edzése és mennyi ideig tart, és mit kéne edzeni. Én is küldök egy ilyen üzenet hogy nekem melyiket kéne az én játékosom edzése meddig tart stb. Ha mind a kettő játékos elfogadja akkor megtörténik a csere, és edzhetjük a másik játékosát. Két nap múlva pedig automatikusan visszakerülnek a játékosok. :)
INAKTÍV A JÁTÉKBAN

fociii

HozzászólásSzerző: fociii » 2014.06.21. 18:19

Hát,nem tudom. Elég érdekes ötlet. Ilyet még nem hallottam. Annyira nem rossz ötlet,de valahogy nem illene bele. És nem azért,mert sok a léhűtő,mert ez egy hülyeség. Mert még is hogy vághatna át bárki bárkit ezzel az ötlettel?????
De szerintem így túl könnyű lenne. A játékosoknak meg kell tanulniuk a játékosoknak magukra hivatkozniuk, mert ha ebben is segítség kell nekik,semmire sem fogják vinni.

fociii

HozzászólásSzerző: fociii » 2014.06.23. 18:22

Ja,de ennek utólag nincs sok értelme. Mert enélkül is át lehet küldeni játékosokat, meg lehet beszélni. Én PL. most egy játékos fiókját használom,mert nem tud belépni. Tehát ezt meg lehet oldani ennek a szabálynak a bevezetése nélkül is.

flucifer

HozzászólásSzerző: flucifer » 2014.07.05. 13:24

Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy most kezdtem 7. szinten vagyok és csak az agilitást tudom fejleszteni az edzésen. Mikor lehet mást is edzeni?

köszi a választ keshman

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.07.05. 13:57

flucifer írta:Sziasztok!

Kérdésem az lenne, hogy most kezdtem 7. szinten vagyok és csak az agilitást tudom fejleszteni az edzésen. Mikor lehet mást is edzeni?

köszi a választ keshman

Szia

Új edzésfajták a 8., 14., 19., 23., 28., 33., 37., 43., 48., 53., 58., 63., 67., 72., 77., 82., 86., 91., 95., 99. szinten válnak elérhetővé.

Jelenleg 3 edzésfajta elérhető számodra:
- Pontosság
- Megfontoltság
- Technika

Ezekhez az edzők szakképzésével tudsz hozzájutni.
Minden edzőnél az 1. edzéstípus 1.000 L$, a 2. 2.000 L$, a 3. 10.000 L$, a 4. 50.000 L$ + 125 Gól, az 5. 100.000 L$ + 250 Gól. Ha a szintállásod miatt van még olyan edzéstípusod amihez még nincs edződ, lehet olcsóbb egy újabb edzőt felvenni, mint a következő szakosítást kifizetni. Lehet csupán 2 edződ akiket 10 edzéstípusra specializálhatsz, de ez drága. :)

Az edzőt az Edzőpálya Személyzeti részében találod meg.
(Az 1. edzéstípus az első edzőnél az agilitás.)

Kép

Újabb edzőt pedig a Jelentkezések fülön tudsz alkalmazni ha elérted a 8. szintet és fejlesztetted a pályát.

Kép

További információt a GYIK-Edzőpálya témájában olvashatsz: viewtopic.php?f=389&t=20046
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”