Ötlet

Itt tedd közzé, ha arra vonatkozó ötleted van, hogy hogyan lehetne a játékot vagy annak következő verzióit jobbá tenni! Tudj róla, hogy nem tudunk az itt lévő bejegyzésekre reagálni, ill. nem tudunk minden új ötletet megvalósítani a játékban.
Atti
Kapcsolat:

Re: Ötletek

Hozzászólás Szerző: Atti » 2013.10.28. 10:02

Szerintem jó lenne, ha a játékos támadását és a védését külön-külön is értékelnék, és abból lenne az összerősség. Nem tudom hogy van-e ilyen, mert én saját magam alapítottam szövetséget,de jó lenne, ha levelet küldene ha meghívnának egy szövetségbe.
INAKTÍV A JÁTÉKBAN

fociii

Re: Ötlet

Hozzászólás Szerző: fociii » 2014.06.21. 13:43

gergopoc09 írta:Sziasztok
Az lenne az ötletem hogy barátnak lehessen pénzt vagy gólt át küldeni :lol:
Előre is kösz
Hát,nem lenne rossz. :)

fociii

Re: Ötlet(Liga)

Hozzászólás Szerző: fociii » 2014.06.24. 18:22

zbzaki1313 írta:sziasztok.nem tudom,hogy ki játszik a ligában,de aki játszik és esetleg megfigyelte,hogy sok ellenfél nem játssza le a mérkőzést.A rendszer elméletileg tőlük le von -2 pontot.Jó lenne ha úgy működne ez mint a valóságban,hogy ha az ellenfél nem jön el(nem játssza le a mecset) akkor a másik csapat 3-0 összesitéssel győz és megkapja a 3 pontot.
Ezt nagyon félreértetted. Nem 2 pontot von le,hanem 2 gólt. Úgy van,hogy ha valaki nem játssza le valaki ellen a ligameccset, akkor úgy veszik,hogy 2-0-ra nyert a másik csapat. Tehát levonják a gólarányából a 2 gólt,amásik csapatnak meg megadják a 3 pontot meg a +2 gólt.

fociii

Re: Ötlet:Gólkirály

Hozzászólás Szerző: fociii » 2014.06.28. 18:26

ketyegi írta:SZIASZTOK!
Jó ötletnek tartanám,ha minden ligába lenne gólkirályi cím!Amelyik csapatból kerül ki a gólkirály,az kapjon valamilyen jutalmat!
Sőt!Ha valaki ugye nem akarja megnézni a mérkőzést,rákattint a mérkőzés végére,ott jó lenne ha kiírná a gép a gólszerzők nevét is!Vagy még a mérkőzés legjobbját is lehetne jutalmazni és kiírni!
Köszönöm!
:)
Szia. Ez jó ötlet. Jó lenne,ha bevezetnék!

fociii

Hozzászólás Szerző: fociii » 2014.06.28. 18:29

Jó ötletnek tartanám,ha minden ligába lenne gólkirályi cím!Amelyik csapatból kerül ki a gólkirály,az kapjon valamilyen jutalmat!
Sőt!Ha valaki ugye nem akarja megnézni a mérkőzést,rákattint a mérkőzés végére,ott jó lenne ha kiírná a gép a gólszerzők nevét is!Vagy még a mérkőzés legjobbját is lehetne jutalmazni és kiírni!
Köszönöm!
Szia. Ez jó ötlet szerintem. Jó lenne,ha bevezetnék! wink

fociii

Hozzászólás Szerző: fociii » 2014.07.04. 18:20

Atti írta:
Köszönöm!
Ezt támogatom. Még azt fűzném hozzá, hogyha valaki akkor játszik velünk amikor nem vagyunk fenn, akkor levélben is elküldené hogy ki lőtte a gólokat. És abban az esetben amikor fenn vagyunk, akkor küldene egy levelet, amiben lenne egy olyan ikon, hogy "Meccs megjelenítése".
Atti2004
Szerintem az egész meccset is átküldhetné. Akkor könnyebben le tudnánk ellenőrizni a csapat idegenbeli játékát! :)

maddi321

Re: Ötlet(Liga)

Hozzászólás Szerző: maddi321 » 2014.11.06. 15:20

zbzaki1313 írta:sziasztok.nem tudom,hogy ki játszik a ligában,de aki játszik és esetleg megfigyelte,hogy sok ellenfél nem játssza le a mérkőzést.A rendszer elméletileg tőlük le von -2 pontot.Jó lenne ha úgy működne ez mint a valóságban,hogy ha az ellenfél nem jön el(nem játssza le a mecset) akkor a másik csapat 3-0 összesitéssel győz és megkapja a 3 pontot.
Szia. Ha valaki nem játssza le egy másik csapat ellen a meccsét, akkor nem vonnak le pontot, hanem a másik csapatnak adnak 3 pontot a liga végén, és a gólaránya növekszik 2-vel. Tehát az a csapat valóban győz, csak nem 3-0, hanem 2-0-ás összesítéssel.

Bábolna11

Hozzászólás Szerző: Bábolna11 » 2015.11.19. 14:14

Csapaton belüli gólkirály a liga gólkirálya és a legjobb kapuscím megjelenítése!!!

citromfű

Hozzászólás Szerző: citromfű » 2015.11.23. 17:08

Bábolna11 írta:Csapaton belüli gólkirály a liga gólkirálya és a legjobb kapuscím megjelenítése!!!
Szia! Szerintem ez ehhez a játékhoz kicsit bonyolult lenne. Így is csak pár napig tart, míg lemegy a liga, szerintem bőven elég a jelenlegi. Sőt, a szövetségbeli társaim közül sokan vannak, akik egyből csak a végeredményre kíváncsiak és a gólszerzők nem sokat számítanak nekik. Ez a javaslat szerintem olyan játékokban lenne jó, mint pl. a régebbi Upjers játék, a Futballkupa. Napi egy forduló volt, gólkirályi cím van is benne.

bencike23
Kapcsolat:

Hozzászólás Szerző: bencike23 » 2015.11.25. 20:50

citromfű írta:
Bábolna11 írta:Csapaton belüli gólkirály a liga gólkirálya és a legjobb kapuscím megjelenítése!!!
Szia! Szerintem ez ehhez a játékhoz kicsit bonyolult lenne. Így is csak pár napig tart, míg lemegy a liga, szerintem bőven elég a jelenlegi. Sőt, a szövetségbeli társaim közül sokan vannak, akik egyből csak a végeredményre kíváncsiak és a gólszerzők nem sokat számítanak nekik. Ez a javaslat szerintem olyan játékokban lenne jó, mint pl. a régebbi Upjers játék, a Futballkupa. Napi egy forduló volt, gólkirályi cím van is benne.
Az az érdekes hogy nincs ilyen nevű felhasználó a 11Legends játékban : "citromfű" noexpr
Ez azért furcsa :geek:
Miért kellene ilyesmi még? (még -en van a hangsúly)
Én pl. most kiestem a ligából (3 hétnyi inaktivitás miatt [ami szándékos]) és mindig 1. helyezett voltam. Szóval nagyon nagy esélyekkel szerezném meg e kitüntetéseket ami a kisebb csapatokkal szemben rossz dolog. Amúgy 72.00 erősségel indulni kb. 3.00 ellenem meglepő eredményeket hoz. Ennek alapján a ligában 233:0 gólarányban fölényeskedtem. 3 nap alatt rolleyes lol cool THUG LIFE :lol: :mrgreen:

Válasz küldése

Vissza: “Javaslatok és Ötletek”