Gól vásárlásért járó serleg

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Nearco

Gól vásárlásért járó serleg

HozzászólásSzerző: Nearco » 2013.06.03. 19:45

Sziasztok!
Az az akció van ki írva, hogy: "A prémium bajnoki serleg nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor. "

Nos nekem ez úgy jött le, hogy 1600 gólonként kapsz egy olyan serleget, hisz így van értelme, tehát ha veszed a 3520 gólosat 19.99€-ért, akkor ugye kettő járna, mert 2x1600=3200.
Nos elsőre 1600-at kaptam, meg is kaptam, utána 3520-as csomagot vettem, azért is csak egyet kaptam.
Ezt így nem értem, szóval nincs semmi ösztönzés, hogy a nagyobb csomagot vedd? Azon kívül hogy valamivel több gólra jön ki ha leszámítom persze, úgy oké, de ez a kupa szerintem többet ér, mint a különbség, meg azért le lehetne írni az ilyet nyilvánvalóbban is.
Még jó hogy egyel nagyobbal teszteltem csak le, mert most vennék még nagyobb csomagot, de ezek szerint azért is csak 1 kupát kapnék, így jobban megéri, ha veszek 5x1600-sat. Csak úgy meg már ki tudja mennyi gól bónusztól esek el...

Kérdem én ez így van, jó volt a rendszer, vagy van -1 kupám? Meg hogy esetleg ez változik e, csak okosságot írok, mert akkor várnék 1-2 napot, ha úgy lenne beállítva, ahogy szerintem a leírás alapján is logikus, vagy marad az, hogy 1600-at vegyél, akkor jár 1 kupa, és a 20800 gólosért is csak 1 kupa jár? Kicsit furcsa és butácska szerintem :)

csipkebogyo

Re: Gól vásárlásért járó serleg

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.06.03. 20:29

Ez így volt jó, és ott van a mondatban, hogy legalább 1600 gólt kell venned ahhoz, hogy megkapd a serleget, felső határ viszont nincs. Tehát vásárlásonként kapod, nem 1600 gólonként.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”