Feladatok

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Töki89

Feladatok

HozzászólásSzerző: Töki89 » 2013.05.14. 14:14

Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy nem találom sehol a feladatokat :) tudna valaki segíteni, hogy merre találom őket? Előre is köszönöm :)

csipkebogyo

Re: Feladatok

HozzászólásSzerző: csipkebogyo » 2013.05.14. 18:06

A feladatok a játékmező bal oldalán jelennek meg fekete alapon, és egy kis kartotékdoboz van mellettük. Jó nagy ablak, nem kell keresgélni, ha megjelenik, észre fogod venni. Szerintem a regisztráció napján még nem lesznek feladatok, majd csak másnaptól.
Vigyázat: Az első sorban megjelenő L$ összeg nem a jutalom, hanem a feladat költsége, ami levonódik tőled!
Ha elindítod a feladatot, utána más dolgod nincs, a játék végzi automatikusan.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

fociii

Re: Feladatok

HozzászólásSzerző: fociii » 2014.06.23. 18:40

[quote="Töki89"]Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy nem találom sehol a feladatokat :) tudna valaki segíteni, hogy merre találom őket? Előre is köszönöm.

Szia. A feladatot nem kell megoldani, csak elindítani,és automatikusan megoldódik,ha erre gondolsz. Régebben én is azt hittem,hogy valahol meg kell oldani a feladatokat,de rájöttem,hogy azok megoldódnak maguktól. És egyébként a regisztráció napján is lehet feladatot megoldani.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”