Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
SoldierAlex

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

Hozzászólás Szerző: SoldierAlex » 2013.05.27. 14:14

Sziasztok !
Szeretnék játékosokat venni , de betelt a létszám , így nem tehetem .
Eladni nem tudok . Hogyan kell kirúgni a gyengébb játékosokat ?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.05.27. 14:28

SoldierAlex írta:Sziasztok !
Játékost kirúgni nem tudsz, csak eladni. Ehhez kattints az irodádra, ott az Átigazolási piacra, majd ott a Játékos eladása fülre.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

SoldierAlex

Hozzászólás Szerző: SoldierAlex » 2013.05.27. 14:47

csipkebogyo írta:
SoldierAlex írta:Sziasztok !
Játékost kirúgni nem tudsz, csak eladni. Ehhez kattints az irodádra, ott az Átigazolási piacra, majd ott a Játékos eladása fülre.

Köszönöm , ezt megtettem , de annyira gyengék a játékosok , hogy senkinek sem kellenek .

DaveScane

Hozzászólás Szerző: DaveScane » 2013.05.27. 22:48

A le nem játszott meccsek pontjait nem kapod meg. A ligában a győzelem 3, a döntetlen 1, a vereség 0 pontot ér. Aki nem játszik ligameccseket, az kiesik a ligából. Egy ligában az első három helyezett nem a következő, eggyel magasabb szintű ligába kerül át, hanem sokkal előrébb jut. Német szerveren én 12 ligát ugrok egy szezon alatt, mivel mindig 1. vagy 2. a csapatom, de ott már kb. 500 liga van. Az utolsó 3 helyezett vagy kiesik a ligából, vagy marad ugyanabban a ligában, amiben volt. Akik nem tartoznak se ide, se oda, azok lépnek csak egy ligával előrébb.
Köszönöm a választ,viszont egy valamit még mindig nem értek. Közvetlen a kiértékelés előtt első voltam,viszont kiértékelés után már másodikként jutottam tovább. Kiértékelés után/közben mire kapunk pontokat? Mert,hogy kapunk azt már megfigyeltem :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára DaveScane 2013.05.27. 22:51-kor.

DaveScane

Hozzászólás Szerző: DaveScane » 2013.05.27. 22:48

Törölt hsz!

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.05.28. 11:15

DaveScane írta:Köszönöm a választ,viszont egy valamit még mindig nem értek. Közvetlen a kiértékelés előtt első voltam,viszont kiértékelés után már másodikként jutottam tovább. Kiértékelés után/közben mire kapunk pontokat? Mert,hogy kapunk azt már megfigyeltem :)
Közben megtaláltam, amit kerestem. Mégpedig azt, hogy a le nem játszott meccsek kétgólos vereségnek számítanak, tehát minden le nem játszott meccsért két gólt levon tőled a játék. Namármost, ha az élen holtverseny van, vagyis az első és a második helyen álló csapatnak ugyanannyi pontja van, akkor az adott-kapott gólok különbsége dönti el a helyezéseket. Ha a másodiknak ugyanannyi pontja volt, mint neked, de ő több meccset játszott, akkor a levont gólok miatt átkerülhettél a második helyre.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

madizsu

Hozzászólás Szerző: madizsu » 2013.05.28. 12:23

Üdv! mit éri meg fejleszteni, a szuvenír boltot, vagy a stadiont melyik hoz több pénzt? 1000 férőhelyes stadionról van szó vs Trafik

madizsu

Hozzászólás Szerző: madizsu » 2013.05.28. 12:30

Üdv ismét =) !
A kérdésem a következő: ha szövetséget alapítok akkor az csak a pénzt fogja vinni vagy valami bevételem is származik majd belőle??

DaveScane

Hozzászólás Szerző: DaveScane » 2013.05.28. 12:39

csipkebogyo írta: Közben megtaláltam, amit kerestem. Mégpedig azt, hogy a le nem játszott meccsek kétgólos vereségnek számítanak, tehát minden le nem játszott meccsért két gólt levon tőled a játék. Namármost, ha az élen holtverseny van, vagyis az első és a második helyen álló csapatnak ugyanannyi pontja van, akkor az adott-kapott gólok különbsége dönti el a helyezéseket. Ha a másodiknak ugyanannyi pontja volt, mint neked, de ő több meccset játszott, akkor a levont gólok miatt átkerülhettél a második helyre.
Tehát hiába játszom le az összes meccset ha ellenem nem játsszák le?(Gondolom ennek így nincs értelme)
Egyébként egyértelműen nem voltunk holtversenyben,6-7 ponttal előtte voltam kiértékelés után mégis mindketten több ponttal rendelkeztünk,szóval csak ezt nem értem.

madizsu

Hozzászólás Szerző: madizsu » 2013.05.28. 12:54

Ha ráklikkelek az irodaházra a rangsort jeleníti meg azonnal, ha jobb oldalon ráklikkelek "Hol vagyok?"-ra ,akkor nem találom meg a csapatom. Ez miért van, vagy egyáltalán hol tudom megnézni, hogy hol vagyok a rangsorba??

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”