Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
Lancey

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

Hozzászólás Szerző: Lancey » 2013.05.23. 19:56

symy írta:sziasztok!
az lenne a kérdésem a játékosok ,hogy öregednek ,hány naponta v. szezon ?
Egy szezon a ligában 3 napig tart. Az viszont jó kérdés hogy milyen időközönként öregednek a játékosok erre én is kívácsi lennék.

brumipapa

Hozzászólás Szerző: brumipapa » 2013.05.24. 07:07

Nem értem én se hogy mi alapján számolja a meccseket...Ok, hogy nem mindig az erősebb nyer, de már zavaró, hogy a papírforma ellenem mindig bejön, de hiába 2x olyan erős a csapatom akkor is csak ikszel, amit szintén elfogadnék, ha tudnám, hogy MIÉRT???

Brinkolibrium

Hozzászólás Szerző: Brinkolibrium » 2013.05.24. 15:20

Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:
13.00-s szintű a csapatom. Erősítem a védelmet, kapust, középpályát, támadást, kispadosokat. Vannak rajtuk cuccok, nem vetem meg a gólokat. 4-4-2 felállásban nyomatom. Mégis, rendszeresen játszom döntetlent nálam kisebb, mint fele akkora csapatokkal.... Illetve még az is előfordul, hogy kikapok tőlük. Látom a ligában viszont, hogy másnak meg simán győzelmei vannak a kicsik felett... Valami ötlet, hogy mit csináljak másként? :\

Előre is köszönöm a tanácsokat!

Brinko

kap1987

Hozzászólás Szerző: kap1987 » 2013.05.24. 16:17

lustika81 írta:Azt szeretném kérdezni, hogy melyiket érdemes megépíteni a"Kétoldali tribünt"(1000 férőhelyes)vagy a "Trafikot". Mert még így a játék elején meggondolandó, hogy mire költ el az ember 5000L$-t :? Melyik hozná vissza hamarabb a befektetett összeget.
Előre is köszönöm a segítséget.
Én a kétoldali tribünt megépítettem, és a + cca. 200 néző +20-30$(!!!) extra bevételt jelent. Egyik ismerősöm a trafikot építette meg, de azzal kb. még ennyit sem lehet keresni. Baromi hosszú a megtérülése mindkettőnek, de talán a stadionbővítés éri meg jobban.

Giondio

Hozzászólás Szerző: Giondio » 2013.05.24. 16:26

kap1987 írta:
lustika81 írta:Azt szeretném kérdezni, hogy melyiket érdemes megépíteni a"Kétoldali tribünt"(1000 férőhelyes)vagy a "Trafikot". Mert még így a játék elején meggondolandó, hogy mire költ el az ember 5000L$-t :? Melyik hozná vissza hamarabb a befektetett összeget.
Én a kétoldali tribünt megépítettem, és a + cca. 200 néző +20-30$(!!!) extra bevételt jelent. Egyik ismerősöm a trafikot építette meg, de azzal kb. még ennyit sem lehet keresni. Baromi hosszú a megtérülése mindkettőnek, de talán a stadionbővítés éri meg jobban.
Egyébként én ezt sem értem, a nézőszámom dupla annyi, a pénz meg épphogy csak egy picivel több :S

khthegi

Hozzászólás Szerző: khthegi » 2013.05.25. 16:25

Sziasztok!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan lehetne belpni egy szövetségbe? Olvastam a súgót, nem lettem okosabb...jelentkeztem a szövetséghez, de az illető nem látta a jelentkezésemet. Most meghívott, én látom is a szövetségek fülnél, hogy van egy meghívásom, de nincs semmilyen gomb, ahova rá lehetne kattintani...üzenetet nem kaptam, szóval nem tudom, h hol lehetne...
Előre is köszi!

Közben magától megoldódott a probléma...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára khthegi 2013.05.26. 07:41-kor.

csavarkulcs

Hozzászólás Szerző: csavarkulcs » 2013.05.25. 19:15

Sziasztok.
Nekem az lenne a kérdésem , hogy úgy olvastam , hogy a meg nyert meccsek után gólokat kapsz ez igaz jól emlékszem.
Mert igen jól szerepelek a bajnokságokban de az első két nap után nem kaptam gólt csak a fel jutásokért.
Várom a válaszotok .
Köszönöm.

Lancey

Hozzászólás Szerző: Lancey » 2013.05.26. 08:59

Meccsek után nem kapsz gólokat.

Groomar

Hozzászólás Szerző: Groomar » 2013.05.26. 13:36

Hali!

Elindítottam egy meccset, de mivel lassú volt a gép, így frissítettem egyet és most a meccs ennek köszönhetően nem ment le, hanem -gondolom én- megakadt és most, ha megpróbálok mecset kezdeni azt írja, hogy a stadionban a meccsek fülre kattintsak, de nem találom.
Lehet, hogy csak én vagyok bamba, de tudna valaki segíteni, hogy mit tegyek?

csipkebogyo

Hozzászólás Szerző: csipkebogyo » 2013.05.27. 11:16

FIGYELEM! SOK KÉRDÉSRE VÁLASZOLÓ HOSSZÚ HOZZÁSZÓLÁS!
A trafikból csak lassan kapod vissza a pénzed, áradásul abba árut is kell venni, és minél több néző jön ki a meccseidre, annál gyorsabban fog fogyni a trafikból a cucc, tehát előbb a kétoldali tribünt építsd meg, utána a trafikot.
picipici írta:Hogyan lehet uj edzes az Agilitas-on kivul? mit kell tegyek hogy ujak legyen ne csak az az egy? :(
Ha bővíted az edzőpályát, vehetsz új edzőket, akiknél kiválaszthatod, milyen szakképesítésük legyen, azután pedig el lehet küldeni őket szakképzésre, ahol további edzésmódokra lehet őket képezni.
KŁ3USZ_13 írta:Sziasztok! Mikortól lehet bajnokságban játszani?
Idézet a GYIK-ből: " A liga a 9. szinttől érhető el. Kattints a "Liga"-fülre, így juthatsz a ligafelületre.". Amint részt vehetsz ligameccseken, a játék a stadionra kattintáskor egyből azokat adja be, egyébként, szóval akkor kell máshová kattintani, ha épp nem ligameccset, hanem hagyományos mérkőzést akarsz játszani.
DaveScane írta:Elnézést,több kérdésem lesz és lehet volt már róla szó.
A 37. Ligában kezdtem,az első szezonban 7. lettem,és a második szezonomban a 36. ligában vagyok. Elvileg az első 3 jut tovább.

Az ellenünk le nem játszott meccsek pontjait megkapjuk? Illetve hogy kell értelmezni a feljutást,mert az első három helyezett nincs se a 36. ligában se a 37.-ben.
A le nem játszott meccsek pontjait nem kapod meg. A ligában a győzelem 3, a döntetlen 1, a vereség 0 pontot ér. Aki nem játszik ligameccseket, az kiesik a ligából. Egy ligában az első három helyezett nem a következő, eggyel magasabb szintű ligába kerül át, hanem sokkal előrébb jut. Német szerveren én 12 ligát ugrok egy szezon alatt, mivel mindig 1. vagy 2. a csapatom, de ott már kb. 500 liga van. Az utolsó 3 helyezett vagy kiesik a ligából, vagy marad ugyanabban a ligában, amiben volt. Akik nem tartoznak se ide, se oda, azok lépnek csak egy ligával előrébb.
KŁ3USZ_13 írta:Kössz a választ :) Am még1 kérdés: Melyik a legjobb taktika?mármint melyiket érdemes használni?
Ezt nehéz megmondani, mivel a te játékod, más nem határozhat felőle. Személy szerint még 17-es szinten is szinte az összes bevételemet edzésre költöm, a keretszámom maradt a kezdeti 22, és építeni is csak a kétoldali tribünt, a trafikot meg az edzőpályát építettem, utóbbit azért, hogy minél több fajta edzést tudjak tartani. Ezzel jelenleg kb. 150 ligával vagyok előrébb ahhoz képest, ahonnan kezdtem, és eddig van 6 arany és 3 ezüst kupám :)
Giondio írta:Sziasztok! :)

Nagyon egyszerű kérdésem lenne.

Mi alapján számolja a meccsmotor, hogy melyik csapat nyer éppen?
Előre is köszönöm!

Gio
Pontosan én sem tudom, de a személyes tapasztalatom az, hogy akkor kapok ki nálam gyengébb csapattól, ha egyrészt idegenben játszok, vagyis ő van hazai pályán, másrészt ha alapjáraton a csapatának összeértékelése kisebb, mint az enyém, de valamelyik pozíció nagyon magasan az enyém fölé van edzve. Pl. ha a csatárjai sokkal edzettebbek az én védőimnél, mivel ugye nekik kell szemben állni.
symy írta:sziasztok!
az lenne a kérdésem a játékosok ,hogy öregednek ,hány naponta v. szezon ?
Egy szezon 72 óráig tart, másodpercre pontosan. Tehát ha reggel kilenckor indult az első, akkor mindig akkor fog, ha délután kettőkor, akkor mindig akkor. A játékosok öregedését megfigyelem majd németen, vagy próbálok német fórumról infot szedni hozzá, ha meglesz, ide fogom beszerkeszteni.
Brinkolibrium írta:Sziasztok!

A következő lenne a kérdésem:
13.00-s szintű a csapatom. Erősítem a védelmet, kapust, középpályát, támadást, kispadosokat. Vannak rajtuk cuccok, nem vetem meg a gólokat. 4-4-2 felállásban nyomatom. Mégis, rendszeresen játszom döntetlent nálam kisebb, mint fele akkora csapatokkal.... Illetve még az is előfordul, hogy kikapok tőlük. Látom a ligában viszont, hogy másnak meg simán győzelmei vannak a kicsik felett... Valami ötlet, hogy mit csináljak másként? :\

Előre is köszönöm a tanácsokat!

Brinko
A 4-3-3 felállás jobb. A középpálya nem annyira fontos, a csatárok és a védők edzése fontosabb, közülük lehetőleg minden játékos egyforma szinten álljon, hogy ha cserélik, ugyanolyan erősségű lépjen helyette pályára. A játékban a sárga lapokat viszik magukkal a játékosok, csak a piros évül el azáltal, hogy egy meccset kihagy a játékos, de azért nem túl szerencsés, ha sok sárgalapos van egyszerre a pályán.
csavarkulcs írta:Sziasztok.
Nekem az lenne a kérdésem , hogy úgy olvastam , hogy a meg nyert meccsek után gólokat kapsz ez igaz jól emlékszem.
Mert igen jól szerepelek a bajnokságokban de az első két nap után nem kaptam gólt csak a fel jutásokért.
Várom a válaszotok .
Köszönöm.
Megnyert meccsek után nem járnak gólok, csak a liga megnyerése után. A liga első helyezettje 10, a második helyezett 5 gólt kap. A harmadikat nem tudom, mert az még sose voltam :oops: , de 3-ra tippelek :)
Groomar írta:Hali!

Elindítottam egy meccset, de mivel lassú volt a gép, így frissítettem egyet és most a meccs ennek köszönhetően nem ment le, hanem -gondolom én- megakadt és most, ha megpróbálok mecset kezdeni azt írja, hogy a stadionban a meccsek fülre kattintsak, de nem találom.
Lehet, hogy csak én vagyok bamba, de tudna valaki segíteni, hogy mit tegyek?
Minden meccs lemegy rendesen, akkor is, ha közben kilépsz belőle. Én még ligameccseknél se szoktam megvárni, hogy lemenjen a 90 perc, az első gól után rákattintok arra, hogy Liga, és már mehet is a következő, ha nincs se piros lapos, se sérült játékosom a pályán.
A stadionban a Meccsek fület a bal felső sarokban találod.
MLF - interactiv - a Szerény kis TSZ elöljárója
Tagfelvétel VAN, ha jelentkeznél, írj nekem itt, vagy a My Little Farmies játékban!
Jó játékot mindenkinek!

Válasz küldése

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”