Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

Játékkal kapcsolatos segítségre van szükséged? Tapasztalt játékosaink és moderátoraink örömmel segítenek neked! Kérdésfelvetés előtt, kérjük, vess egy pillantást a GYIK-re!
skyller63

Profil Törlése

HozzászólásSzerző: skyller63 » 2014.07.30. 12:51

Szia!
Azt szeretném kérdezni,hogy tudnám kitörölni ezt a játékot ( 11 Legends ),hogy ne jelenjen meg az upjers játékaim közt mert csak véletlen nyitottam meg a játékot és beragadt a másik kettő mellé amivel játszani szoktam!
Nem találok olyan opciót,hogy beállítás és azon belül profil törlése :( !
Várom szíves válaszod,
Maradok Tisztelettel és Köszönettel,
skyller63

Gabesz

Re: Ide írj, ha csak egy kérdésed lenne

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.30. 12:56

A fiókodat a következőképp törölheted a 11 Legends játékban:

- felül balra kattints a csapatod címerére,

- ott kattints a Profil-fülre,

- ott tégy pipát a törlés opcióhoz, majd mentsd el a változtatást az erre szolgáló gombbal,

és kész is, a fiókod ezzel törlődik.
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Ventinho

HozzászólásSzerző: Ventinho » 2014.08.25. 15:16

a Tehetségkutatás résznél van gondom.

beállítottam a két játékosra keresést. letelik az x idő, felkínál hármat. oké, mondom jöhet. erre levon száz gólt.

hááááááááát

ez valami mocskosul nem korrekt. nem a három keresést indítottam, hanem a kettőt.

akkor írja ki bszki, hogy ez plusz 100 gól lesz...

ismét egy dolog, amivel jól felhúzhatja magát az ember.. :oops: :twisted: :twisted: :oops:

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.08.25. 16:14

Kép
_____ szövetkezet aktív tagot keres! További infó: ITT

Ventinho

HozzászólásSzerző: Ventinho » 2014.08.25. 20:59

Hanga írta:Kép

oké. épp azt mondom, hogy a kettőt indítottam, a hármat meg kínálta.

ne kínáljon már be a keresés végén mást, mint amit indítok, mert az nem kóser

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.26. 16:37

Ventinho, maximális tisztelettel, te tényleg komolyan úgy gondolod, hogy te elvégeztél egy műveletet, majd a gonosz szervermumus direkt megváltoztatta azt, egy másikat végzett el helyette, hogy levonhasson tőled 100 gólt?
Ha levont a rendszer 100 gólt, akkor egyszerűen olyan műveletet végeztél, amivel ez járt, ilyen egyszerű a magyarázata. Teljesen felesleges emiatt mérgeskedni egy kicsit a fórumon és amikor a moderátor rámutat, hogy hogy vonhat le tőled a játék 100 gólt, akkor még vele is ellenkezni. Teljességgel nonszensz. Máskor is költöttél egyébként 100 gólt tehetségkutatásra, világosan benne áll a naplóban.
Kérlek, ügyelj a fórum megfelelő használatára, ha hibát szeretnél bejelenteni, van külön rovat annak, amit a játékos hibának vél. Illetve kérlek, hogy ügyelj jobban a megfelelő fogalmazásra, a csúnya szavak vagy a fejlesztő vagy bárki más rossz színben feltüntetése más játékos félrevezetésére alkalmas módon azonnali kizárással járhat. Köszönöm!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2014.10.10. 18:25

Most rákérdeznék: tulajdonképpen összesen hány magyar Ujpers játék van???

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.10. 18:46

maddi321 írta:Most rákérdeznék: tulajdonképpen összesen hány magyar Ujpers játék van???

Szia

15

Kép

:arrow: index.php

maddi321

HozzászólásSzerző: maddi321 » 2014.10.11. 19:11

Hanga írta:
maddi321 írta:Most rákérdeznék: tulajdonképpen összesen hány magyar Ujpers játék van???

Szia

15

Kép

:arrow: index.php

Rendben,mert én láttam olyan játékokat is,ami elvileg az Ujpers tagja. PL. tudomásom szerint a Futballkupa játék is az Ujpershez tartozik, mert amikor a fórumra rámentem,az Ujpers rendszere szerint ment ott minden. De akkor az nem Ujpers játék?

Hanga

HozzászólásSzerző: Hanga » 2014.10.11. 19:40

maddi321 írta:Rendben,mert én láttam olyan játékokat is,ami elvileg az Ujpers tagja. PL. tudomásom szerint a Futballkupa játék is az Ujpershez tartozik, mert amikor a fórumra rámentem,az Ujpers rendszere szerint ment ott minden. De akkor az nem Ujpers játék?

A Futballkupa 2013. november 16-ától már nem az Upjershez tartozik. Lejárt a licenc és nem lett meghosszabbítva. Erről bővebben ITT olvashatsz.

Vissza: “Kérdések, Segítség Kezdőknek”