Ingyen bónuszajándék gólvásárláskor

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Ingyen bónuszajándék gólvásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.08.16. 13:06

Az aktuális bónuszajándék, a „prémium bérlettartó tok“ cucc!

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +25 ponttal: megfontoltság, beadás és erőnlét! A cucc saját értéke 750 gól.

A prémium bérlettartó tok nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.

Kép
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

Re: Ingyen bónuszajándék gólvásárláskor

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.07. 15:05

Figyelem, a bérlettartó tok már csak rövid ideig, előreláthatóan 2013. október 9-ig érhető el, ne maradj le róla!
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.10. 09:29

Az aktuális bónuszajándék (2013.10.10-től), a „prémium kinesio tapasz“ cucc!

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +25 ponttal: lövés, labdavezetés és erőnlét! A cucc saját értéke 750 gól.

A prémium kinesio tapasz nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.
Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.10.30. 13:31

Az aktuális bónuszajándék (2013.10.30-tól), a „prémium tökfej“ cucc!

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +30 ponttal: lövés, labdavezetés és erőnlét! A cucc saját értéke 900 gól.

A prémium tökfej nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.
Kép

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2013.11.20. 12:07

Az aktuális bónuszajándék (2013.11.20-tól), a „prémium mikuláscsizma“ cucc!

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +30 ponttal: lövés, passz és labdavezetés! A cucc saját értéke 900 gól.

A prémium mikuláscsizma nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.
Kép

Kép

Figyelem, az ajánlat már csak január 21-ig érvényes.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.01.22. 11:47

Az aktuális bónuszajándék a „PRÉMIUM SZEMÉLYI EDZŐ“ cucc!

Kép"

Lothar most személyi edzőként is támogathatja a labdarúgóidat, az iránymutatásával nagyobb sikereket ér el a focista.

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +30 ponttal: agilitás, cselezés és erőnlét! A cucc saját értéke 900 gól.

A prémium személyi edző nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.

Figyelem: az ajánlat már csak február 10-ig érvényes!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.02.11. 13:33

Az aktuális bónuszajándék a „ PRÉMIUM RÓZSASZÍV“ cucc!

Kép

A Valentin-naphoz igazodik az aktuális bónuszajándék.

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +30 ponttal: technika, cselezés és lövés!

A prémium rózsaszív nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.16. 10:24

Az aktuális bónuszajándék a „PRÉMIUM HÚSVÉTI TOJÁS“ cucc!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +30 ponttal: agilitás, fejes és passz!

A prémium húsvéti tojás nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.26. 09:41

Az aktuális bónuszajándék a „PRÉMIUM SÖRÖS KISKOCSI“ cucc!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +25 ponttal: agilitás, cselezés és erőnlét!

A prémium sörös kiskocsi nem kapható a cuccboltban! Ajándékba érkezik a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.07. 09:04

Kedves Játékosok!

Forró a helyzet a brazíliai világbajnokságon!

A 11 Legends játékban is egyre izgatottabb a hangulat. Ehhez igazodva ezen a héten minden nap 9 órakor új bónuszajándék érkezik a játékba, amely csak 24 órán keresztül érhető el! Ezek a bónuszajándékok a szokott módon nem érhetők el a cuccboltban, de ajándékba érkeznek a fiókodra minden egyszerre legalább 1600 gólos vásárláskor.
Mindegyik alábbi prémium cucc saját értéke 1500 gól, tehát igencsak megéri őket beszerezni.

2014.07.07-e aktuális bónuszajándéka: prémium jéghűtő!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +50 ponttal: lövés, labdavezetés és erőnlét!

2014.07.08-a aktuális bónuszajándéka: prémium gólvonaltechnika!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +50 ponttal: pontosság, technika és beadás!

2014.07.09-e aktuális bónuszajándéka: prémium bírói habspray!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +50 ponttal: megfontoltság, pontosság és lövés!

2014.07.10-e aktuális bónuszajándéka: prémium vállharapásvédő!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +50 ponttal: cselezés, labdavezetés és erőnlét!

2014.07.11-e aktuális bónuszajándéka: prémium ivószüneti izotóniás ital!

Kép

Ez az exkluzív cucc a következő képességeket javítja +50 ponttal: agilitás, passz és fejes!

Kérjük, tényleg nagyon ügyelj rá, hogy a a fenti cuccok mindig csak 24 órán át érhetők el, nagyon speciális, rövid ideig beszerezhető prémiumtartalmakról van szó, tehát ne maradj le, ha be akarod őket szerezni!

11Legends-csapat

Vissza: “Bejelentések”