Frissítési napló

A csapat hivatalos bejelentései.
Gabesz

Re: Frissítési napló

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.03.19. 12:43

Kedves Játékosok!

Épp a barátodat látogattad meg, hogy elvégezd az ottani feladataidat? Akkor ne felejts el lepacsizni Lotharral sem!

Kép

Mikor meglátogatod a barátodat, láthatsz egy eddig sose látott feladatikont, ezt:

Kép

Ha rákattintasz és lepacsizol Lotharral, akkor L-dollárt vagy egy szabadmeccset kapsz jutalmul! Ha például van 12 barátod, akkor akár alakulhat úgy is, hogy mind a 12 barátodnál begyűjthetsz egy-egy szabadmeccset Lothartól.

További jó szórakozást!

11 Legends-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.04.09. 10:38

Kedves Játékosok!

A következő újdonságokról tudunk beszámolni:

Érkezett négy új „lotharos szupergyorsító“. A gyorsítók árveréseken és a cuccboltban érhetőek el, illetve szövetségi tornákon is meg lehet őket nyerni.

Kép

Szövetségi zárlat
Az egy szövetségből kilépett vagy kizárt játékosok legelőször 14 nap múlva válhatnak egy másik szövetség tagjává.

Szintkijelzés a baráti találkozókon
A baráti találkozóknál mostantól a játékosszint is látható a szintmegnevezés mellett.

Jó szórakozást!

11legends-csapat
Az admin is csak ember, túlnőtt rajtam a levéláradat:(. Ezért nem tudsz nekem üzenetet küldeni. Kérlek, szükség esetén kérdezz a megfelelő fórum Kérdések rovatában, fordulj a moderátorokhoz, vagy írj a Támogatásra! Megértésed köszönöm!

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.05.15. 09:33

Kedves Játékosok!

Ma a következő újdonságokról számolhatunk be:

Lothar Matthäus cucckészlet
A Lothar Matthäus cucckészlet olyan nagy értékű cuccokból áll, mint például a Matthäus napszemüveg, Matthäus csuka, és így tovább. Ha összegyűjtöd a teljes szettet és azt ráadod egy focistára, úgy még további 10%-kal nő az erőssége! A Matthäusos cucckészlet a cuccboltban kapható, de akár a napi különleges ajánlat kínálatában is előfordulhat, ahol rendszerint olcsóbban is van esélyed megszerezni!

Kép

Várakozási idő szövetségbe való belépés után
Ti kértétek, hogy ne lehessen korlátok nélkül ugrálni egyik szövetségből a másikba, ezért érkezett ez az új funkció a játékba: ha egy játékos belép egy szövetségbe, akkor a belépés dátumától számítva 14 napig nem léphet be újra egy szövetségbe.

Jó szórakozást!

11 Legends csapata

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.05. 09:09

Kedves Játékosok!

Hamarosan elkezdődik a 2014-es labdarúgó világbajnokság Brazíliában!

Mondani se kell, a brazilos hangulat a 11 Legends játékból se hiányozhat, illetve kell pár új VB-cucc is, nem igaz?

Kép

Az új VB-cuccok mindegyike +35 pontot ad 4 képességre! Megvenni őket a cuccboltban lehet, de feltűnhetnek akciós ajánlatként is! Ha egy játékos a teljes szettet viseli, 10% extra bónuszt kap a játékerősségére!

Optikai változás is történt, új színekben ragyok a zeppelin és a játék főoldala is alkalomhoz illő megjelentést kapott!

Jó szórakozást a játékhoz és persze a VB-hez is!

11 Legends-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.06.25. 09:26

Kedves Játékosok!

A mai frissítés a következő újdonságot hozta:

Új fejlesztési szintet kapott a kutatóközpont:

A kutatóközpont most a 135. játékosszinttől 7. szintre fejleszthető.
Ára: 4 millió L$ és 1500 gól.

Kép

Az új szint hozománya:

Különleges (kérdőjeles) cuccok gyárthatók
Minden cucchoz 4 képesség rendelhető
Minden képesség maximális értéke +60 lehet.

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.09. 09:02

Kedves Játékosok!

Ma a következő változások történtek:

1. Új szintet kapott az edzőpálya, most már akár "Lothar Tréningközponttá" is kiépítheted.
Az ára 3.000.000 dollár és 500 gól, a legnagyobb előnye pedig az, hogy ebben a tréningközpontban edzve minden focista edzési ideje 30%-kal lerövidül.

2. A játékosok immár a 200. szintig fejleszthetők.

További jó szórakozást!

11Legends-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.07.22. 15:35

Kép

Kedves Játékosok!

Ma a következő változások történtek a játékban:

További szövetségi szintek

A szövetségeket immár magasabb szintekre lehet fejleszteni. Mostantól már 200 tagja is lehet egy szövetségnek a korábbi 100 helyett.

Szövetségi gyorsító

A szövetségek számára is van immár gyorsító. A szövetség a szövetségi gyorsító által akár 1000%-os bónuszt szerezhet a szövetségi tornák által szerzett szövetségi pontokra. A gyorsító mindig 3 napra szól, ez alatt az idő alatt tetszőleges mennyiségű tornát lehet rendezni. A gyorsító költsége a szövetség taglétszámától és a gyorsítási foktól függ.

A gyorsító aktiválását az elnök vagy a helyettese tudja a megfelelő gombbal aktiválni, ahol egyben be is állíthatja, hogy 100 és 1000% közt mi a kívánt gyorsítási ráta.

További szövetségi torna időtartamok

A nagyon aktív szövetkezetek kérésére 3, 6 és 12 órás szövetségi tornahosszokat tettünk a játékba. Így még jobban ki lehet használni a szövetségi gyorsítók által biztosított bónuszokat.

Jó szórakozást!

11 Legends csapata

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.08.12. 08:17

Kedves Játékosok!

A következő változások történtek a játékba:

3. helyettes:

A szövetségek elnöke immár egy 3. helyettest is kinevezhet a hatékonyabb ügymenet érdekében.

7 napos tornagyorsító:

A szövetkezetek mostantól dönthetnek, hogy 3 vagy 7 napra aktiválják a gyorsítót.

Prémiumfunkciók:

Tornalink
A prémiumtagsággal bíró játékosok mostantól használhatnak egy a tornákhoz vezető közvetlen linket a játékfelület bal oldalán.
Kép

Élő közvetítés

A prémiumtagsággal bíró játékosok mostantól beállíthatják, hogy a mérkőzések eredményei tartósan azonnal megjelenjenek. Csak tegyél pipát a "mutasd máris az eredményeket" opcióhoz, és amíg ez aktív, addig így fog működni az élő közvetítés.

11Legends-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.09.11. 08:54

Kedves Játékosok!

A következő változások történtek a játékban:

Cuccszűrés kategóriákra
Az egyesületi házban a cuccoknál már kategóriák szerint is kereshetsz, rákereshetsz az egyes testrészekre, minőségekre, a már kifejlesztett vagy éppen nem használt cuccokra.

Cucc rendelkezésre állásának kijelzése
Az egyesületi házban a futballista cuccokkal való felszerelésénél ezentúl "sárgás ragyogás" jelzi, ha egy adott cucckategóriában van cucc a raktáradon.
Kép

Ne feledkezz el az aktuális bónuszajándékunkról se!

11 Legends-csapat

Gabesz

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2014.10.27. 10:42

Kedves Játékosok!

A mai frissítés igazán hátborzongató cuccokat hozott. Ha ilyen cuccokban játszanak a futballistáid, az ellenfélre tuti rájön a frász.

A cuccboltba megérkezett az új halloweeni készlet, mely a következő cuccokból áll:

KépKépKépKépKépKép

• Halloweeni csontvázas maszk: +55 ponttal növeli a következő értékeket: agilitás, pontosság és megfontoltság
  • Halloweeni csontvázas felső: +55 ponttal növeli a következő értékeket: technika, cselezés és fejes
  • Halloweeni csontvázas kesztyű: +55 ponttal növeli a következő értékeket: lövés, passz és labdavezetés
  • Halloweeni csontvázas nadrág: +55 ponttal növeli a következő értékeket: beadás, erőnlét és agilitás
  • Halloweeni csontvázas zokni: +55 ponttal növeli a következő értékeket: pontosság, megfontoltság és technika
  • Halloweeni csontvázas csuka: +55 ponttal növeli a következő értékeket: cselezés, fejes és lövés

A halloweeni cuccokat egészíti ki a prémium édességes batyu, mely az aktuális bónuszajándékunk és az egyszerre legalább 1600 gólos vásárlásokkor érkezik ajándékba a fiókodra!

Kép

A prémium édességes batyu +55 ponttal növeli az agilitás, pontosság és megfontoltság értékeit. Ha egy labdarúgó a teljes halloweeni szettet viseli, beleértve az édességes batyut is, a játékereje további 10%-kal nő!

Kép

Jó szórakozást!

11Legends-csapat

Vissza: “Bejelentések”